Powitanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich! Uszanowania dla Prezesa Bardzo sie cieszę, że rozważyliście moją deklaracje przyłączenia się do klubu. Chyba w sobotę chyba odbiorę autko z warsztatu, więc przy Bożej opatrzności chciałbym sie zjawić na Czyżynach na spocie. Tylko prosze, podajcie czas Pozdrawiam!
 
 
hmmm.... z tego co wiem, to żadnego Anonima w klubie nie ma... proponuję się zalogować jeśli już jesteś zarejestrowany... bo nawet nie wiem z kim rozmawiam

ale witam serdecznie i zapraszam do dyskusji.
  
 
Może to anonimowy Adas & Co...
Ale czemu by mówił o rozważeniu przynależności do Klubu...

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-03-19 11:50:58 ]
  
 
Dokładnie,proszę się logować.
Chyba trzeba będzie zrobić spotkanie moderatorów i Cenzora na czacie lub GG i przedyskutować kwestię wypowiadania się na forum anonymousów.
pzdr Grzesiek
  
 
Zalogować się a jeśli sie nie da (bo tak też sie zdaża ) to przynajmniej jakos podpisywać sie pod postami - ale z tego co widzę to kolega z Krakowa
  
 
drodzy cenzorzy, moze przyhamujcie z tym wywalaniem anonimow, bo ja np. za cholere nie moge sie zalogowac...a tak przynajmniej moge uczestniczyc w forum...
sorki, ze to mowie, ale zaczynacie mnie lekutko draznic - nie moja wina, ze mam przestarzaly sprzet i nie mam XP, jest jak jest i lepiej na razie nie bedzie, ale to chyba nie jest podstawa do wykluczenia z zycia klubu, a niemoznosc wejscia na forum wlasnie do tego prowadzi((
Poza tym nie tylko ja mam takie problemy, a wy zazyczaj problem bagatelizujecie i mowicie, ze u was dziala. No dobra, ale u niektorych nie!!!
to, ze Wam dziala, nie znaczy automatycznie, ze dziala wszystkim klubowiczom...
uff, wkurzylem sie.
narka!
adasco
PS chyba do jutra mi przejdzie...
 
 
Adaś nie złośc się ....wystarczy pod postem sie PODPISAĆ i wszyscy bedą zadowoleni, a tak to faktycznie nie wiadomo z kim się rozmawia

  
 
Kurde,Adam,nie denerwuj się,specjalnie dla Ciebie "anonim" zostanie
Tylko prosimy wszystkich żeby się podpisywać za każdym razem,żeby było wiadomo kto się wypowiada.
pzdr grzesiek
  
 
Cytat:
2003-03-19 16:28:24, Anonymous pisze:
drodzy cenzorzy, moze przyhamujcie z tym wywalaniem anonimow, bo ja np. za cholere nie moge sie zalogowac...a tak przynajmniej moge uczestniczyc w forum...
sorki, ze to mowie, ale zaczynacie mnie lekutko draznic - nie moja wina, ze mam przestarzaly sprzet i nie mam XP, jest jak jest i lepiej na razie nie bedzie, ale to chyba nie jest podstawa do wykluczenia z zycia klubu, a niemoznosc wejscia na forum wlasnie do tego prowadzi((
Poza tym nie tylko ja mam takie problemy, a wy zazyczaj problem bagatelizujecie i mowicie, ze u was dziala. No dobra, ale u niektorych nie!!!
to, ze Wam dziala, nie znaczy automatycznie, ze dziala wszystkim klubowiczom...
uff, wkurzylem sie.
narka!
adasco
PS chyba do jutra mi przejdzie...



Adaś,przestań w każdej naszej wypowiedzi szukać podtekstów. i ataków na swoją osobę, bo to z kolei mnie wqrza.
po pierwsze to Cenzor jest jeden, a reszta to tylko moderatorzy... . po wtóre nie zauważyłem, aby ktoś przed tobą powiedział o wywalaniu anonimów.
po kolejne: nikt nie bagateklizuje kłopotów technicznych potencjalnych i obecnych klubowiczów, bo takie postępowanie jest samobójstwem dla klubu. wręcz przeciwnie, staramy się rozwiązywać te problemy. Deamon ciągle wymieniał z tobą pomyśły, ja DZISIAJ na AutoLadzie ja zasugerowałem kolejne rozwiązanie.
problem jest raczej programowy, więc sprzęt nie powinien odgrywać większej roli. Może używasz przeglądarki, lub firewalla który blokuje wyskakujące okienka. Może masz coś źle ustawione, ale moja wiedza nie pozwala na podanie szczegułów. Spróbuj przeinstalować system, może pomoże.
I przestań


Wracając do anonimów: naprawdę wystarczy się tylko podpisać.
dla mnie EOT, bo to nie ten wątek.
  
 
Domyślam się że autorem wątku jest uzytkownik Devil4u(zgadłem??
Dzięki za uzupełnienie danych w profilu,przez co stałeś sie pełnoprawnym klubowiczem Lada Klub Polska(wczesniej tylko sympatyk-tak jak napisane w regulaminie).
Jakby ktoś miał ochotę przeczytać ów regulamin do zapraszam do wejścia w link o nazwie "dołącz do klubu".Regulamin nie jest moim zdaniem wogóle ostry,sprowadza się tylko do posiadania Lady oraz wypełnienia swego profilu
pzdr Grzesiek
  
 
Goral, podtextow nie szukam, a o wywalaniu istonie mowy nie bylo, a o przedyskutowaniu. Tyle, ze dla mnie jest to akurat jednoznaczne. I nie masz sie o co bulwersowac, bo nie o to chodzi. Mam tylko prosbe do prowadzacych forum, aby zbytnio sie nie "wczuwali" - nie mowie o konkretnych osobach, ale ogolnie. Dobrze, ze dbacie o porzadek na forum, ale czasem hm..zbyt serio. Zebysmy sie dobrze zrozumieli - nie mam do nikogo pretensji, ale nie chce byc krytykowany, ze np. nie loguje sie...bo to przeciez nie moja wina.

co do programow: kurde, ja juz nie wiem, sprawdzilem rozne przegladarki, system przewalalaem, ciacha i tempy czyszcze reguarnie i nadal kicha. Moze to kwestia sterego sysemu??? (W95 i NT) Jak myslicie???

I faktycznie EOT, sorry za przedluzenie, ale musialem sie wytlumaczyc, bo Gorala chyba urazilem za co przepraszam, nie takie mialem intencje
 
 
Adasco, przedskutować to my musimy jeszcze parę innych spraw. Tak jak dyskutowaliśmy o profilach i statutach w klubie i jak (mam nadzieję) beżdziemy rozmawiać o zdjęciach, a w zasadzie o ich wielkości, zamieszczanych w wypowiedziach. To że chcemy rozmawiać, nie znaczy że decyzja jest z góry przesądzona. Nie jest to jednoznaczne z wywalaniem.
Aby udoskonalać i ułatwiać pracę na forum trzeba rozmawiać. Owszem, są pewne ograniczenia, ale nie po to aby szykanować, ale po to żeby zachować przejrzystość. Dla mnie taki "bałaganik", jak na hethicie, jest niedobry. Nie pasuje mi taki rozgardzjasz. Ale to kwestia gustu. Decydując się na forum na motonews, zgodziliśmy się na pewne zasady, które cały czas doskonalimy. I żeby nie popaść w skrajność, trzeba o tym rozmawiać.

btw. znów się nie podpisałeś