Dystanse

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bylem ostatnio u wulkanizatora ktory rowniez prowadzi sklep z aluskami i oponami. Porozmawialem troche na temat felg. Niby tam mowil ze ma jakies na moje kolka ale nic specjalnego pod wzgledem wygladu. Ale mowi ze slyszal ze sa dystanse ktore zmienia rozstaw srub na 4x100, czyli rozmiar w ktorym juz mozna by dobrac jakies ladniusie felgi. Slyszal ktos cos o tym? Ile kosztuja takie dystanse, jak to sie sprawdza?
  
 
O dystansach słyszałem (rzecz oczywista), ale o zmieniających rozstaw to nie.

Ps. a jaki masz w pugu rozstaw śrub?
  
 
Słyszałem o tym. Musisz pogrzebać w ofertach sklepów tuningowych, ale obawiam się, że nie jest to tania sprawa.
  
 
Cytat:
2005-08-13 13:24:10, Kielon pisze:
Ps. a jaki masz w pugu rozstaw śrub?


3x98....

Rozmawialem z wujaszkiem co w niemczech siedzi. Jak beda finanse to powiedzial ze z zakupem problemu nie ma
  
 
ja kupiłem zwykłe dystanse 4x100 za 159zł a jest mozliwosc zmiany rozstawu srub a nawet ilosci srub z 4 na 5 poszukaj na allegro taka przyjemnosc kosztuje koło 350zł i porzesza Ci jedna strone o jakies 3 cm
  
 
nic niemziieaj zadnsych dystansow. wez pod uwage ze dystans sie zurzywa i dobre dystanse kosztuja okolo 700zl a nie 350 z allegro zrobione przez jakiegos ciesle. Niezmieniaj rozstawu srub bo chyba chcesz miec sruby plywajace rozumiem? ja bym sobie odpuscil wole zyc
  
 
hmmm dystanse przykreca sie do piasty a do dystansu dopiero kolo.... nie wiem czemu nie moze byc inny rozstaw srub na kolo... u mnie jezdzi kilka samochodow z tak zmienionymi wymiarami i ludzie sobie chwala takie rozwiazanie.
  
 
dzis sie pojawily na allegro felazki do mojego autka. Nawet ladne... KLIK Kasa by sie znalazla, ale o tego trzeba jeszcze dokupic komplet opon, a na nie narazie kasy brak...
  
 
Focus, jeśli chodzi o felgi to polecam kupować teraz, ceny zdecydowanie niższe bo mało kto kupuje alu na jesień/zimę. Na wiosnę znowu będzie boom na alufelgi i będzie trudniej coś kupić w przyzwoitej cenie.
  
 
odpuszcze chyba teraz... po przeliczeniu kasy troszke brakuje...