Giełda samochodowa kraków

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
cześć wszystkim,mam pytanie gdzie teraz jest największa giełda w krakowie??rybitwy zwiedziłem,rozwija sie powoli,ale czy te całe branice też??dzieje sie tam coś czy padaka jest????
  
 
balice...
  
 
Cytat:
2005-08-28 15:36:06, vir pisze:
balice...



bALICE TO TERAZ GÓWNO NIE GIEŁADA..... gielda jest przeniesiona na BRANICE dokładnie tak jak sie jedzie na przylasek rusiecki, co chwile są znaki które na nią kierują. byłem tam w sobote i o godzinie 10 jest juz tyle samochodów ze nie wpuszczaja bo nie ma miejsca, a teren wiekszy od Balic, gratów czesci sprzetu od groma jest....
  
 
tylko do branic to mamy z goorkiem z 40 kilosow...
  
 
za to my od nas z wioski mamy jakieś 4km także skoro piszecie że jest po co jechać to sie wybierzemy w najbliższym czasie
  
 
Cytat:
2005-08-28 22:25:17, -maly- pisze:
za to my od nas z wioski mamy jakieś 4km także skoro piszecie że jest po co jechać to sie wybierzemy w najbliższym czasie



jest po co, np ostatnio gosc miał 4 alusy "szprychowe" 7 calowe 4X100 13" et 25 w bdb stanie za 400zł...... niestety nie mialem kasy...

ogólnie jest zatrzesienie aut sprowadzonych jakies 90% aut krajowych jest niewiele, ostatnio bylu 2 kanty, pare maluchów sporo poldków cc seje itp, natomiast jest sporo czesci np nowiutenka nominalna głowica do malca, chłodnice wszelkiego rodzaju, i mase innych różności puki co do tej pory wszystko było za free.

Maly gdzie dokładnie mieszkasz?