Trytono-moto-szoł - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Narazie nie wiem dalej co jest.
Wyciagnalem gaznik, wyczyscilem (a bylo z czego ) zaplon ustawilem, przerwe tez, iskra na swiecach jest, paliwko tez, a fura dalej nie pali

Napisze cos wiecej, moze pomozecie
Objawy byly takie, ze fura chodzila, czasem przerywala na wysokich obrotach, ale przejezdzila kreciola. Podpielismy sie na hol, po dojechaniu do Mikolowa fura juz nie odpalila. Probowalismy odpalic na holu - dzialal tylko na ssaniu albo na wolnych obrotach - po dodaniu gazu gasl. Z rozrusznika wogole nie odpalal. W dyszy powietrza bylo sporo syfu, bo spadl mi filtr powietrza, a proby byly po szutrze. No ale wyczyscilem caly gaznik, ustawilem zaplon i przerwe na nowo, sprawdzilem iskre na swiecy i ...nic.
Jedyne co mi przychodzi do glowy to awaria pompki paliwa - albo membrana pekla, albo popychacz pompki sie wytarl/zgial i nie ma odpowiedniego skoku i przez to nie ma odpowiedniego cisnienia paliwa. Chociaz z drugiej strony jakos to paliwo leci, bo w gazniku bylo, wiec powinien chociaz odpalic.
Ktos ma jakis pomysl? Bo bede w domu dopiero w sobote wieczorem, wiec za duzo czasu nie bede mial przed rajdem :/

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2005-09-26 10:27:40 ]
  
 
Idealnie umieszczony numer startowy :


Maly boczek z reklama stronki na szybie :
  
 
Cytat:
2005-09-25 23:10:50, bart322 pisze:
Narazie nie wiem dalej co jest. Wyciagnalem gaznik, wyczyscilem (a bylo z czego ) zaplon ustawilem, przerwe tez, iskra na swiecach jest, paliwko tez, a fura dalej nie pali



Objawy które opisałeś wskazują jednak na zapchaną dysze główną paliwa.
Ja bym sprawdził gaźnik jeszcze raz
Gdyby popychacz z pompki się wytarł, to by przerywał na wyższych obrotach, ale by odpalał.

pozdro.

P.S.
Widze, że kolejna udana imprezka po Trytono Szkoda, że gdzieś bliżej nie ma takch kręciołów.
  
 
Musze sprobowac przedmuchac gaznik kompresorem, moze pomoze, bo tyle co mam w plucach to moze bylo malo
A co do samej imprezy:
Bardzo mi sie podobalo, bo malo okazji mam pojezdzic na szutsze, fajnie sie bokami latalo. Jechalem bardzo zachowawczo, bo nie chcialem uszkodzic fury przed V el MT, a bylo ja gdzie uszkodzic
Bylo naprawde slisko, czesto musialem odpuszczac, albo jechac "na pol gwizdka" zeby nie zamiesc tylem jakis drzewek, gruzu, czy plyt betonowych
Kreciol mial jednak jedna zasadnicza wade - straszny wyryp w kilku miejscach, zwlaszcza przy jednym z zakretow 180st. i nawrocie wokol drzewka, fura podskakiwala w niebezpiecznym momencie, ale dacha nikt nie zaliczyl
  
 
A tu kilka naszych fotek

Ja na pełnym do mety...


debiut brata...

  
 
No i fura jezdzi
Lancuch nierzadu sie rozciagnal i dlatego fura nie jezdzila.
Teraz mam niedosyt jazdy, dlatego w sobote startuje w Wisle (jak mi sie uda jeszcze zapisac, bo oficjalnie zapisy byly do piatku ), a jak nie w Wisle to w niedziele w Bedzinie.
  
 
Ja bym też już gdzieś wystartował ale szkoła, praca i remont auta sie przeciąga. nie moge sie doczekac konca
  
 
Gdzie można znaleźć jakieś bliższe informacje na temat rally sprintu w Będzinie??
  
 
ja wisle olewam, za slaby furex, a na bedzin chyba sobie pojade, ma ktos moze jakies info wieksze o tym co tam bedzie???
 
 
www.akzamkowy.org/
  
 
dzieki, biore kamere onboard na to jak bede widzial ze nie ma szansy to bedzie drift szoł
 
 
Witam!!!!
Ile będzie wpisowe na Rally Sprint w Będzinie i czy to będzie coś w rodzaju mini-os czy jeżdzenie wokół pachołków???
  
 
na stronce wszystko pisze....

7 dych wpisowe


tak odnosnie wlasciwie glownego tematu tego posta to dzis malowalem autko po tym trytono bo jak zaczalem zdzierac naklejki (jakis miesiac byly zostawione) to odeszlo z lakierem z auta jak i na lewych tak i na prawych drzwiach :| i to dosc takie spore kawalki. nie wiem co to za klej mieli ale nie ukrywam kurwica byla :]

[ wiadomość edytowana przez: comar dnia 2005-10-10 14:27:13 ]
 
 
my w Będzinie nie pojedziemy (i to ani 16.10, ani 30.10) driver ma szkołe niestety, ale za to jedziemy RKA (najprawdopodobniej)
  
 
Comar mi tak samo lakier odszedł a autko też miałem swiezo pomalowane. Ale impreza była fajna!!!!! ale teraz na tych miejscach będe miał białe pola na numerki
  
 
Cytat:
2005-10-09 22:28:46, comar pisze:
dzieki, biore kamere onboard na to jak bede widzial ze nie ma szansy to bedzie drift szoł


nie będzie szansy...
  
 
no ja tez chyab zoribe sobie na bialo pod numerki teraz. ale narazie orginalnym pomalowalem i jutro pozacieram pasta zeby nie bylo widac



no to bedzie drift szoł
 
 
teraz to se juz moze schodzic lakier z naklejka, puszka sprayu i poprawka i jak nowe bedzie :]
 
 
Witam!!!
Comar z czego zrobiłeś te chlapacze???Fajnie teraz fura wyglada z tymi białymi polami!!!!
  
 
nie mam pojecia z czego sa chlapacze, chyab kupione, bo kupilem fure z nimi.
a biale pola z bliska jak sie przyjrzysz to az tak pieknie nie wygladaja :] a ale z 2 metrow juz zajebicho jest