PRACA NA WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-09-28 18:05:06, JerryP pisze:
Znalazłem ofertę pracy czasowej na weckendy październikowe za 20zł/h. praca dla młodych kobiet.



Nie masz prawa dostępu do tego forum.

Użyj przycisku wstecz w przeglądarce, aby powrócić do poprzedniej strony.
  
 
Laifi bo Ty nie jesteś młodą kobietą i nie masz za dużego doświadczenia z kobietami .
  
 
Cytat:
2005-09-28 22:57:04, JerryP pisze:
Laifi bo Ty nie jesteś młodą kobietą i nie masz za dużego doświadczenia z kobietami .



o moje doswiadczenie to Ty się nie bój... Napewno nie mam takiego jak Ty, ale to kwestia czasu hehehehe
  
 
Cytat:
2005-09-28 23:00:12, LifeGuard pisze:
o moje doswiadczenie to Ty się nie bój... Napewno nie mam takiego jak Ty, ale to kwestia czasu hehehehe



To czemu mnie wchodzi bez problemu a tobie odmawia dostępu
  
 
Cytat:
2005-09-28 23:08:48, JerryP pisze:
To czemu mnie wchodzi bez problemu a tobie odmawia dostępu



bo jestes tam zarejestrowany i zalogowany mój drogi
  
 
Może i tak było to wrzucę cały tekst dla ciekawskich.

Dla hostess w wieku nie mniej niz 21 lat moze byc starsza nie ma problemu. Musi tez posiadac wazna ksiazeczke sanepidu.

Stawka za godzine to 20zl ( do reki ) Promujemy towar Malboro, na terenie Warszawy w sklepach typu Geant, LC, Real, Auchan.

Praca jest w weekendy od 14.10.2005 do 30.10.2005.

W piatki od 16:00 do 20:00 w soboty od 11:00 do 17:00 i w niedziele od 11:00 do 17:00

Jeśli ktos jest zainteresowany prosze o informacje i numer tel. na priv.

Pozdrawiam
  
 
Szukam pracy najlepiej Lublin lub Białystok wawa ewntualnie tez. moj pracodawca zmarl i jutro ostatni dzien jestem w robocie. pilnie potrzebna bo musze splacac raty.pilnie
  
 
Jerry, jakby coś takiego jeszcze kiedyś było - to ja chętnie. Książeczkę sanepidowską mam.
  
 
Co prawda jest luty ale mam nową wiadomość o pracy dla kierowcy (Wesoła). Kasa nie jest za duża ale zawsze. Preferowana kategoria prawka BC ale większość jazdy na dostawczych. Niekaralność wymagana. Moje poręczenie mile widziane .