Coś stuka pod deską w mojej 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cos mi stuka gdzies pod deska rozdzielczą od strony kierowcy a bardzo niechce mi sie demontowac deski, czy moze ktos sie juz z tym spotkał?

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2005-05-22 19:32:08 ]
[ powód edycji: literowka w tytule ]
  
 
To może ja też się przyłączę -> w Niwce wszystko mi stuka i piszczy i klekoce -> czy ktoś już się z tym spotkał i może doradzić co z tym zrobić (wymiana autka z racji wzajemnego przywiązania na razie nie wchodzi w grę) .



[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-05-07 11:40:07 ]
  
 
jest jedna uniwersalna rada GŁOŚNIEJ RADIO



Pozdrawiam Paweł / kacper97 / Warszawa
  
 
sprobuj podokrecac wszystkie srubki na desce i w okolicach.
popatrz, czy jakis kabel z kostka sie nie obluzowal.
a moze kolumna kierownicy?

a w ogole to widziales LADE w ktorej nic nie stuka????

adasco
 
 
Zdejmij zegary i poszukaj!!! To jest jakieś 3 minuty pracy!! 1 śruba, i dwie linki trzeba odkręcić!!! Powstanie wielka dziura i wszystko widać!!! Ale zawsze można troche radjo zgłośnić!!!!
  
 
Adaś masz racje ...jak nie stuka nie jedzie
  
 
co wy! w mojej 2103 poza zawieszeniem to tylko lekko trzeszczą plastiki w środku ale to jest nic w porównaniu z tym jak trzeszczy u mojego ojca w trzy letniej 110-tce jak nią jade to mnie bierze kur......ca może dlatego u mnie prawie nic nie stuka i prawie nie trzeszczy bo jak coś to rozbieram i składam żeby wyeliminować te objawy(zboczenie zawodowe) poza tym żadko to robie bo przeważnie słucham głośno radia ale jak tego braknie to już koniec z trzaskami jestem zawzięty.
  
 
Jest jeszcze jeden sposób na stuki - kupić stopery do uszu
  
 
Kumplowi w malczaku chrobotało i okazało się, że wyrobiła się końcówka linki od predkościomierza. A jako że nie posiada radia została mu tylko wymiana linki

Grzegorz75[Tarnów]

[ wiadomość edytowana przez: Grzegorz75 dnia 2003-05-08 12:12:07 ]