Skoda Favorit - ciekawe prototypy...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szczerze mówiąc szczęka mi nieco opadła jak zobaczyłem zdjęcia prototypów Skody Favorit, które nigdy nie weszły do produkcji... a może powinny...

Sami zobaczcie:

Standardowa Favoritka, ale nie mogłem się oprzeć temu zdjęciu (aż pachnie nowością):


Skoda Forman, czyli Favorit w wersji kombi (normalna produkcja seryjna, ale spotykana nieco rzadziej):


I tu zaczynają się ciekawostki:

Skoda Favorit Sedan:



-całkiem fajne autko, wygląd wymaga przyzwyczajenia (przyzwyczailiśmy się do Fabii sedan i Renault Thalia to i to łykniemy), ale ten bagażnik - ogromny, pewnie z 500 litrów

I tu dla mnie rewelka...
... Favorit Coupe, moim zdaniem żal że nie weszła do produkcji, bardzo ciekawe i oryginalne auto, nieco linią kojarzące się z Citroenami (linia szyb i wąski słupek w drzwiach niemal jak w XM )


  
 
No a na deser: Skoda Favorit MTX
Produkt firmy zajmującej się profesjonalną przeróbką Favortiek na wersję Cabrio Nawet nie jedną taką w Polsce widziałem



  
 
Cabrio widziałem, ale tylko na zdjęciach.
Taką bym chciał
  
 
3 drzwiowy i sedan to jak połaczenie Łady Samary z Citroenem jakims
  
 

Moze to nie favoritka, ale nastepca. Mi sie podoba baaardzo. Skoda Felicia FUN, nawet troche tego wypuscili tego na rynek
  
 
cabrio widzialem w okolicach Landu na sluzewcu,chyba niebieska albo fioletowa,ta na fotce wyglada ladnie ale ta co widzialem na zywca nie ciekawie si eprezentowala