Abartha na 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
mam pomysla nakleic na swojego fiata naklejke z logiem Abartha, mialby to byc bialy skorpion na przedniej masce, poczebuje jedynie jakies duze logo tego skorpiona , czy mozecie mi pomuc?
  
 
Ja mam tylko takiego 10cmX10cm imoge Ci zeskanować jak chcesz... Musiałbyś wtedy go zaprowadzic do firmy reklamowej i zeby Ci powiekszyli i zrobili nalepke
  
 
jak bys mogl mi wyslac na skrzynke 125me@wp.pl , rozciagna go na cala mache , mam nadzieje ,nieskasuja zaduzo za taka usluge , chyba ?
  
 
ok..jutro wyśle a co do ceny to chyba ok 30zeta ....ale nie wiem..
  
 
dzienki stary za fatyge ale juz znalazlem kompel robi strone o Abartha i ma za....cie duze logo 1010x 1200 wiec teraz tylko zamowie i nakleje jeszcze raz przepraszam z fatyge ale przez przypadek sie dowiedzialem ze ma
  
 
Bratek a ten Fiat u ciebie w avatarze to twój ?! bo słyszałem ze twoj ma byc koloru czarny mat
  
 
Ja robiłem sobie naklejki na samochód wystarczy ze zaniesiesz jakieko kolwiek skorpiona chodzi mi o wielkosc koles i tak to przerobi na wektory i wtedy moze to powiekszac i pomiwjszac a kosz to 120 zł za 1m2 ja tak bynajmniej płaciłem
  
 
Cytat:
2003-03-17 10:06:33, Koniu pisze:
Bratek a ten Fiat u ciebie w avatarze to twój ?! bo słyszałem ze twoj ma byc koloru czarny mat



obecnie jeszcze jest kremowy z paskami czarnymi ale planowana zmiana za miesiac na czarny kolor taki jak sa paski no a na mache z przodu skorpion z logo Abartha oraz jeszcze kilka zmian w wygladzie ale narazie niechce nic wiecej pisac wolal bym zeby zostala reszta tajemnica jak tylko bedzie gotowy to porobie zdjecia i wysle na forum no i oczywyscie pojawie sie na zlocie (jakim to jeszcze niewiem , wszystko zalezy od kasy)

Cytat:
EGON-TKL :Ja robiłem sobie naklejki na samochód wystarczy ze zaniesiesz jakieko kolwiek skorpiona chodzi mi o wielkosc koles i tak to przerobi na wektory i wtedy moze to powiekszac i pomiwjszac a kosz to 120 zł za 1m2 ja tak bynajmniej płaciłem



a jak wyglada sprawa naklejania, firma to zalatwia czy we wlasnym zakresie (ja jutro ide do miasta sie popytac co i jak)
  
 
na czarnym - płomienie
Wiem cos o tym
  
 
Blady wiem wiem czemu mowisz plomienie ale wiesz ja chce miec orginalna furke a ty juz masz plomienie a skorpiona na masce jeszcze niewidzialem na 125p , a co do twojej furki to wlasnie na niej sie przymierzalem do czarnego koloru fiata na ta fure nakladalem biale klosze i wogole byla moim zrudlem inspiracji zetak powiem hehe
  
 
No niestety , mój czarny 125 z płomieniami w te wakacje zakończy swój żywot , albo zostanie sprzedany komus na części .Poprostu rodzina każe mi go usunąć z miejsca postoju na podwurku
Jest w nim LPG , silnik poldka i tyle wspomnień nie wiem czy będę umiał go pociąć , raczej nie , Mam nawet całą podłużnice z nadkolem wewnętrznym , nówka fabryczna , ta która sie rozeszła

Zostawie sobie pas przodu z atrapą , migaczami , kawałkiem maski , przerobie na oświetlenie pokoju i zawiesze na ścianie mój 125 zawsze będzie ze mną

Miło że był dla ciebie "źródłem inspiracji" u mnie w mieście po pewnym czasie jak zaczołem nim jeździć pojawiły się jeszcze cztery czarne DFy , no chyba że dopiero wtedy zaczołem na nie zwracac uwage
  
 
jak ja na swoim machnolem pachy to po pewnym czasie juz niebylem sam z paskami , teraz to chyba z 4 duze fiaty widze z paskami , spodobaly sie ( ciekawe czy bedzie tak samo ze skorpionem na masce)
a co do twojego fiacika szkoda maszyny
  
 
A ta naklejka nie bedzie schodziła pod wpływem temeratury od silnika?
  
 
Ja miałem na Dfie naklejone pasy z foli i po trzech latach nie było widać żeby coś się na masce działo .
  
 
Sorry a nie lepiej by było zamiast olbrzymiej naklejki zrobić coś takiego aerografem w jakimś zakładzie?? Co prawda bedzie to więcej kosztowało ale za to jaki efekt
  
 
nieslyszalem o tej metodzie ale czaje oco chodzi , jest jeden maly problem niema w okolisy mojego miasta firmy ktora by zrobila cos takiego, juz mam problemy zeby znalesc firme co mi taka naklejke zarobi a co dopiero aerografem
  
 
Bratek, musisz znaleźć jakąś agencję reklamową, tam powinni ci to zrobić. w takich firmach mają dużo fajnych rzeczy, np mojemu kumplowi wycinali plexi na wymiar (co do 1mm) na obudowę na kompa. w niektórych można robić sobie neony itp, a taką naklejkę to już każda powinna zrobić!!

a oto mail do firmy, która podobno robi każdy wymiar (dostałem od czuczu) 2fast4u@interia.pl; powołaj się na niego, to dostaniesz jeszcze zniżkę

more red then devil and much faster than you

[ wiadomość edytowana przez: widynek dnia 2003-03-20 22:09:48 ]
  
 
ale 2fast4 to chyba Wrocław??
  
 
umnie w ostrowie jest jedna firma co zajmuje sie naklejkami na auta , kazali mi przyjechac osobiscie , mosza zmierzyc i oblukac dokladnie oco chodzi , niechcieli mi powiedziec ile to bedzie kosztowac , jutro skocze i sie dowiem jezeli bedzie zadrogo to bede kombinowal z ta 2fast4