Nowe buty dla Pszczoły - pomysły...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pszczoła się zbuntowała i nie chciała jeździć w za dużych butach
16' odjechały do Katowic, a oto moje koncepcje na nowe obuwie 15-calowe:

Tak wyglądała na 16':




Mniej więcej tak mogłaby wyglądać na Felgach Enzo V - biorę je pod uwagę ze względu na to że występują z odpowiednim do mojego auta, dość rzadkim ET42.




A mniej więcej tak chciałbym żeby wyglądała na felgach RH. Fajne felgi ze względu na jakość, a i wygląd jest w moim guście. Mają ET50 w wersji 7-calowej, więc wymagałyby użycia pierścieni dystansowych o grubości w granicach 5-8 mm, żeby było wszystko dobrze, a to niestety zwiększa koszty całego przedsięwzięcia... Ale jeśli uda mi się takie znaleźć w dobrym stanie i w rozsądnej cenie to chyba się zdecyduję




Tu jeszcze taka mała wariacja na temat Getza na felgach z Renault stylizowanych lekko na kultowe felgi Smoor. Niestety te felgi mają ET35 i nie da się ich zapakować do Getza bez przerabiania nadkoli.




No i ostatnia "symulacja", trochę dla zabawy. Felgi Borbet A. Brane przez chwilę pod uwagę, ale tylko ze względu na ich wytrzymałość. Raczej nie pasują swoją masywnością do Getza, choć kto wie jak to by się prezentowało na żywo Na tym zdjęciu starałem się uzyskać efekt felgi 16-calowej, bo takie brałem pod uwagę. Poprzednie zdjęcia mają przedstawiać felgi o wymiarze 15 cali, choć nie może nie zawsze się to udało...



A teraz czekam na Wasze komentarze, opinie, rady Propozycje sprzedaży felg.. Itp
  
 
Cytat:
2005-09-15 19:18:28, MacTB pisze:



Mistrzu, zakładaj takie. Moje ulubione, często spotykane w Bmw.
  
 


zdecydowanie takie. Kielon nie obraz sie ale te felgi ktore ty zaproponowales wygladaja zalosnie...
  
 
Mac...do Getza ni jak nie pasuja fele z rantem, ma nowoczesna sylwetke wiec ja bym raczej nie bral ich pod uwagę, mi osobiscie podobaja sie RH, Enzo jako kola sa super ale nie do Getza, ja bym widzial cos w stylu Bartka koł w espero czyli Exclusive Line L ewentualnie AEZ


[ wiadomość edytowana przez: Petersen dnia 2005-09-16 08:45:04 ]
  
 
Fele już zamówione. Żadne z poniższych
Na razie nic więcej nie mówię, żeby nie zapeszać

Co do Exclusive Line L to mi się nie podobają Rzecz gustu po prostu.

Nowe koła powinny być we wtorek +- jeden dzień, jeśli do tej pory uda mi się zdobyć do nich pierścienie to od razu pojawią się na aucie... i zobaczymy jak to będzie
  
 

niepodobaja ci sie? nie ladnie nie ladnie






[ wiadomość edytowana przez: Bartek1112 dnia 2005-09-16 19:33:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-09-20 19:33:58 ]
[ powód edycji: korekta rozmiaru zdjęć ]
  
 
No nic na to nie poradzę, nie podchodzą mi jakoś. Co nie znaczy, że nie są ładne, po prostu ile ludzi tyle opinii, każdy gustuje w czym innym Dzięki temu jest ciekawiej
  
 
spoko to byl zart
  
 
Wiem
  
 
mamy wtorek
  
 
i mamy felgi, ale nie pokażemy bo nie są jeszcze gotowe Jak będą przykręcone jak nalezy to pokażemy.
  
 
to przynajmniej zdradz co to sa za felgi? Jak sie zwa?
  
 
BORBET
  
 
No dobra, wprawdzie aparatu chwilowo u mnie nie ma, ale felgi już fest przykręcone, nakrętki jedynie słuszne założone...
Aparat w telefonie to nie jakiś cud techiniki, ale użytek z niego można zrobić
Oto Pszczoła w nowych butach:



Zdjęcie zrobione około godziny temu w czasie jazdy próbnej



[ wiadomość edytowana przez: MacTB dnia 2005-09-20 22:54:10 ]
  
 
Powiem ci ze myslalem ze spiepszysz autko ale wrecz przeciwnie bardzo mi sie podoba i jeszcze poprosze z tylu zeby cobaczyc szerokosc tych waskich kapci heheh. Gratulacje
  
 
Całkiem przyzwoicie to wygląda. Mi się podoba.
  
 
hmm no niechce zebys sie Mac na mnie obrazil, ale Stare mi sie bardziej podobaly ja wiem ze krytykowac to jest latwo, ale to tylko moje skromne zdanie No offence
  
 
Dzięki za pozytywne opinie i za konstruktywną krytykę
Więc tak, Focus, stare były 16-calowe, miały niewłaściwe odsadzenie (ET), może i były ładne, ale nie dało się na nich jeździć
Nowe są lepszej jakośc bo wyprodukował je Borbet, mają odpowiednie, dość rzadko spotykane ET 40 i po założeniu opon o szerokości 195 powinno być wszystko OK i nie będzie już ocierania jak to miało miejsce z poprzednimi felgami
Dłuuugo się naszukałem takich felg, tzn ładnych i zadbanych o odpowiednich parametrach, trudno jest znaleźć właściwą szerokość i ET.
W końcu znalazłem i póki co jestem bardzo zadowolony z wyboru Auto osiągnęło taki wygląd jaki sobie zamarzyłem
  
 
wiesz Mac, moja ocena dotyczy tylko i wylacznie wygladu. Po prostu stare mi sie bardziej podobaly Ale wiadomo, ze autko sluzy do jezdzenia a nie do ogladania, wiec w pelni rozumiem dlaczego zostaly felgi wymienione Ale zrob dokladniejsze zdjecia felg to sie im przyjrze, moze teraz mi sie wydaja malo ladne
To sa uzywki? Ile dales?
  
 
Rozumiem, wszystko rzecz gustu Każdy lubi co innego
Tak, to są używki, po poprzednich felgach które kupiłem nowe postanowiłem już nigdy nie kupować nówek