Praca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jesli ktos by slyszal o jakiejs fajnej (dobrze platnej ) pracy dla osoby po LO i nie posiadajacej zadnego doswiadczenia to prosilbym o jakis namiar... Co mam tak teraz w domu siedziec, trzeba cos sobie poszukac...
  
 
Ja również rozglądam się za jakąś pracą dodatkową, żeby na paliwko było i na inne przyjemności, ale straszna lipa.
  
 
no ja szukam stalej. Przydalaby sie jakas umowa itp
  
 
Tiaaa... praca... jak to mówią pomarzyć można
  
 
i dlatego wlasnie sobie marze
  
 
A ja mam pytanie do was, czy nie wie ktoś, lub może ktoś może zaoferować jakąś pracę dodatkową? Chciałbym sobie na paliwko zarobić, bo co raz idzie cena w góre.
  
 
Ja jutro idę do "pracy" dodatkowej. Będę jakieś dodatki wklejał w gazety czy cos takiego. Zobaczymy jutro, jak dobre zostaje, jak nie to rezygnuje. Bo troche sporo godzin. Ale jak kasa będzie to dobrze.
  
 
chlopaki, ruszyc dupe a nie nazekac, ja tez siedzialem w domu i mowilem ze pracy nie ma... ale jak kilka dni posmigalem z cv po miescie to po paru dniach zaczeli ludzie oddzawaniac. Proponuje podjechac do geanta na ursynowie tam jest Reserved(sklep z ciuchami) tam byl potrzebny pracownik,na myjni przy ul.sikorskiego(taka zielona myjnia) tez do mnie dzwonili,no ale musialem im odmowic bo juz znalazlem prace, w OBI tez poszukuja caly czas pracownikow.
  
 
Cytat:
2005-09-03 12:35:05, Booguc pisze:
chlopaki, ruszyc dupe a nie nazekac, ja tez siedzialem w domu i mowilem ze pracy nie ma... ale jak kilka dni posmigalem z cv po miescie to po paru dniach zaczeli ludzie oddzawaniac. Proponuje podjechac do geanta na ursynowie tam jest Reserved(sklep z ciuchami) tam byl potrzebny pracownik,na myjni przy ul.sikorskiego(taka zielona myjnia) tez do mnie dzwonili,no ale musialem im odmowic bo juz znalazlem prace, w OBI tez poszukuja caly czas pracownikow.



Mi by się z chęcią przydała jakaś praca tzw. dodatkowa, bo i na paliwo zawsze więcej i coś odłożyć można, ale wiesz, duży problem to szkoła, zostają tylko weekendy i popołudnia w normalne dni robocze.
  
 
z dodatkowa praca jest gozej,a raczej tragicznie...
  
 
mozesz zawsze skladac dlugopisy....
  
 
Cytat:
2005-09-03 13:07:12, Booguc pisze:
z dodatkowa praca jest gozej,a raczej tragicznie...



Wiem, bo szukałem

Cytat:
2005-09-03 13:08:09, Voy pisze:
mozesz zawsze skladac dlugopisy....



Akurat to mnie niezbyt bawi. Akurat składanie długopisów odpada, woałbym ulotki

A próbował ktoś z was bawić sie w sprzedaż miejsca na samochodzie na reklame? Ciekawe czy trafiłby się ktoś za niewielką opłatą, kto chciałby dać ogłoszenie na czymś takim jak Skoda Favorit?!
  
 
Cytat:
próbował ktoś z was bawić sie w sprzedaż miejsca na samochodzie na reklame

zapomnij
tez o tym myslalem,chcialem sobie dorobic na wache. Jak juz ktos sie znajdzie chetny to zrobi reklame ale na mowym samochodzie.mozesz jeszcze po roznych warsztatach posmigac,ale oni nie beda Ci placic co miesiac tylko np polakieruja Ci samochod
  
 
Wczoraj byłem w takiej dodatkwej robocie.
A idź w h.... troche lipna robota. Ale miesiąc porobię napewno. Jak się wprawię, to może nawet więcej. Ale zawsze coś na benzyne będzie
  
 
mnie nie przedluzyli umowy i znow jestem na bezrobociu...

zaczynam czegos szukac...
  
 
a ja zmieniam prace,jutro ostatni dzien pracy na bartyckiej w warsztacie,od soboty pracuje w Alfa Romeo na Ursynowie
  
 
u mnie w aso opel poszukuja myjkowego do aut osobowych
  
 
A ile płacą??
  
 
to zalezy, płacą rożnie...na poczatku napewno 849 brutto (622 na reke) ale po okresie probnym ok 850-890 na reke

praca polega na:
-przygotowaniu aut do sprzedazy (nowych)
-myciu aut po naprawach, przegladach
-myciu samochodów demo
  
 
Rozumiem, że to jest pełen wymiar pracy, czyli cały etat... 8 godzin, ile dni w tygodniu? Tryb zmianowy czy jakoś inaczej?