Poszukuje Fiata 131 lub 125 lub polonez

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poszukuje Fiata 125p lub Poldka z silnikem na 2 wałkach pojemnosc obojetna może być 1.6 1.8 lub 2.0 albo 131 bo mam obecnie Maluszka ale troche dla mnie za mały i potrzebuje coś wiekszego
  
 
Jet jeden 125p z silnikiem 1.4TC (silnik max tuning) rocznik 80' cena 3000zeli (+ LPG)
  
 
Proszę bardzo następna oferta 131 rally chyba
pisz do: ciacho141@wp.pl
  
 
dostałem dzis maila od własciciela tego Fiata 131
"Do sprzedania Fiat 131 rally sports z silnikiem lub bez.
Silnik po remoncie kapitalnym rachunki przebieg 0 km.
Blacharka stan bdb wzmocniona buda pod rally cross.
Cena budy ok 2000zł
Cena silnika ze skrzynią ok 3000zl
pyt pod adres ciacho141@wp.pl
Lub zamiana karoserii na Łade 2105/07seria"

przyznam ze sie oplaca
  
 
TROCHE DROGI TEN SILNIK A BEZ SILNIKA TO MNIE NIE INTERESUJE W SUMIE TO SILNIK 2000cm3 MOGE MIEC ZA 600 ZŁ ALE CHCE KUPIC CAŁEGO KOMPLETNEGO LUB ZAMIENIC
  
 
wiem, że to nie żaden z fiatów, o które ci chodzi, ale myślę, że propozycja dość ciekawa... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=11242730
  
 
Kuszące , ale ja juz mam auto moich marzeń - tylko jeszcze muszę je wyremontować
  
 
Cytat:
2003-03-15 18:28:29, Koniu pisze:
dostałem dzis maila od własciciela tego Fiata 131
"Do sprzedania Fiat 131 rally sports z silnikiem lub bez.
Silnik po remoncie kapitalnym rachunki przebieg 0 km.
Blacharka stan bdb wzmocniona buda pod rally cross.
Cena budy ok 2000zł
Cena silnika ze skrzynią ok 3000zl
pyt pod adres ciacho141@wp.pl
Lub zamiana karoserii na Łade 2105/07seria"

przyznam ze sie oplaca




Koniu- to nie jest ta niebieska mirafiorka sport, ktora ogladalem, gdy nalezala do Limby?
  
 
131 to bardzo fajne auto, pod warunkiem ze mas zdrugie na czesci albo kupe kasy. Dla przykladu podam Ci ceny kilku elementow

Prog 105 zl/ zamowienie
blotnik przod 100zl/zamowienie
atrapa supermirafiori 225zl/zamowienie.
Wzmocnienie czolowe 417 zl/zamowienie
Reflektor przedni 150 zl/zamiennik (ktorego za cholere ustawic nie idzie, oddalem w ram,ach reklamacji i kupilem uzywane za 150 zl dwa).
Tylna scianka - 420zl.

Ogolnie jest bardzo milo. szczegolnie jak masz stluczke... Niektorych rzeczy uzywanych a sprawnych prawie nie da sie kupoic 9przykladem moze byc przekladnia ze wspomaganiem, od poltora roku szukam i mam juz dwie, ktore ciekna.....

Jezeli chxcesz miraforke to znajdz jakas z bardzo dobra blacha (a o taka trudno) albo przygotuj sie na duze wydatki.
  
 
Nie mam pojęcia Kosa, wiem ze ktoś kupił tego Fiata ale kto, to nie wiem, niebawem beda fotki, wiec bedzie mozna popatrzec
  
 
Miałem 131 1.6 na jednym wałku byłem zadowolony a jedna rzecza która mi leciała to amortyzatory poszła raz maglownica zablokowała sie na zakrecie drazek stabilizacyjny z tyłu tez sie rozsypał miałem w bardzo dobrym stanie srodek ideany bardzo fajnie mi sie jezdziło było bardzo wygodne az do pewnego dnia kiedy to wjechałem pod tramwaj i po samochodzie ale teraz potrzebuje szybka fure dlatego z silnikiem na 2 wałkach a czesci tez sprowadzałem linka reczny 40 zł wachacz przód 110 zł i to chyba wszystkie czesci jakie kupiłem bo miałem 2 na cześci
  
 
Cytat:
2003-03-16 10:27:20, EGON-TKL pisze:
Miałem 131 1.6 na jednym wałku byłem zadowolony a jedna rzecza która mi leciała to amortyzatory poszła raz maglownica zablokowała sie na zakrecie drazek stabilizacyjny z tyłu tez sie rozsypał miałem w bardzo dobrym stanie srodek ideany bardzo fajnie mi sie jezdziło było bardzo wygodne az do pewnego dnia kiedy to wjechałem pod tramwaj i po samochodzie ale teraz potrzebuje szybka fure dlatego z silnikiem na 2 wałkach a czesci tez sprowadzałem linka reczny 40 zł wachacz przód 110 zł i to chyba wszystkie czesci jakie kupiłem bo miałem 2 na cześci



Miales 1.6 na waklu w kadlubie czy glowicy? ze sie jezdzi fajnie to wiem, ale jak nie masz drugiej na czesci to jest masakra. mechanicznie nie jest tak zle, ale jesli chodzi o blachy, oswietlenie i tego typu rzeczy to ceny sa zaporowe. Po tym jak mialem dzwona panorama lazilem troche po sklepach i szrotach zeby kupic to i owo. Co ciekawe- maski wogole nie maja w katalogach (a przeciez przy byle stluczce sie lamie). Ekonomicznie duzo lepiej wyglada fiat czy poldek, ale wiadomo, ze komfortem, trzymaniem sie drogi itd nie dorownuja 131.
  
 
Jak potrzebujesz to mam maske przednia
  
 
no widze że temacik się robi bardzo fajnie Makaronowy Ja trafiłem gościa który ma nowe progi , drzwi , błotniki przud i tył , podłużnice maski , atrape , komplet nowych zderzaków i troch mechanicznych , tyle że do 132 wysprzątam mu garaż (już prawie , tylko mi kasy brakło) takie części lepiej mieć w razie jak by co .
Kosa ile masz tych Fiatów ??? może troche fotek byś podrzucił , lubie je oglądać
  
 
Cytat:
2003-03-16 11:56:33, Blady pisze:

Kosa ile masz tych Fiatów ??? może troche fotek byś podrzucił , lubie je oglądać



Blady- mam jednego (panprama) + ze dwa czy trzy w czesciach.

Dzis byl u mnei Ali z cyfrowka, wiec beda zdjecia Tylko autko caly czas jest w trakcie remontu, dlatego wyglada sredio ladnie (jest kolorowe i wogole

Co do maski- w piwnicy leza dwie To maska z przetloczeniami wzdluz, czy bez przetloczen? I za ile?
  
 
ta maska jest gładka a jest za pare groszy
  
 
Moze ma ktos dla mnie to czego poszukuje