Kto chętny na badanie na hamowni ?!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Badanie na hamowni

w Krakowie termin nie ustalony im bedzie nas wiecej tym taniej, bedzie okolo 2-3 pomiarów wiec bedzie mozna dostroic samochod jak najlepiej.
jak bedzie koło 30 to moze nawet po 50zł za hamowanie
  
 
Cześć Koniu!
NO ja ju z zgłosiłem sie do tego badania,tylko jak sie coś wyjaścni proszę dajznać kiedy to będzie.
Paweł
 
 
ok, jeszcze ustalimy ile bedzie osob i pojedziemy spytac sie o koszt :) moze wyjdzie po 50zł za autko
  
 
Też chętnie podjadę - tylko dajcie znać o terminie...
  
 
Nic nie wiadomo kiedy to ma być? Może też bym się załapał, cena nie powiem bo bardzo atrakcyjna, normalnie to koszt koło 150zł.
  
 
Jak byłby dobry termin to z mojej strony jadą 2samochody. Ale jak uzbiera sie ze 20autek to Oni chyba w jeden dzień nie przebadaja tyle autek?Mi to najlepiej niedziela by pasowała ale to raczej nie realne.
Ciekawi mnie też na której chamowni u Goduli czy w innej,podobno jest nowa w Krakowie jedna z najnowocześniejszych w Polsce firmy Maha.
  
 
hamownia jest na ulicy ciepłowniczej czy jakoś tak ;) obok elektrowni w Kraku
jak bede mial wiecej info to napiszę na forum

pozdrawiam
  
 
OK Koniu!
Ma nadzieje,ze w niedziele si e spotkamy:)
 
 
w niedziele będe jak nie wyskoczy mi jazda do Łodzi po samochód dla kumpla
  
 
A więc jest to ta hamownia o której pisałem, czytałem o niej w GT, nazywa się ta firma- Tuning Test Center i jest na ul. ciepłowniczej , tel 012 684-28-00.
Musimy się liczyć z tym że może nam wyjśc mniej koników niż podają książki, bo podobno wielu producentów zawyża dane odnośnie mocy i momentu np. Alfa Romeo czy Hondy, a z koleji silniki diesla VV maja moce zaniżone i maja w rzeczywistości więcej koni. Ciekawi mnie jak to jest z Ładami i ile koni mi zabiera gaz.