17 września - Bemowo - zakończenie sezonu - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Okiej Już wyruszam.
  
 
Ja już jestem.
Pochodziłem trochę po parkingu, obejrzałem furki, poźniej chciałem was tam poszukać, ale za dużo ludzi było i bym was nie znalazł.
Do tego kumpel podjechał pod bramę i pojechaliśmy do mnie.
Jeszcze trochę chory jestem, a teraz po tej zimnicy, to już całkiem zgon.
  
 
Pierwszy spot BD Miło było się spotkać z Wami Panowie
Kielon nam się szybko zgubił, ale z Bartkiem byliśmy świadkami pobicia rekordu Polski - 9,86 ET w wykonaniu Subaru Imprezy...
Dziewiątki sypały się wyjątkowo, więc było ciekawie... Dość szybko rekord został pobity przez Lancera Evo VIII i obecnie wynosi 9.83
Pierwszy raz w życiu widziałem na żywo przejazd 1400 konnego amerykańskiego potwora Sporo ciekawych wrażeń, za długo by opisywać... W każdym razie warto było być na tych zawodach
  
 
Widzisz dobrzeze dales sie namowic . Zesmy przestali cale zawody i potem chodzic sie niedalo . Ale bylo super oby takich spodkan jak najwiecej
  
 
No to prawda, cieszę się, że się nie upierałem i dałem się namówić... a szkoda mi było kasy Jednak warto było być, mimo dość niskiej temperatury i braku trybun (przez co było dość ciasno przy barierkach).
Trzeba zaplanować następny spot BD, które wygląda jakby już całkiem zdechło...

PS: a z tymi wynikami to niekatualne dane podałem Nie byliśmy do końca zawodów i dlatego Obecny rekord to podobno 9.77 w wykonaniu Lancera


[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-09-19 00:11:34 ]
  
 
i to wszystko beze mnie... I wszystko przez brak dostepu dop netku
  
 
Nie łam się Focus, teraz szybko zorganizujemy nastepny spot i nadrobisz straty Wprawdzie zawodów nie nadrobisz, ale pociesz się tym, że jesteś od nas bogatszy o 30 zł
  
 
Cytat:
2005-09-19 17:05:17, MacTB pisze:
Nie łam się Focus, teraz szybko zorganizujemy nastepny spot i nadrobisz straty



Czekam na znak

Cytat:
2005-09-19 17:05:17, MacTB pisze:
Wprawdzie zawodów nie nadrobisz, ale pociesz się tym, że jesteś od nas bogatszy o 30 zł



Więcej ja w trakcie zlotu, tak zgłodniałem, że wyjechałem na chwile do Pizza Hut.
  
 
Cytat:
2005-09-19 17:05:17, MacTB pisze:
ale pociesz się tym, że jesteś od nas bogatszy o 30 zł



tiaaa wolal bym wydac trzy dychy a zaoszczedzic 400 zl na remont kompa...
  
 
Takie życie, raz na wozie raz pod wozem
  
 
ostatnio u mnie caly czas pod gorke... No ale coz dobrze powiedziales. takie zycie
  
 
Chyba każdy z nas ma okresy lepsze i gorsze... i jeszcze gorsze.
Ważne żeby się nie dawać
  
 
Myślełem, że ktoś wrzuci to jakieś fotki, ale jak nikt, to chociaż ja pare zademonstruję:







  
 
civic ladny, ale gdyby byl czarny i mial znaczek to bylby miodzio ten ostatni to dodge charger tak? sliczny...
  
 
Ja nie mam fotek, bo akurat wtedy nie miałem aparatu
Jak masz więcej to wrzucaj, chętnie pooglądamy...