Reprezentowalem F&F na spocie fso

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bylo naprawde fajnie ale za to jak moj fiat sie ladnie prezentowal az sam wpadlem w samozachwyt

zobaczcie sami
http://www.fsoautoklub.pl/index.php?action=photos&RollID=z_pomorski08&FrameID=03


reszta zdjec:
http://www.fsoautoklub.pl/?action=photos&TopicID=z_pomorski08
  
 
spoko wyglada,ale widze,ze cos zderzaczek z tylu troche sie jeszcze nie wpsowal ale tak to spoko,tylko wlasnie jmam jedno pytanko-czy tak ciemne kierounki i postojowki z przodu nie przyciagaja panow niebieskich???
  
 
No nieźle fajna gleba , na tym fajowskim niebieskim ślicznie komponowały by się białe naklejki F&F
  
 
No dużo lepiej się prezentuje Twój Fiatol na tych felgach panie Guncin

Reprezentacja F&F w pełni udana, sądząc po komentarzach na stronie fso-ak.
  
 
wyslij mi pare fotek twojego fiata na e-maila tuning-zgierz@wp.pl
powiedz z czego sa te zderzaki bo zamiezam kupic 125p a twój jest zajebisty
  
 
gitarasnie sie prezentuje Bandzior , brawa za taki stan , mam nadzieje ze kiedys go zobacze nazywo na zlocie
  
 
Niewiem czy ja dobże widze ale masz ładną glebe
  
 
Dzięki Guncin że byłeś, i oczywiście zapraszam wszystkich w maju.
TUTAJ jest tabela wyników slalomu (szkoda że Guncin nie zdecydował sie na drugi przejazd)

pozdrawiam klub F&F
  
 
Guncin ta pierwsza fotka mnie naprawde zmiażdżyła. W jaki sposób masz obniżone zawieszenie, bo gleba dość konkretna, a na tych felach o wiele lepiej wyglada niz ostatnio.
Nawet całkiem mi sie podoba na tej fotce z takimi zderzakami i spojlerami mimo iz nie jestem fanem takich przeróbek.
Naprawde extra robota
  
 
hehe wiedzialem ze zainteresuje was ta gleba a to jeszcze nie koniec poniewaz przod pojdzie jeszcze nizej bo beda zakladane nowe krotsze sprezynki + mozliwe ze amorki a kola to 14 wiec lepiej wypelniaja nadkole ale przod jest jeszcze do poprawy poniewaz nadal jest za duzo miejsca w nadkolu
  
 
Cytat:
2003-03-18 22:25:44, Krupek pisze:
tylko wlasnie jmam jedno pytanko-czy tak ciemne kierounki i postojowki z przodu nie przyciagaja panow niebieskich???



nie przyciaga, przynajmiej narazie nie przyciagnelo!! w razie czego mam standard w bagazniku na podmianke
  
 
A co powiecie na to zdjęcie, nie wiele brakowało i byłaby prawdziwa gleba

  
 
Fiacie to normalne jeszcze mu duzo brakowało.

Ale Guncin koniecznie jakies alufelgi z szerokim rantem bedzie miód. I bedziesz mogl sie zabrac za środek

PS GDA jak zlinkować zdjecie z waszego sajta ?!
  
 
widze ze dotrzymujesz słowa i wziołeś sobie sugestie klubowiczów do serca Gleba jest super! Jeszcze alusie i bedzie cycuś!
  
 
Cytat:
2003-03-21 17:11:18, Koniu pisze:

PS GDA jak zlinkować zdjecie z waszego sajta ?!



A tak:

Link

Wykorzystaj funkcje - kopiuj adres obrazka
  
 
No tak, tylko ze jak sie chodzi po stronie FSO AK to niczego nie mozna zaznaczyc itd jest jakas sprytna blokada
i teraz wchodzac na galerie znalezc samego linka do zdjecia a nie do całej stronki.
  
 
O co ci biega? przeciez link dalem tylko do zdjecia...
Zalaczam kolejny
zdjecie
  
 
wchodze www.fsoautoklub.pl pozniej sobie wchodze na galerie na jakas fotke i mam coś takiego http://www.fsoautoklub.pl/index.php?action=photos&RollID=z_2zlot_05&FrameID=z_28 a samego zdjecia nie moge zlinkować.
Chyba ze wy jako klubowicze macie po prostu dostep do zdjęć.
  
 
Jestem sympatykiem, a dostep ma kazdy. Ale fakt ze jak sprawdzilem na IE to nie moge zdj skopiowac - a na Operze tak Wiec cicho sza i zdjecia linkujemy na operze
kolejne zdjecie
Bo Operato jest to
  
 
cicho bo tu GDA patrzy !!!