Fotki 207

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cc


i htb
  
 
Ładny tylko rozmieszczenie osi jest trochę jakby dziwne... tylna wysunięta jak w Punto a z przodu schowana jak w jakimś większym samochodzie

Na tej fotce dobrze to widać
  
 
no bo ten wystajacy ryjek staje sie chyba znakiem firmowym, podobnie jak wyszczerzony pysk. Ladne to to i jest, ale przy wjezdzaniu na jakies krawezniki czy na polnych drogach to wato uwazac.Widac w PUGU mysla, ze wszyscy maja drogi jakna zachodzie
  
 
Taaaaaa to chyba u nas nie byli
  
 
jako ze mi sie ni uja nie podoba 207 wkleje se to co mi sie podoba bo nie chce mi sie nowego topika zakładac.







Zaden z nich nie ma "wystajacego ryja"
  
 
Cytat:
2005-08-19 10:15:26, looqasch pisze:
Ładny tylko rozmieszczenie osi jest trochę jakby dziwne... tylna wysunięta jak w Punto a z przodu schowana jak w jakimś większym samochodzie Na tej fotce dobrze to widać



wygląda jakby mu coś w dupsko wjechało... a jeśli nie, to musi że w fabryce się pochlali i źle spasowali płytę podłogową z dachem

  
 
ten czerwony 207cc wyglada jakby mial wytrzeszcz oczu, troszke przesadzili z wielkoscia lamp. A z tylu htb wyglada jak jakis chevrolet aveo czy cus... Zobaczymy jak bedzie wygladal na zywo, bo na tych fotkach srednio mi sie podoba...
  
 
Ohydne są te nowe pugi przód maja jak gęba rekina wielorybiego, czy tam jakiegoś innego, co żywi się phytoplanktonem. Zbezcześcili naprawdę z gustem zrobioną 206. Nie zmienia się dobrych rzeczy!!!!!!!!!!!!!!!
DEx
  
 
Cytat:



musze se takie fele sprawic
  
 
Tak Adamie kupisz Fele z oponami za cenne swojego auta, potem przyjedziesz do Wrocka i po przejeździe prze Grota Roweckiego, będziesz szukał za autem stabilizatorów razem z tym, co zostanie z tych felg.
DExter a NIE Sinister
  
 
Cytat:
2005-12-11 13:49:36, mwarchalowski pisze:
Ohydne są te nowe pugi przód maja jak gęba rekina wielorybiego, czy tam jakiegoś innego, co żywi się phytoplanktonem. Zbezcześcili naprawdę z gustem zrobioną 206. Nie zmienia się dobrych rzeczy!!!!!!!!!!!!!!! DEx



no nie przesadzaj... Nowa 407 jest przepiekna, 307 tez ladna... 1007? no ujdzie a 107 na zywo nie widzialem wiec sie nie wypowiadam
  
 
Cytat:
2005-12-11 15:23:17, Focus pisze:
no nie przesadzaj... Nowa 407 jest przepiekna, 307 tez ladna... 1007? no ujdzie a 107 na zywo nie widzialem wiec sie nie wypowiadam



e tam. ostatnio w pugach występuje przerost formy nad treścią. i o ile 407 jakoś ujdzie to reszta trąci malizną...
  
 
zalezy co kto lubi.
Mnie generalnie sie podobaja, tylko obawiam sie o stan przedniego spoilera na naszych drogach.
No, chyba, ze ktos zdecydowanie woli przerost Formy
  
 
forma ma przynajmniej bagażnik... a nie namiastkę skrzynki na narzędzia.
  
 
trzeba wybierac. uroda albo... forma
jak kto potrzebuje bagaznika, to kupuje kombi. A tu juz forma cienko piszczy.
  
 
Cytat:
2005-12-13 20:38:55, adasco pisze:
trzeba wybierac. uroda albo... forma




Adaś te nowe pugi to sama forma i to w przeroście, bez treści i urody...

Kombi? 111 wystarczy.

  
 
miej swoje zdanie, ja mam swoje. I nie narzucaj go innym. 111? zeby ją zeżarło?
  
 
Cytat:
2005-12-13 22:43:47, adasco pisze:
miej swoje zdanie, ja mam swoje. I nie narzucaj go innym. 111? zeby ją zeżarło?



mam swoje zdanie. czy wypowiadanie go jest narzucaniem? przecież nie każę nikomu się z nim zgadzać. po prostu nowe pugi nie podchodzą mi. i tyle.

btw.111, bądź pewien że prędzej puga zeżre...
  
 
taaa, wystarczy porownac stan lakieru u mnie i np. Kolibra :/
  
 
Cytat:
2005-12-14 15:57:57, adasco pisze:
taaa, wystarczy porownac stan lakieru u mnie i np. Kolibra :/



tylko że Koliber miał dzwonka źle naprawionego... i nie dba o auto i ma przebieg 250kkm