Dobry tuning.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To miejsce na umieszczanie samochodów będących przeciwieństwem wiejskiego tjuningu







...moim zdaniem skromny, ładny, ale i nie pozbawiony oryginalności tuning, który na pewno wyróżnia to autko z tłumu
  
 
Hehe Maciek musiał Getza wrzucić
Jedyne co mnie razi w tym Getzie, to zbyc ciemne felgi no i troszkę przednie światłą, że mają czarne wstawki w sobie.

Teraz ja. Golf mocno zmodyfikowany, ale jak dla mnie z gustem.



[ wiadomość edytowana przez: Kielon dnia 2005-09-01 20:26:47 ]
  
 
Mi te ciemne felgi pasują, dzięki nim całe auto jest takie cicho-ciemne
Wstawki w światłach rzeczywiście są kontrowersyjne, ja bym to zrobił inaczej (malując na czarno wewnętrzne oprawy świateł), ale są niepowatarzalne i mają swój styl

Teraz Golf: Zupełnie nie podoba mi się kolor, wygląda jak różowa landrynka Felgi fajne. Siatka w zderzaku jest pod dziwnym kątem, ja bym ją przechylił, ale w drugą stronę, tak aby góra była głębiej w zderzaku

PS: co do wrzucania Getza to zaraz niestety zasilę Getzem wiejski tjuning ;(
  
 
No to jeszcze jeden moim zdaniem fajnie zrobiony Getz. Tym razem nie jest to łagodny tuning, ale nie jest też przeładowany, nie brakuje mu proporcji i wydaje się ładnie współgrać z linią auta...
Tylko tylny spojler może ciut przesadzony, a felgi za małe i zbyt obłe









Hmm... no i do pełni szczęścia skróciłbym tą "płozę" w przednim zderzaku Tak aby był ciut wyżej i mnie wystawał do przodu
Ale ogólny zamysł i wykonanie bardzo mi się podoba
  
 
Ale kozak. Super Getzik. Jedyne co (chociaż i tak nie przeszkadza) to na tylnim zderzaku ta wstawka szara, mogłaby być czarna. Ale Pochwalić pomysłodwace.

Ps. Mac, przerób tak swoją pszczółkę
  
 
To jest jedyny Getz który naprawdę mi się podoba
Tak samo uważam co do tylnej wstawki, ja bym ją walnął w kolorze nadwozia i by było dobrze
Jeśli w przyszłości będę miał pieniądze i chęci to będę się inspirował tym Getzem Zderzak przedni bez tej płozy, tylni w całości na jeden kolor i bez tych dwóch wystających pseudo-dyfuzorów, mniejsza lotka na klapę - to moja wizja dla mojej Pszczółki na podstawie tego czarnego diabełka
  
 
Skoro jesteśmy narazie na poziomie Getzów, to proszę: tego zaliczę do "dobrego tuningu"

Ps. Czemu tylko ja i Mac się bawimy? A reszta? Do roboty

Oto on:

  
 
No całkiem fajny
Felgi to chyba DOTZ Estoril, albo podobne
Też ma ten duży zadarty spojler z tyłu, ale nawet pasuje on do reszty body-kitu
  
 
Ostatni ładny Getz jakiego znalazłem
(zdjęcia zaczerpnięte z forum HFP)







Powiem to co i na forum HFP o nim powiedziałem...
Ma dwie zasadnicze wady, jedną mniejszą, drugą większą.
Mniejszą są felgi, nie pasują mi jakoś, są jakby optycznie za ciężkie... ale to nie problem, felgi można zmienić...
Druga wada, która byłaby trudna do zmiany to ilość drzwi
Nie toleruję tuningu 5-drzwiowych hatchbacków, jeśli dostępna jest wersja 3-drzwiowa - to takie moje skrzywienie
To nie dotyczy wszelkich niedużych samochodów Skody (Fabia, Felicia, Favorit), Seata Leona... i im podobnych, bo po prostu nie ma ich w wersji 3d Wszelkie inne 5d - z dala od tuningu (to oczywiście moja opinia i moje skrzywienie, już tak mam)

  
 
Żeby nie było że tylko Getza wklejam(y) to wyszperałem dwie Skody, które całkiem mi się podobają

Pierwsza propozycja to bardzo subtelne zmiany, ładne felgi, ciemne szybki, delikatny spojlerek, a przy okazji ładny kolor

Fajna kierownica, drążek zmiany biegów trochę nie z epoki, ale pasuje do nieoryginalnych zagłówków (a może nawet całych foteli - chociaż to wersja z końca produkcji, więc może i fotele i zagłówki są oryginalne):






Kropką nad i byłoby zglebienie tego auta chociaż o 30 mm, wyglądałby wtedy jeszcze lepiej, ale i tak wygląda dobrze


Druga propozycja to już szerzej idące zmiany:
-przedłużona i wygładzona maska - ale ze smakiem i bez przesady
-ładne i naprawdę dobre felgi - sam chciałbym OZ F1
-"wyścigowe" lusterka, może trochę za obłe do kanciastej sylwetki auta, ale ogólnie nie jest źle
-kubły i 5-punktowe pasy - trochę zbyt przysadziste do całości, ale niewątpliwe względy użytkowe biorą górę nad resztą
-bardzo ładny kolor
-brak klamek - to akurat zupełnie mi się nie podoba - albo wywalamy wszystkie klamki, albo żadnej
Ogólnie auto zrobione z gustem i wyczuciem





[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-09-02 01:08:26 ]
  
 
405 Mi16 prowadzilem go do Pily i z powrotem





jesli chodzi o komentarze do poprzednich zdjec to pierwszy Getz i Golf mi sie ni cholery nie podobaja....
  
 
Ładny, ale jedno małe "ale" Spojler minimalnie za duży, a felgi minimalnie za małe
Reszta fajna Może gdyby miał większe felgi to spojler by pasował, a tak IMHO brakuje ciut proporcjonalności
  
 
Felgi 16' zakonczyly zywot na dziurach
co do spoilera - przydatna rzecz bo ta zabawka szybko jezdzi

no i co wy chcecie od tuningu za 2800zl (z lakierowaniem)...
  
 
Cytat:
2005-09-02 12:30:48, Quattro pisze:
jesli chodzi o komentarze do poprzednich zdjec to pierwszy Getz i Golf mi sie ni cholery nie podobaja....



Wypluj te słowa Są to kozackie furki.
  
 
A co powiecie na tą favoritkę?
Mnie się bardzo podoba. Jej minusami jest: klamki na przednich drzwiach i atrapa, powinna być tam siatka.




Ale ta poniżej, granatowa, to poprostu IDEAŁ

  
 
tytuł postu to dobry tuning a sa prawie same WT...Mac fajny Getz a reszta to kupa
  
 

O to przyklad pieknego tuningu-Tuningu fabrycznego
i kolejny:

i po cholere jakies zderzaki, spojlery i inne latawce?
  
 
Focus, fajne napisy "HOT LINKING OF IMAGES IS NOT ALLOWED"
  
 
Uwielbiam to Autko:] 406 2.0 16v Turbo














Zdjecia zaczerpnięte ze stronki moderna.it
Samochodzik jest do kupienia za 18000Eur!! W srodku znajdziecie Audio o mocy 1,5KW
  
 
zgadzam się w 100% z Igorrem. Extra auto.