Skradziono auto naszego klubowicza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dziś we wrocku.



  
 
Czy to maluszek Dex-a? Jak tak to przej....., tak się chłopak nim cieszył . Warto dac tez ten temat na forum Fiat&Furious


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-08-18 00:05:27 ]
  
 
Cytat:
2005-08-18 00:03:54, andrzej_krakow pisze:
Czy to maluszek Dex-a? Jak tak to przej....., tak się chłopak nim cieszył . Warto dac tez ten temat na forum Fiat&Furious [ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-08-18 00:05:27 ]


uuuu... to jego autko ... ehh.. zeby na bączka sie polasic... pewnie poszedl na czesci... lapy poucinac tak jak dawniej to by ich powstrzymalo moze...
  
 
Rany Przeciez to byl zabytek !!! Nie mam slow... sam to przeżywalem i wiem co to jest Szkoda no... zalamalo mnie to - serio Nawet taki poczciwy maluch nie moze stac spokojnie... Jestem w szoku
  
 
Szkoda..
Co za ludzie? Czy w tym kraju wszystko trzeba zniszczyc lub ukrasc?
Grrr!!
  
 
O ja pier.......!!!!! Przecież Dex sie jeszcze pytał jak go zabezpieczyć. Kurcze on przy tym maluszku spędził tyle czasu i włożył tyle pracy...

Kurcze i do tego Dex'a jeszcze nie ma w domu...


[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2005-08-18 08:40:21 ]
  
 
Cienka sprawa....współczuje Ci Dex'ie.
  
 
ja pier...
za ładny był.
łapy ucinac.
puszczam wici - moze jednak ghdzies wyplynie w calosci. Przegladajmy uwaznie allegro - szczegolnie czesci!
  
 
nie no beduina zakorbili ????? o ja wale toz nawet na czesci sie nie opłacało... moze do kolekcjonera poszedł???
  
 
Cytat:
2005-08-18 10:23:34, adasco pisze:
puszczam wici - moze jednak ghdzies wyplynie w calosci.


Nie chciałbym byc złym prorokiem ale coś czuje że w całości to na pewno nie wypłynie. Jedyna nadzieja że Policja znajdzie zanim auto pódzie do rozbiórki
Cytat:
Przegladajmy uwaznie allegro - szczegolnie czesci!


to już niestety prędzej - autko miało piękną klasyczna tapicerkę, fotele, deskę, chromiki itp itd które bardzo są poszukiwane przez młodych adeptów odrestaurowywania maluchów

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Współczuję,ale trudno,żyjemy w złodziejskim państwie.Wiecie,parę lat temu byłem w Norwegii.Podczas jednego z moich prywatnych rekonesansów po norweskiej miejscowości zauważyłem nowy model MB E,który w Polsce był jeszcze niedostępny.To wpaniałe autko miało nie domknięte tylne drzwi,a stało przy chałupce,tuż przy drodze,nieogrodzone i nie pilnowane!!!Wiedząc o polskich realiach następnego dnia rano,poszedłem zobaczyć,czy autko dalej stoi,czy już zmieniło właściciela.I co?Okazało się,że stoi i ma się dobrze.U nas to nie do pomyślenia.
  
 
Tak samo w Szwecji...albo w Wiedniu
No niestety chyba będzie musiał nasz pokrzywdzony rozejrzeć się za nowym obiektem dłubania i grzebania...:] Przykro mi to stwierdzić, ale możliwe, że samochód był już wcześniej namierzany...
  
 
Cytat:
2005-08-18 11:32:21, simon2107 pisze:
Współczuję,ale trudno,żyjemy w złodziejskim państwie.Wiecie,parę lat temu byłem w Norwegii.Podczas jednego z moich prywatnych rekonesansów po norweskiej miejscowości zauważyłem nowy model MB E,który w Polsce był jeszcze niedostępny.To wpaniałe autko miało nie domknięte tylne drzwi,a stało przy chałupce,tuż przy drodze,nieogrodzone i nie pilnowane!!!Wiedząc o polskich realiach następnego dnia rano,poszedłem zobaczyć,czy autko dalej stoi,czy już zmieniło właściciela.I co?Okazało się,że stoi i ma się dobrze.U nas to nie do pomyślenia.



eeeee tam ja niedawno zapomnialem zamknac ladzine i stala z uchylonymi dzwiami polddnia i cala noc i nic a sasiadowi obok ze starej skody zakosili lusterka i antene po prostu trza zostawiac autko otwarte wczoraj kumplowi do berlingo sie wlamali rozwalili szybe 140zl w plecy i ukradli skrzynke na narzedzia za 15 gdzie mial jakies rekawice i 2 srubokrety a jak kiedys zostawil autko na cala noc tez nei zamkniete to nic mu nie zginele
a co do maluchow to sie nie dziwie bo to jedna z najbardziej kradzonych aut w polsce pare miechow temy jakiemus gosciowi pod blokiem ukradli z malucha drzwi i fotele
  
 
jak mialem malczaka, to parokrotnie udalo mi sie go zostawic otwartego - i nic.
inna sprawa, ze dokladnie w tym samym miejscu skradziono mi zeń przyciemniane lampy.
skubnac chcieli raz, na Widzewie - ale to dziadowska dzielnica.
z lady ukradli mi tam wycieraczke reflektorow - no to sie wzbogacili....
  
