Nieustające poszukiwania tylnej klapy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nieustająco prowadzę poszukiwania tylnej klapy do Łady Samary używanej z szybą podgrzewań w kolorze białym (lub do niego zbliżonym). Wiem, że szansa jest niewielka (kolor) ale póki co nie mam kasy na lakiernika..... Zresztą nie spieszy się. Także jakby ktoś słyszał to proszę o newsa. Spotkałem sie już z czerwoną klapą za 150 zł no ale wygladał bym jak z samoobrony w białym samochodzie z czerwona klapą ...........
  
 
Cześć!
Dziś rozmawiałem z Miskiem z Wadowic , który dał mi telefon do Polena zKatowic. Ponoc jest tam kilka rozebranych samar. Ja jestem zainteresowany przednimi lewymi drzwiami (najlepiej w kolorze bordo), ale jesli będa jakies dobre w innym kokolrze to tez wezma bo nie mam wyjscia.
Zadzwon do niego i zpytaj o klape. podaje numerek telefonu:
0322562260.
Wyjazd do katowic to żaden problem, pojedziemy moim autlkiem jakby co
Paweł
 
 
Heja!
Klape od biedy można polakierować samemu - jeśli masz sprężarkę i pistolet to super, jeśli nie to możesz nawet sprejem. Klapa nie ma zbyt dużych powierzchni, dzięki czemu pomalowanie nie nastręcza trudności. Ważne żeby nie powstały zacieki, więc trzeba kłaść cienko, zmatowienie usuwamy pastą polerską (należy zaczekać, aż lakier stwardnieje - pare tygodni). Radzę nie marudzić z kolorem , grunt żeby klapa była bez korozji. A po co Tobie szyba, czy coś w ciebie gruchneło?
150 zł to chyba trochę dużo, moze się mylę.
Ja tam nie nażekam na tylną klapę - jest w stanie bdb, inna sprawa że poprzedniemu właścicielowi w tył wjechała ciężarówka, więc może mam nową tylną klape.
pzdr., Krajnik
  
 
I jak drvampire?coś już znalazłeś czy nadal poszukujesz?