Spot Monster LOB Team - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no ladnie, wrecz bardzo ladnie, oby tak dalej. GRATULACJE
  
 
Brawo Drusie !!

To od przyszłego sezonu i Ty Asia się musisz włączyć w rywalizację a nie tylko fotki pykać
  
 
Gratulacje!!!
Ja miałem przyjemnośc troche pokibicować z synkiem Mikołajem. Było fajowo.
Tak trzymać i powodzenia w następnym sezonie.
  
 
Gratulacje !!! Tak 3majcie !!!
  
 
Hej

I to mi się naprawdę podoba
Jak coś robić to z pasją i zaangażowaniem, albo wcale, a potem sięgać szczytów i mieć z tego wielką satysfakcję.
Gratuluję i życzę nie mniej owocnego przyszłego sezonu, oby tylko nie ze szkodą w naszych LOBowych kontaktach
  
 
Cytat:
To od przyszłego sezonu i Ty Asia się musisz włączyć w rywalizację a nie tylko fotki pykać



heh, na pstrykanie fotek brak czasu. Ja już czynnie biorę udział w zawodach bo robię w czsie jazd serwis Drusiowi.
Sam zawodnik nic nie zdziała, kiedy to nie może zejść z podestu w czasie biegu, serwisant tankuje, reguluje i jak trzea to szybko naprawia. Ciężka praca, ale jaka satysfakcja potem.

ooooo napisałam z Druia loginu

[ wiadomość edytowana przez: Drus dnia 2006-12-03 00:12:32 ]
  
 
mi równiez pozostaje dołaczyć sie do życzeń aby sezon następny był jeszcze bardziej owocny ni i rodzinnego sukcesu
pozdr
WojtGda
  
 
Prawde mowiac kiedy zaczynaliscie, myslalem, ze to przejsciowy kaprys tatusia z synkiem na bazie ciekawosci, jaka Darti w nas wywolal przywozac kiedys swoj model na zlot. Teraz widze ze mylilem sie. Ja nie potrafilbym tak sie zaangazowac na 100%. Gratulacje!
  
 
kaprysu ciąg dalszy.
W ten weekend zakończył się cykl eliminacji i odbył się Finał Krajowych Mistrzostw Winter Cup ESSE 2006/2007


Marcinek Wicemistrzem w klasie Standard Truck



Darek obronił tytuł Mistrza w klasie Truggy
oraz zajął miejsce II Wicemistrza w klasie IC-5 Petrol







Relacje w TV regionalna 3 w niedziele o 11 i na TVN Turbo w Raporcie, jeszcze w tym tygodniu.
  
 
Cytat:
2007-04-17 21:19:17, Myszka_Drusia pisze:
Relacje w TV regionalna 3 w niedziele o 11 i na TVN Turbo w Raporcie, jeszcze w tym tygodniu.



Obejrzę na pewno ATSW to GRATULACJE
  
 
Zawsze wiedziałem ze Druś sie przygotowywuje na najwyższym poziomie. Troszke ostatnio mu zębatki przekazujące napęd zpsułem ale widze że chłop postarał sie nie nażartu z szybkim remontem co widać w wynikach.
Druś oby tak dalej... 3mam kciuki
pozdr
  
 
BRAWO!

-----------------
"Każdy dzień może być tym ostatnim, a który - nie rozwikłam tej zagadki.."
  
 
Gratuluję i proszę o więcej.
  
 
Zaczynamy sie przyzwyczajac, ze Drusie wszystko wygrywaja
  
 
dzis na TVP3 o godz 14 w programie "teleplotki" mozna zobaczyc krótki reportarz z zawodów w piasecznie


pozdro Druś
  
 
Jesteście niesamowici !!
Ogromne Gratulacje
  
 
Wielcy jesteście
  
 
a ja widzialem stru.. znaczy Drusia w TVN Turbo Szkoda tylko, ze nie powiedzieli kto wygral