Lokalny spocik śląsko- dąbrowski - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-03-20 10:04:45, Anonymous pisze:
Mam nadzieję, że będę nieobecny na tym spotkaniu. Nie żebym nie chcia, ale planuję w tym czasie wkadać do mojego maleństwa silniczek 2.0 DOHC i mam zamiar robić to pod Warszawą (jest tam pewien magik...). Ale jeśli nic z tego nie wyjdzie, to oczywiścię będę.




wow to już koleja 2.0 sie szykuje
ale do Sulejowa chyba kolega wpadnie
  
 
Przemor????czy to Ty planujesz tą robote pod Warszawą????
 
 
Zyćze Miłego spotkania!
Ale na ślasku mamy jeszcze jedyna klubowiczkę- chodzi mi o Anetę z Pszczyny. Może sie pojawi????

paweł
 
 
Już ślę do niej newsa!!!
  
 
Jeżeli dobrze policzyłem to zdeklarowało się nas sześciu .

  
 
Dnia dzisiejszego odbył sie Mikrospocik w Czeladzi. Nie było nas zbyt wiele bo Syvo 2107/Czeladż/ i Magik 2107/Dąbrowa Górnicza/ no i ja Samarką. Spotkanie trwało ok.2godzin i zaliczmy je do udanych.
Starałem się ich namówić na Zlot i jak dobrze pójdzie to coś z tego wyjdzie.

Mam nadzieję że się załapę na następny Spocik śląsko-dąbrowski.
  
 
Jeżeli chcecie, żeby było was więcej to następtnym razem wyszukajcie na klubowej ślązaków, którzy nie wchodzą tu na forum, dajcie im maila o spotkaniu, a może się stawią, a także może zajrzą na forum?
  
 
No to fajnie - a scorpio nie dojechał????
A może Stefan jutro wpadniesz na pas???

Chłopaki ze śląska przyjeżdżajcie na zlot - to naprawdę ni jest daleko))
 
 
Pisałem do Scorpio ale nie mógł bo miał po Żonkę jechać do Rudy Śląskiej.
  
 
Acha na Spocik z chęcią bym zajrzał ale wyjeżdżam z Zabrza dopiero wieczorkiem. Następne SPOTkanko zaliczymy więc już na Zlocie.
PS. Paweł pamiętaj o mnie 28go.
  
 
jasne ,ze pamiętam Stefan!
Jeśłi tylko polen będzie to miał to Ci przywiozę
 
 
Cytat:
wow to już koleja 2.0 sie szykuje
ale do Sulejowa chyba kolega wpadnie



Nie zalogowalem sie pisząc o moich planach, więc wyszło tajemniczo... Ta kolejna planowana 2.0 to moje maleństwo. Nawet chyba wczoraj namierzyłem sensowny (mam nadzieję - jeszcze go nie macałem) silniczek. Byćmoże jednak cała operacja odbędzie się w Katowicach. Postaram się też sensownie ją udokumentować i zrobić jakąś stronkę o tej przeróbce i generalnie o 2.0 DOHC wFiata w kontekście Łady. W każdym razie wszystko wskazuje na to, że się jednak na spocie zjawię.

Egon
  
 
PRZEMOR niewiem dlaczego ale jestem jako anonim
jezeli nic nie wypadnie to jade przeciez z myslowic mam rzut beretem.jeszcze nie mam wsadzonego 2.0 ale jakos moze dojade do katowic na tym dotyranym 1.3.tak czy inaczej postaram sie bycZAPISAC NA LISTE
 
 
czesc
postaram sie wpasc
mosimy sie wreszcie poznac
  
 
Ja jednak na spot wpadnę. To będzie ostatnia okazja żeby zobaczyć moje maleństwo z silnikiem 1300. W poniedziałek wieczorem będzie się w niej już kręcił 2.0 DOHC z Lancii...
  
 
I jak Egon- kręci sie już ten nowy silniczek????
paweł
 
 
I jak Egon- kręci sie już ten nowy silniczek????
paweł