Po spocie warszawskim...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i spotkalismy się... i było nas dużo... i autek różnej maści też wiele było...
w trakcie spotkania, jak zwykle omawialiśmy ciekawostki, plany, zmiany i modyfikacje...
Furorę zrobiła Niva Kacpra, a w zasadzie jej orurowanie oraz Samara Stokiego, a w zasadzie jej komora silnika
potem udaliśmy się na konsumpcję do mc i tam kontynłowaliśmy pogaduchy, które jednak szybko znów przeniosły sie na parking do naszych autek.

w spotkakaniu udział wzieli:
1. Kacper: Łada Niva
2. Jacekwaw: Łada Niva
3. Stoki: Samara
4. Robal: łada 2107
5. Chio: Samara
6. Rychu: Łada 2107
7. Stegienny: Samara
8. Góral: łada Forma
9. Prymi: Żiguli1300/2104
10. Jacekkoz: Samara (zastępczo deawoo matiz)
11. Mariusznia: Łada Niva... podobno (zastępczo volvo s60)
12. Koliber (niezrzeszony): łada 111


jak widać, było na co popatrzeć...


pozdrawiam, GÓRAL
KLUB LADA POLSKA
  
 
Serdecznie gratuluję Wam udanego spociku
naprawdę grupa Warszawska sie w tej chwili chyba najlepiej potrafi zorganizować . tak trzymać chłopaki
Mam nadzieję ,że jakieś fotki będą????
A jak tam FSO Ak? Bo w Krakowie byliśmy na ich spociku z Jasiem . Było OK.Z ich strony było sześć samochodów.
Chłopaki mieli troche problemów z wjazdem na pas i jeden drugiego musiał wyciągać z Błota .
Ale było miło
U nas dziś w ciągu całego dnia przewinęlo sie w sumie pieciu klubowiczów.ja z niecierpliwością czekama na wyniki rajdowej próby. Jak mi poszło ???napisze
Pozdrawiam
 
 
Fotki bedą. Ja i Stoki robiliśmy tradycyjne , więc to chwile potrwa, ale Jacekkoz strzelał cyfrowo i jutro powinien po obrobieniu podesłać je Konriiiemu.

zapomniałem dodać że Kacper, Koliber i ja byliśmy z rodzinkami.


pozdrawiam, GÓRAL
KLUB LADA POLSKA



[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-03-16 20:40:57 ]
  
 
Hej !
Super że spot się wam udał
My dzisiaj też widzieliśmy się rano na "kręciołku" z drvampirem i Tomkiem Bułą oraz później z Jasiem na zlociku FSO AK i potem jeszcze z Piotrem_Kraków jak ODBIERALIŚMY KOSZULKI . Poza tym byliśmy oglądnąć z bliska tą A-grupową Samarkę o której była już kiedyś mowa. Z bliska robi niesamowite wrażenie
Obowiązkowo jak tylko dorwiemy cyfrówkę to trzeba ją obstrykać z każdej strony
  
 
od nas na FSO był Chio i w wyścigach zajął 5 miejsce, ale pewnie sam opowie jak się pokaże.
  
 
ja niestety zająlem osimnaste, na 23 samochody.Ale dopóki ni zrobie zawieszenia nie mam szans na lepsze wśród takich samochodów, jakie dzis były na zawodach. Większośc z nich startuje regularnie w KJS , niektórzy w pucharachPZM i Rajdowych Mistrzostwach polski. Ale na pociechę , ostani nie byłem a od poprzedzającego mnir focusa i jeszcze czegoś tam dzieliło mnie tylo 0.13 sek.To był mój debiutancki występ w takiej stawce. Samra po prostu zbbyt bardzo sie przechyla i cęzko jest robić nawroty , a trasa była dośc szybka.
pierwsze koty za płoty- zatydzień znowu zawody
Może będzie lepiej
Paweł
P.S Wyniki do oglądanięca na forum KRrallykrakow na forum motonews. Wkrótce tez będa fotki
 
 
Fajnie macie w tej Warszawce! Gdyby coś w okolicach Poznania udało sie zorganizować... Czekam na zdjęcia- zobaczyć 10 Ład na raz, ho! ho! ho!
  
 
dziesięciu jednocześnie nie było bo Prymi dojechał na końcówkę spotkania. Ale pojedyńczo powinny być wszystkie.
  
 
No własnie troszeczke się spóźniłem hihihi, ponad 2 godzinki.
Ale było super. Czekam na następny spocik
pozdrawiam
PRYMI
  
 
jak to mówią - lepiej późno niz wcale
 
 
ehhh a ja musiałem opuścić kolegów wcześniej ....buuuuu
Mam nadzieje że następnym razem będe do końca

Było super Dostałem od Chio zdjęcia z Sulejowa .... to chyba już ostatnia partia zdjęć z 2 Zlotu Lada Klub Polska
Przy okazji znalazły się 3 zdjęcia ze spociku w Wawie który odbył się 01-02-2003

Wszystkie zdjęcia przekaże Konradowi

Miło było się spotkać, mam tylko nadzieje że następne spotkanie odędzie się przy lepszej pogodzie

  
 
Witam,

Zdjęcia będą jak się wyrobię z obrobieniem ich. Poastaram się dziś

Jacek
  
 
widocznie warszawskie spoty maja taka regule, ze zawsze ktos sie musi spoznic))

mam nadzieje, ze przynajmniej Prymi byl w lepszym stanie niz ja ostatnio
adasco
 
 
Cytat:
2003-03-16 22:18:25, Pun pisze:
Fajnie macie w tej Warszawce! Gdyby coś w okolicach Poznania udało sie zorganizować... Czekam na zdjęcia- zobaczyć 10 Ład na raz, ho! ho! ho!



Najprawdopodobniej (na jakieś 87,68%) będę w ten weekend w Poznaniu. Jeśli miałbyś czas i chęć się spotkać - niestety nie na długo, bo harmonogram mam dośc napięty, ale chociaż uścisnąć dłonie - brzdęknij do mnie koło piątku (0-603-894-294).

Mariusz podróżnik
  
 
... a orurowanie i mocowanie koła z tyłu to nasz Kacperek ma wykonane bardzo profesjonalnie; wygląda ekstra!
Stałem się fanem granatowej zadbanej samarki (jakoś tak bardziej poetycko Właściciel opisywał ten kolor, ale nie pamiętam tego dokładnie, więc nie będę improwizował ...) ; faktycznie silniczek ma rewelacyjnie czysty (i w ogóle bardzo zadbany samochodzik)! Jest to dowód na to, że jednak można (piję do tych, co mi kilka minut wcześniej udowadniali, że to normalne taka sól na górnej części silnika w Ładzie zimową porą, bo... przez grilla się sypie z samochodów naprzeciwko... ).
  
 
Cytat:
2003-03-17 08:53:15, Anonymous vel Adasco pisze:
widocznie warszawskie spoty maja taka regule, ze zawsze ktos sie musi spoznic))



Warszawskie spoty mają też to do siebie, że się zawsze na nich pogoda pogarsza. Następnym razem proponuję zrobić zmyłkę (niby się umawiamy na jakiś dzień, ale mrugamy do siebie okiem i wiemy, że chodzi o następny ).
  
 
sprry panowqie, zdjęcia będą jutro

Jacek
 
 
JAk trzeba, to poczekamy...
na niektóre czkaliśmy od września...
  
 
qrcze, jutro już minęło...
JACEK!!!!!!!!!! Gdzie są fotki ???
bo moje będą za czas jakiś.
  
 
Bez nerw Góral. Kumu mam przesłać te fotki albo gdzie mam je wrzucić?

Jacek