Mam zamiar wygluszyc przednie drzwi w renault 19 pomocy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam mam zamiar wyygluszyc drzwi przednie w renault 19 matami bitumicznymi i niewiem czy to mi cos pomorze w glosnosci i harakterystyce basu.muj sprzet to radio panasonic cq-fx721n 4*50 mosfet.Glosniki przut pioneer 16.5cm 150 w muz 40 rms tyl w pulce tonsil 20 cm.i tweeter magnat ze zwrotnicami.Łanie gra z tylu ale przud to mnie nie zadowala chcial bym osiagnac tam glebszy bas i bardziej wyrazisty.prosze o pomoc
  
 
Na stronie
http://www.powe.pl/lanos.html
masz opis jak wygłuszać drzwi. Wpradzie opisany tam jest inny samochód, ale zasada jest ta sama.
Po wygłuszeniu napewno zyskasz to, że drzwi przestaną wariować (drgać), uspokoją się, a głośnik będzie mógł lepiej pracować, czyli czyściej zagra i bas też powinieneś mieć lepszy.
Pozdro.
  
 
Witam.
Zyskasz i to dużo. Sam wygłuszałem drzwi w 406 i jestem pod wrażeniem efektu końcowego, całkiem inne brzmienie jak i wewnątrz i na zewnątrz pojazdu.
Tylko zrób to naprawde dokładnie,ja wykleiłem całe drzwi od środka po wewnętrznej i zewnętrznej stronie łącznie z małymi kawałkami blach a potem jeszcze zewnetrzną stronę wewnątrz samochodu naokoło samego otworu głosnika.
Polecam to wszystkim chociaż koszty są niemałe nawet przy własnej robocie musisz liszyć na zurzycie 6-8 mat o wymiarach 25-50cm na 1 dzwi.W sklepach motoryzacyjnych (przynajmniej u mnie to) 6zł za sztukę,czyli dzwi przód tył i tylna półka (bo mam sedana) to koszt 250zł ale efekt jest natychmiastowy
Pozdro