Lokalny spocik śląsko- dąbrowski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może byśmy się tak wreszcie pozbierali na jakimś lokalnym spociku regionu śląsko- dąbrowskiego?
myślę, że termin 30.03 jest odpowiedni a co do miejsca to proponuję Katowice - McDonald przy ul Górnośląskiej (obok Praktikera) godz 12.00.


  
 
YES! YES! YES!
Good idea! Good place! Good date!

Też o myślałem o tego typu spocie (zachęcony z resztą przez Michała z Sędziszowa), ale nie śmiałem proponować gdyż:
- niedługo zlot ogólnopolski,
- moja bytność w LKP mierzy się tygodniach,
- doświadczenie w organizacji zlotów żadne.

Niemniej jednak z propozycji się cieszę i mówię 3xTAK.
  
 
tu chodzi głównie o to aby się poznać i troszkę pogadać.
traktujemy to jako spotkania czysto towarzyskie.
pierwszy raz jest najgorzej bo się jeszcze nie znamy, a potem to już poleci samo. lokalne spociki co miesiąc, klubowy asistance itd.
spotkajmy się pierwszy raz a potem zobaczymy
  
 
i nie wolno przejmować się małą frekwencją. W W-wie na pierszych spotkaniach było 4-5 aut. i niektóre z Polski dojechały...
powodzonka życzę i przyklejam wątek
  
 
może nie będzie tak źle.
thx za przyklejenie i ZAPRASZAMY!

  
 
Chociaz jestem very fresh to jesli bede wolny napewno podbije ... na umowiona miejscowke

dziewczyny
muzyka
spiew

zapomniałeś o winie...

[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2003-03-18 17:12:17 ]
  
 
Witam!

Szkoda ze spot nie odbedzie sie w dniach 22 lub 23 bo bede w okolicy i moze znalazlbym chwilke by wpasc . Ale nic straconego moze kiedys sie wstrzele z data . Zycze milego spotkanka.
  
 
Witam,
pomysl bardzo dobry mysle ze sie zjawie jezeli wczesniej inicjatywa nie upadnie

Pozdrawiam
  
 
Powiadomiłem za pomocą sesemesa panów: magika i przemora. Magik bardzo chętny, przemor niewiem. Spróbuję też namówić nieklubowicza, ale ładziarza na spot.

narka...
  
 
proponuje skorzystać z obu list klubowych i na Stronie Klubowej i na Forum, i wyłowić w nich mieszkańców regionu. no i rozesłać im emaile.
  
 
Dzięki za radę Góral .

Następujący panowie zostali powiadomieni przeze mnie za pomocą e-maila:
Komar;
Ariuszek;
Bugi;
DarkRider;
P@czek;
egon;
Bobi;
Polen;
dudek;
magik;
hołdzia;
Rychu;
Damian21214;
_PYTON_;
Juras;
Hanys.

CZEKAMY !!!
  
 
Dzięki za esa,bo ostatnio nie miałem dostępu do net-u i nic bym nie wiedział.

A jeśli chodzi o moją obecność,to oczywiście będę!
  
 
hm brzmi obiecujaca ale nie bede mial czasu na picowanie lajdaczki przyjade ze tak powiem z drogi.
holdzia
 
 
znaczy po prawej jadoc na krakow? to tak w kwesti formalnej?/ holdzia
 
 
Witam,
jadac na Krakow Praktiker jest po lewej a obok McDonald i chyba o to miejsce chodzi
  
 
Eeeeeeeee... zgubiłem się!

Ostatnio jadąc Al. Górnośląską w kierunku przeciwnym niż do Krakowa widziałem McDonald'sa po lewej, po prawej zaś komendę wojewódzką policji. Myślałem, że o tego McDonald'sa chodzi Scorpiowi.

Scorpio - uściślij, please!!!

Holdzia, nie przejmuj się. Ja swoją też co najwyżej umyję dzień wcześniej.
  
 
tak. to jest McDonald po tej stronie co Praktiker.
  
 
Mam nadzieję, że będę nieobecny na tym spotkaniu. Nie żebym nie chcia, ale planuję w tym czasie wkadać do mojego maleństwa silniczek 2.0 DOHC i mam zamiar robić to pod Warszawą (jest tam pewien magik...). Ale jeśli nic z tego nie wyjdzie, to oczywiścię będę.

 
 
Cytat:
2003-03-20 08:23:07, syvo pisze:
Eeeeeeeee... zgubiłem się!

Ostatnio jadąc Al. Górnośląską w kierunku przeciwnym niż do Krakowa widziałem McDonald'sa po lewej, po prawej zaś komendę wojewódzką policji. Myślałem, że o tego McDonald'sa chodzi Scorpiowi.



Witam,
po prawej tez jest McDonald i o ten chodzi
Pozdrawiam
 
 
Panowie,jak ktoś nie ma problemów technicznych to logować się proszę! a jeżeli ktoś nie może to się chociaż podpisać,była przecież nad tym gorąca dyskusja.Proszę forum czytac