MacTB widziany :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To chyba byles ty o ile sie niemyle. Blysnoles mi a ja cibeie zobaczylem w ostatniej chwili. Wracalem od mechanika bo esperak mial robione sprzeglo aaa i bylem bez dokladki ale fajnie ze mnie zauwazyles. Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-06-07 06:42:36 ]
  
 
Czemu ja nikogo nie widuje i ja nie jestem widziany?


[ wiadomość edytowana przez: focus86 dnia 2005-03-31 20:54:42 ]
  
 
moze jezdzisz zbyt pospolitym samochodem?? zreszta to sie zmieni jak beda naklejki
  
 
Tak, to byłem ja W ostatniej chwili Ci błysnąłem Często jeżdżę tą trasą, więc może jeszcze nie raz będziemy się gdzieś tam mijać
Pozdr!
  
 
Cytat:
2005-04-01 00:17:47, Voy pisze:
moze jezdzisz zbyt pospolitym samochodem?? zreszta to sie zmieni jak beda naklejki


malo jest 106 a jeszcze w moim kolorze.... Jedna jezdzi tylko 3dr po pradze polnoc czesto ja widuje i dzis widzialem tez 3dr na grochowie na wiatracznej
  
 
Cytat:
2005-03-31 19:22:06, Bartek1112 pisze:
Wracalem od mechanika bo esperak mial robione sprzeglo



Już Sławek zmontował ?!
 
 
hah Mac widziany, widziany.....jak ja zobaczylem Mac-a to aż mnie przewiozł swoją pszczółką a widzielismy sie 2 razy
  
 
Mac jest widywany na ulicy ale tu na forum nie jest widywany wogole.... Co sie dzieje?
  
 
Jak to w ogóle?
Ostatni tydzień szczerze mówiąc nie sprzyja udzielaniu się na forum, piszę na tyle na ile jestem w stanie, albo na tyle na ile czuję potrzebę... lub tez na ile wymaga tego jakaś sytuacja... (patrz pewien drażliwy wątek w którym szeroko się wypowiedziałem, jednak nikt więcej nic już w nim konkretnego nie napisał - nadal liczę na Wasze zdanie w tamtej kwestii...)
Co do widywania mnie na forum to powatarzam pytanie: jak to w ogóle? Musiałeś przeoczyć mnie lub moje wypowiedzi
  
 
Własnie, ja Maca widze codziennie i fakt ze czasem cos pisze jak kazdy, niektorzy pisza jeszcze mniej ale palcem pokazywała nie będe.
 
 
no na forum devilkow, bo na pg czy na hultajach widzialem ze sie wypowiadasz
No to zeby inni mogli sie wypowiedziec to otworz z powrotem ten jeden drazliwy temat. Wlasnie pisalem cos gdy Norbert go zamknal.
Co do udzielania sie to w sumie rozumiem, ale ja to troszke inaczej przezywam-trzymam to w sobie i nie okazuje tego.
  
 
On jest otworzony Focus.
A co do ostatnich dni to chyba kazdy przezywa, i kazdy inaczej dlatego przynajmniej ja szanuje jesli ktos w tych dniach pisze mniej lub nawet wcale.
 
 
Temat odblokowałem chwilę po zablokowaniu... Widać kto tu nieuważnie przegląda forum (żart)
Co do wypowiadania to PG było przeze mnie trochę zaniedbywane ostatnimi czasy, więc chciałem się trochę zrehabilitować, nadrobić.
W HFP raczej też wydaje mi się, że wypowiadałem się w pilniejszych tematach.
A tutaj, myślę, że jest to kwestia przypadku, ogólnie mniej się tu działo, więc i ja mniej miałem do odpowiadania...

Co do przeżywania... każdy przeżywa po swojemu, nie ma sensu zagłębiac się w tak delikatny temat.
  
 
a to nie zauwazylem... Wybaczcie ze ja taki gadatliwy jestem ale mam dzis dobry humor mimo wszystko
  
 
Maciek, czy ty może byłeś dzisiaj koło Wola Park?
  
 
Nie, to nie byłem ja
  
 
Cytat:
2005-05-13 21:27:52, MacTB pisze:
Nie, to nie byłem ja



Już wiem

Ps. dzisiaj na W nic nie było
  
 
MacTB widziany To Ty jechales dzisiaj okolo 21 alejami jerozolimskimi i skrecales w prawo przy carrefourze? Napewno Ty. Zolty Getz, trzydrzwiowy i antena CB na tylnej klapie Ja bylem po drugiej stronie alej, siedzialem w nubirze mojego taty i bawilem sie cibikiem Nawet chcialem cie wolac, ale mowiles ze nie masz jeszcze radia, wiec odpuscilem
  
 
Tak, to byłem ja Mogłeś mnie wołać bo właśnie dziś zamontowałem nowe radyjko i jechałem tam zatankować i przetestować
  
 
no kurde zebym wiedzial to bym wolal to pewnie slyszales goscia na 19 co do DHL szukal drogi W sumie i mnie mogles slyszec bo pytalem sie jak mnie slychac mniej wiecej w czasie jak ty jechales


[ wiadomość edytowana przez: Focus dnia 2005-07-08 23:29:50 ]