W koncu mam zdjecia mojego fiata...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hej, moj pierwszy post tutaj.
w koncu strzelilem pare fotek mojemu fiaciorowi
jakosc jest kiepska, ale to wina aparatu.











  
 
widze ciemnosć, ciemnosc widze
  
 
Jest śliczny , pozazdrościć moje serce od razu bije szybciej
  
 
dzieki za pozytywne opinie, ale jeszcze jest duzo do zrobienia, chocby listwy na blotnikach, czy na progach. mam juz wszystko tylko brakuje mi najwazniejszego - kasy...
  
 
no teraz juz widzę naprawde ładny i zadbany. Dekle chromowe, chromowe wloty mniam !
czy te wersie nie mialy jeszcze chromowych listew na progach ?!

czeczun kiedy pierwszy tjunik ?


PS Dodaj sobie fotki do profilu
  
 
Koniu, listwy czekaja juz w garazu. musze pozbierac kase i bede montowal. tak samo znaczek Licencja Fiat, orginalne korbki do szyb od MR'a i pare innych dupereli. bede tez robil tylna klape - obecnie mam od nowszego modelu bez miejsca na zamek. trzeba bedzie to zmienic.

w planach mam doprowadzenie go do orginalu i za cztery lata zarejestrowanie jako zabytek (zolte blachy). ciekawe co z tego wyjdzie. tym czasem na wiosne szykuja sie felgi podobne do tych o ktorych juz kiedys wspominalem.
  
 
fajniutki
  
 
Brawo - nie ma to jak oryginał (żadnych tjuningów )

btw: jakbyś miał ochotę i czas w niedziele to zapraszam na spocik w Toruniu - szczegóły w przyklejonym topicu wyżej
  
 
jasne, ze bede. jak by moglo mnie tam nie byc? czekalem na spot w toruniu tak dlugo, ze glowa boli =)) bede na 100% mam nadzieje, ze sie tam spotkamy =)
  
 
Trzymam za słowo. Inaczej znajdę i "wyrażę" swoje zdanie.
  
 
Przyjeżdżaj!Będą dwa czerwone kanty
  
 
rzeczywiście fajny kancik. jeśli można wiedzieć który rocznik, albo na który rocznik ma wyglądać?
sam choruję na punkcie jakiegoś kanta-oldtimera, powiedzmy 68-72 rocznik....
  
 
ladniutki zadbany ale chyba ktos ci listwe z przednich prawych drzwi zakosil. o i mam taki sam obrotek u siebie w malcu wlasnie ten i nieweim jak go przeskalowac na 2 cylindry
 
 
Cytat:
2003-03-12 01:00:26, kaovietz pisze:
Przyjeżdżaj!Będą dwa czerwone kanty


Byłyby trzy ale hamulce mi padły i kaski nie mam na zrobienie, a na dodatek OC mi wyszło A tak bardzo chciałem być!! Chyba ze ktoś mnie zabierze ?? Są chętni na podwiezienie psychopaty???

[ wiadomość edytowana przez: Vyzn-R dnia 2003-03-13 17:41:18 ]
  
 
Ładny kancik, widać, że zadbany...
... ładna wersja, czy to nie rocznik 77 wersja eksportowa ??

Gratulacje rewelacyjnego stanu po zimie )))))))))
  
 
Który to rocznik?
Bardzo ładny, ale hak wywal...
  
 
rocznik 78, pazdziernik. ciezko mi to powiedziec, ale niestety zdjecia klamia, na zywo wyglada nieco gorzej... ma kilka ognisk rdzy. ale wszystko da sie zrobic =))

juz sie nie moge niedzieli doczekac

  
 
No bardzo ładny Fiacik
Parę szczegółów do dopracowania i będzie wyglądał jak prosto z fabryki