NIVA W DIESLU

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
CZY KTOS SIE KIEDYS SPOTKAL Z TAKIM SAMOCHODEM?W ALLEGRO JEST KILKA OGLOSZEN.CZY OPLACA SIE KUPIC TAKIE AUTO CZY LEPIEJ BENZYNE Z GAZEM?
DRUGIE PYTANIE DOTYCZY OGOLNIE NIVY.CZY JEST MNIEJ AWARYJNA OD 2107?JAKIE JEST RZECZYWISTE SPALANIE SREDNIE GAZU W 1.6L?KOSZTY CZESCI I NAPRAW CZY SA WIEKSZE NIZ W KLASYKU?ZA JAKIM ROCZNIKIEM NAJLEPIEJ SIE ROZGLADAC?
I OGOLNIE CZY TO DOBRY WOZ NIE TYLKO W TEREN?
  
 
moim zdaniem tylko diesel w nivie. wlasnie wlozylem diesla do swojej nivy i jest spoko ..
  
 
jeszcze w tamtym roku chlopaki dzialali - bylem napalony na Nive 2129 5d 1,9 D
Lada Dizel, Pływające błotochody, Lada 111 CrossOver


podobaja mi sie pływające błotochody , super !!


[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2008-12-11 15:42:49 ]
  
 
Diesel spoko tylko drgania na bude idą i troszku głośno, na aswalt jak cię moge każde radio zagłuszy a w teren nie do pobicia części tanie jak barszcz, kawałek kanału i garażu i wszystko sam zrobisz pod warunkiem że masz smykałkę do mechaniki.
  
 
witam
zamierzam kupić sobie nivkę,
zastosowanie:
Hobby
codzienny dojazd do pracy 10 km w jedna stronę.
Morze zarazę sie offroudem

Czy wybór nivy w dieslu oryginalnie mutowanym w 1997 jest dobrym wyborem, jak wygoda dostępność cześć do tego silnika, bo nigdzie nie mogę znaleźć modelu, który jest tam oryginalnie montowany.

Pozdrawiam
  
 
@ Tholin85 na cmentarzu o takie rzeczy pytasz tej?

to forum tutaj dawno umarło i wystarczy spojrzeć na daty postów by to wiedzieć

obecnie to jedynie cmentarz z samymi trupami

i upiorami jak np. ja hehe

a żywych ludzi z nivami szukaj na forum forum4x4.pl
  
 
ale żywe trupy są ok
  
 
nie udala sie kupic do dzis dzien i tak potrawi sie pokiebasic zycie, moze w przyszly roku
  
 
Cytat:
2006-11-18 21:26:12, afroniva pisze:
moim zdaniem tylko diesel w nivie. wlasnie wlozylem diesla do swojej nivy i jest spoko ..

A od czego ten silnik?
  
 
silnik do nivy pasuje od citroena xsary 1.9 mam osobiscie taki w swojej ale szalu to nie robi jest strasznie glosno nie rozpedzi sie wiecej niz 95 sily tez jakos niesamowicie nie ma... ale jedno trzeba przyznac jest bardzo ekonomiczny..
  
 
A jaką dałeś skrzynię biegów?
  
 
teraz mam od nivy 4 biegowa a wczesniej byla od poloneza 5 biegowa i bylo jeszcze gorzej;]