Wątpliwości mam.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szykuje zmiany wiosenne i mam pytania.

1. W co lepiej uzbroic maldona dodatkowe przeciwngielne czy długie ? Jezdze glwonie po miescie i okolicach wiec moim zdaniem przeciwmgielne. A w co macie ?

2. Podobają mi się alu 12' do malucha (takie stare, popularne pluszaq ma takowe). Mam na nie pomysl i źrodło skąd je moge za 200 zł wysępić. Opłaca się ? Bo cieżko je teraz znaleść.

3. Czy krótka (~40 cm) giętka, pokryta plstikem/gumą antena może być zamontowana na zdrzaku przednim ? Nie zabiję tym nikogo albo raczej czy miśki mnie nie ubiją. ?

Za wszelakie odpowiedzi do pasa się kłaniam.
  
 
najlepiej nie dawać halogenow
12 są ok i może całkiem ładnie wyglądać
antena jak antena jak musi byc to bedzie
  
 
Ja bym założych halogeny H3 dalekosiężne i to tego żarówki 100W miałem tak w swoim maluchu i jak zapaliłem to nastała jasność tylko do tego to musza byc grube przewody i pożądny bezpiecznik fele moga być ale cena troche za duża a antena według przepisów to na zderzaku nie może być ale ja kiedyś miałem i nikt się nie czepiał a mam wiele kontroli czepiali sie spojlerów wołali homologacje na chlapacze itd.. a do anteny nigdy
  
 
1. halogenow jesli nie potrzebujesz to nie montuj bo u nas jest jakas klatwa... ze nie uzywane nie jezdza dlugo to ktos na parkingu Ci lekko "pyknie" lub cofnie na stacji benzynowej itp...

Ja mam z przodu w zosce teraz 2x 100W tylko tu jest alternator troche wiekszy niz w kaszlu i w nocy jezdze szybciej niz za dnia bo mam widocznosc taka sama a mniej wiary jest...
tylko fakt, ze do takiego obciazenia to instalacja musi byc profi polozona.
Przeciwmgielne tez mam ale jeszcze nie zalozylem bo u nas jakos mgiel ostatnio nie widac pozatym jakos tak strasznie nisko wypadaja
  
 
te felgi to ja mialem .. nei cieszylem si enimi za dlugo bo mi je zaje. tzn. ukradli chamy jedne , teraz mam stalowki maluchowskie
  
 
Cytat:
2003-03-16 23:51:15, dooh pisze:
Szykuje zmiany wiosenne i mam pytania.

3. Czy krótka (~40 cm) giętka, pokryta plstikem/gumą antena może być zamontowana na zdrzaku przednim ? Nie zabiję tym nikogo albo raczej czy miśki mnie nie ubiją. ?

Za wszelakie odpowiedzi do pasa się kłaniam.



Jesli to ma grac a nie wygladac to odradzam antene na zderzaku. Generalnie najlepiej odbieralaby, gdyby byla na dachu, dluga na podszybiu to tez niezly pomysl, ale ta krotka na zderzaku bedzie w niektorych sytuacja atraopa anteny, bo caly sygnal moze zzaslobic ci twoj wlasny samochod.
  
 
Cytat:
2003-03-16 23:51:15, dooh pisze:
Szykuje zmiany wiosenne i mam pytania.

3. Czy krótka (~40 cm) giętka, pokryta plstikem/gumą antena może być zamontowana na zdrzaku przednim ? Nie zabiję tym nikogo albo raczej czy miśki mnie nie ubiją. ?

Za wszelakie odpowiedzi do pasa się kłaniam.



Jesli to ma grac a nie wygladac to odradzam antene na zderzaku. Generalnie najlepiej odbieralaby, gdyby byla na dachu, dluga na podszybiu to tez niezly pomysl, ale ta krotka na zderzaku bedzie w niektorych sytuacja atraopa anteny, bo caly sygnal moze zzaslobic ci twoj wlasny samochod.
  
 
Cytat:
2003-03-17 19:26:53, Pluszaq pisze:
te felgi to ja mialem .. nei cieszylem si enimi za dlugo bo mi je zaje. tzn. ukradli chamy jedne , teraz mam stalowki maluchowskie



A mialeś jakieś zabezpieczenia ? Bo jak to taki chodliwy towar to mam watpliwosci