 
O kurde ale lipa Miejmy nadzieje ze moze ktos ukradl i gdzies porzucil , jak czesto sie zdarza z reszta.
  
 
Cytat:
2005-08-18 11:37:41, MikeB pisze:
Tak samo w Szwecji...albo w Wiedniu



Jeśli chodzi o Szwecję, to tam już teraz nie jest tak różowo, od czasu zeszłorocznego rozszerzenia UE rozpanoszyli się tam litwini, kradną na potęgę, z arabami też mają problemi, mam rodzinę w Helsingborgu, ostatnio ogołodzili niedaleko nich 3 garaże, w każdym był jakiś odpi....ony motor, kradzieże z aut i samych aut znacznie wzrosły, ponadto TV co rusz ostrzega coby nie robić sobie przerw w podróży w lasach, ani biwaków bo napady stały się częste

Bardzo Dex'owi współczuję, włożyć tyle serca w autko w wtedy go stracić , połamałbym łapy sqr..synowi
  
 
Ale przykrości... .
Bardzo mi szkoda Deksa; trzymaj się Przyjacielu -> jest jakaś zawsze szansa, ze jednak się odnajdzie, to dość znaczny maluszek (mało chyba jest tych roczników i w takim stanie na naszych ulicach...).


Co do skandynawii -> jak byliśmy w Danii z rodzinką (Bornholm), to przed domami można było spotkac popakowane w woreczki owoce z ceną za woreczek oraz... kubeczek na zapłatę. Kubeczki były częściowo wypełnione pieniędzmi, ludzie dochodzili wkładali kaskę i zabierali owoce. Nikomu nie przyszło do głowy, zeby zabrać bez zapłaty (nie mówiąc już o kradzieży pieniędzy) .

Drzewniej w Poznaniu (153 lata temu) zrobiono eksperyment z podobnym systemem do sprzedaży gazet (tylko do pieniędzy była skarbonka -> można było wrzucić kasę, ale trudniej byłoby ją wyjąć ). System był taki, ze wrzucało się do skarbonki pieniądze, otwierało skrzynkę i wyjmowało gazet ę z pliku innych). Jak tylko przywozili gazety, to po 5 min. nie było już żadnej w skrzynce, skarbonka pusta lub ze śmieciami w środku, itd. Taki mamy kraj...
  
 
sluchajcie - a moze by dac ogloszenie "kupie malucha z lat......" lub "kupie chromy do malca" czy cos takiego.....? Tylko oczywiscie nikt z Wroca zeby nie bylo "podejrzane".... Jakby co - moge ja dac.... Co o tym sadzicie? Moze warto sprobowac?
  
 
Cytat:
2005-08-18 15:13:53, Huey pisze:
Jeśli chodzi o Szwecję, to tam już teraz nie jest tak różowo, (...)


Ale z Wiedniem sprawa znana i sprawdzona 2 tyg temu
Cytat:
2005-08-18 21:14:08, adasco pisze:
sluchajcie - a moze by dac ogloszenie "kupie malucha z lat......" lub "kupie chromy do malca" czy cos takiego.....? Tylko oczywiscie nikt z Wroca zeby nie bylo "podejrzane".... Jakby co - moge ja dac.... Co o tym sadzicie? Moze warto sprobowac?


Myślę, że to może nic nie dać, bo mogło być zamówienie, chromowane zderzaki, itp itd:] Więc szkoda mi kolegi WM, szkoda że to nie on wcześniej się odezwał i nie powiadomił...no ale jeśli to było nakręcane, to pewnie gość nie wziął go, żeby się przejechać, ale w innym celu
  
 
Szkoda auta bo było w super stanie. Na pobliskie giełdy mozna się wybrać w najbliższy weekend tam moga się pojawić cześci. Wiele to nie da ale popsuje krew paserą. To też jest powód dla którego nie kupuje urzywanych cześci jeżeli nie są wymontowywane przy mnie z wraku na złomowisku. Jak by nie było chętnych na cześci niewiadomego pochodzenia to by było mniej kradzieży.

Dex współczuje!!