Trytono-moto-szoł - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no i chyab nie jade na bedzin , bo ma padac, a z moimi oponkami za duze ryzyko, no chyba ze rano w niedizele sie obudze a tam slonce bedzie :]
 
 
Witam!!!!
kto jedzie na trytono???? Ja byłem już dwa razy i jest super!!!
  
 
ano znow ma byc w niedziele 23 pazdziernika. ten sam plac wpisowe 10 zyla zas.

ja nie jade bo szkola.

imprezka bardzo podworkowa :]
 
 
Ktos wie ile to bedzie trwalo? Bo zastanawiam sie czy zdaze na autobus do krk, ostatni odjezdza z Tychow 15.40
Jedzie ktos wogole od nas?
  
 
ostatnio bylem o 12:30 w domu bo bylo 30 zalog i dla nich to bylo tak duzo ze im sie 3 przejazdu nie chcialo robic

nie jade, to samo mam u siebie na parkingu, pozatym @school jutro
 
 
W sumie jechac 50km tam i 50 z powrotem, zeby pojezdzic 2 przejazdy po 800m to nie bardzo mi sie chce :/
Oszczedze kase i moze pojade znow w Bedzinie, o ile zloze skrzynie, bo na seryjnej to jakos mi sie nie chce
  
 
nie marudz :] oszczedzaj startuj w bedzinie, teraz cie zloje
 
 
nawet fajna byla impreza,mimo ze trasa krotka i demolująca auta tym razem rybnik wział generalke supergarage zdominowało rywalizacje 1 miejsce marek sasiadek peugeot s16 drugie paweł lubas kit carem czinczem jesczze 2 czintoki z supergarage startowalyjeden skrzywił fele przednią a drugi zaliczyl taki dzwon na 3 przejezdzie ze kolo mu sie na płasko poskładało widział to ktos??ma ktos filmik z tego??taki srebrny czintok z nr 28 zalezy mi na filmiku z tego dzwona bo to moj kuzyn stawiał pierwsze kroki peace
  
 
no to spoko, a ile przejazdow bylo??? i trasa taka sama jak ostatnio?? bo wtedy byly slisko ( szuter sam i na asfalcie naniesione w cholere tez) no i wiadomo wasko i krawezniki wysokie
 
 
3 przejazdy byly ogolnie super niemniej na jednym feralnym zakrecie dzis poszło troszke felg ale poza tym super,szkoda ze trasa taka krotka.
  
 
no to spoko , bo ostatno jak odwolali przejzd to byla porazka, ale impreza byla fajna mimo ze podworkowa.
wtedy koles polecial na zakrecie malaczem i przywalil tak tylem ze mu belka trzymajaca silnik sie przesunbela o jakies 10 cm
 
 
http://fotoreportaz.ox.pl/?p=fotoreportazShow&iReportId=414&page=1


fotki z imprezy , jest i cienki ktory zlorzyl kolo jak gmc w powrocie do przyszlosci 2
 
 
dzieki za linka nawet jestem jak kuzynowi koło prostuje w ciankim hehehe ogien