17 września - Bemowo - zakończenie sezonu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Kto się stawia? Może zrobimy mini spot?
  
 
Byłem na rozpoczęciu sezonu, przydałoby się być i na zakończeniu... ale nie wiem jak będę stał z pisaniem pracy inż... i z kasą... i z czasem
  
 
Wpisujcie się. Nikogo nie będzie?
  
 
Jeśli komuś będzie jeszcze mało w Warszawie to 18 września na lotnisku w miejscowości Skarnimierz koło Brzegu (opolskiego) odbędzie się IV eliminacja Mistrzostw Dolnego Śląska w Wyścigach Równoległych na dystansie 1/4 mili. Będą nagrody dla zawodników i kibiców. Po głównych zawodach będzie można sobie zmierzyć czas na 1/4 mili. Więcej jest na www.gds.prv.pl
Sezon więc za bardzo się jeszcze nie kończy...
  
 
Może by ustawić się przed wjazdem na określoną godzinę na parkingu przed ośrodkiem egzaminacyjnym ne Bemowie ( na przeciwko Carefoura)? I zobaczyć autka itp.
  
 
Ja mogę przybyć na chwilę gdzieś tam w okolice... zespotować się
Ale na wejście naprawdę nie mam teraz kasy
Chyba że znajdę inny sposób aby tam wejść
  
 
Cytat:
2005-09-16 02:20:26, MacTB pisze:
Ja mogę przybyć na chwilę gdzieś tam w okolice... zespotować się Ale na wejście naprawdę nie mam teraz kasy Chyba że znajdę inny sposób aby tam wejść



Też mi trochę szkoda tych 30zł.
I dotego ta pogoda
Ale mini spocik można by urządzić tam gdzie napisałem
  
 
a o ktorej byscie chcieli tego spota zrobic?
  
 
Może jakoś koło 10-10.30?
  
 
Może być, ale teraz to ja napewno nie wjade na teraz, bo miałem lekki wypadek i kase odkładam na mandat.
  
 
czyli co niejedziesz Kielon?
  
 
wpadłbym, ale tylko na zlocik BD, na zlot nie wjeżdzam

Ok. To ja zarząde Kto chce, niech przyjedzie o 10:30 na parking przy ośrodku egzaminacyjnym, na wprost carefoura (po drugiej stronie ulicy)

To kto wpadnie, tylko teraz tak serio pytam?

[ wiadomość edytowana przez: Kielon dnia 2005-09-16 20:57:48 ]
  
 
Na 90% wpadnę.
  
 
Wpadne ale bede na jakas 11. Poczekacie na mnie? a co roimy jak bedzie padalo? Wypatrujcie bordowe espero ale juz bez pasow i dokladki
  
 
Witajcie,

niestety nie dam rady się pojawić. Właśnie wróciłem z Krakowa, gdzie zostawiłem głowicę na poważne modyfikacje. Mam jeszcze trochę pracy, więc jutro pewnie będę odsypiał dzisiejsze nocne posiedzenie przy komputerze. Życzę udanego spota.

Pozdrawiam

p.s.: Dzięki za priva kielon
  
 
O 11.00 pod McDonaldem na Bemowie jest "zbiórka" ludzi z HFP, trochę zamieszania z tymi naszymi planami Ale na pewno uda nam się spotkać
  
 
A to dasz rade wpaść przed 11:00 chociaż na pare minut na ten parking przy ośrodku?
  
 
Ja mowie bede o 11 wiec kielon i mac zaczekajcie na mnie
  
 
Cytat:
2005-09-17 09:25:02, Kielon pisze:
A to dasz rade wpaść przed 11:00 chociaż na pare minut na ten parking przy ośrodku?



Jasne, zaraz mogę tam jechać Spotkajmy się koło 10.30.
  
 
Cytat:
2005-09-17 10:17:27, MacTB pisze:
Jasne, zaraz mogę tam jechać Spotkajmy się koło 10.30.



Ok. To 10:30 na tym parkingu koło ośrodka, na przeciw Carefoura.