Racing Show - dostaliśmy zaproszenie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
"W załączniku przesyłam Państwu opis organizowanej imprezy wraz z
mapką OS-u. Impreza organizowana jest w dniach 21-23.03 2003r.
spodziewana ilość odwiedzających to około 25 tyś. osób.
Myślę że możemy liczyć na Państwa udział w imprezie i pokaz
umiejątności na OS przygotowanym z myślą o kibicach i
widowiskowej jeździe gwarantowanej przez Państwa.
W dniu 21.03 tj. piątek odbędzie prezentacja nowej Alfy Romeo i
dzień poświęcony sportom motorowym w których uczestniczą Fiaty!!!
Chciałbym zaprosić was na impreze na której pokażecie swoje
sportowe "kolażówki" a szczególnie jedną: opisaną w "GT" 8sek.
do setki i 180 km/h

Pozdrawiam i proszę o pilny kontakt lub przesłanie numeru
kontaktowego sms-em

Międzynarodowe Targi Katowickie

Michał Łączkowski"

Jedziemy ?!




www.fiat-furious.prv.pl
  
 
Hmmnnn...im chyba chodzi o malca Fortiego??!!
Napewno nie o mojego...chyba ze chodzi im o DF`a???
Szkoda ze az w Katowicach chetnie bym sie przejechal...
  
 
Koniu....RACING SHOW to zawsze kichy byly.....przynajmniej za czasow kiedy odbywaly sie w Warszawie.Wiem ze klub amerykanow tez dostal zaproszenie i jeszcze jakies inne......
  
 
no, dużo osób dostało info o tym, dla firm jest nawet oferta, chyba jakoś 60 euro za metr kw powierzchnii wystawowej widac, że artykuły w prasie pomagają klubowi, a maluch fortiego robi się jednym z najsłynniejszych w polsce madcar, fajnie że w katowicach, chociaż raz coś jest blisko kraka, a nie poznań czy warszawa :P
  
 
Ja też słyszałem że na Racing Show nie ma co jechać (sądząc po latach ubiegłych)
  
 
Pewnie sie pojawie. Da katowic mam jakies 25 min jazdy. Kto jeszce sie pisze? Moze jakies spotkanko i wspolny dojazd na miejsce. Proponuje M1 Czeladzi.
  
 
ja będę, tyle że nie jadę malerem, a z kumplem cc.
  
 
Niech ktos pojedzie i porobi fotki!!!

...poprosze
  
 
Cytat:
2003-03-13 21:29:08, ArF pisze:
Niech ktos pojedzie i porobi fotki!!!

...poprosze


to jest niby 3-dniowe tylko w ktory dzien lepiej jechac zeby bylo najwiecej atrakcji. Zdjecia oczywiscie beda zrobione.
  
 
Tylko troche lipa ze wszystko ta wczesnie jest organizowane, w marcu to jeszcze snieg pada to zanim dojedziesz do katowic czy gdzie kolwiek indziej to auto wyglada jak chlew.

Tak wiec ja preferuje zloty w kwietniu.
A racing show co roku jest marna impreza i w tym roku przypuszczalnie sie nie zmieni
  
 
Cytat:
2003-03-14 13:04:46, Red_Devil pisze:
Tylko troche lipa ze wszystko ta wczesnie jest organizowane, w marcu to jeszcze snieg pada to zanim dojedziesz do katowic czy gdzie kolwiek indziej to auto wyglada jak chlew.

Tak wiec ja preferuje zloty w kwietniu.
A racing show co roku jest marna impreza i w tym roku przypuszczalnie sie nie zmieni




CO do samochodow......tam podobno bedzie jakas myjnia gdzie mozna samochod umyc (w bikini panienki )