Ostatnie ostrzeżenie dotyczące pisania postów ;(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panie i Panowie!
Z przykrością muszę stwierdzić że forum zostało opanowane przez dwóch nastoletnich osobników a w szczególności przez jednego. Osobiście bardzo ich lubię i nie mam do nich zastrzeżeń, ale to co zaczyna się dziać na forum to już lekka przesada. Forum zostało założone z myślą o poruszaniu tematów klubowych i podchodziłem do tego poważnie. Rozumiem że można mieć dużo do powiedzenia ale niech chociaż pisze coś sensownego. Odświeżając forum w poszukiwaniu nowych postów chciałbym przeczytac coś mądrego i ciekawego, a nie posty w stylu "eeeeee, yyyyy, tegez, bełbeł, bzzzz" czy składające się z dwóch wyrazów. Zauważyłem że na forum przestały się udzielać osoby na których zdaniu mi zależy, i się im nie dziwię, bo niby co mają mieć do powiedzenia jak czytają bzdury. Panowie skończcie z gówniarzerią albo znajdźcie sobie jakieś laski jak nie macie co do roboty w domu, oprócz wypisywania postów z prędkością światła. Bądźmy poważni i pozwólcie się tak traktować, pomyślcie 5 razy zanim coś napiszecie. Do pogawędek i robienia jaj macie czata klubowego, ja też mam duże poczucie humoru, ale trochę umiaru proszę. Co zaglądne na forum to widzę przy wszystkich tematach posty jednej osoby z zawartością o której już pisałem. Albo bawimy się w rajdy albo robimy jaja wybór należy do Was, jak sytuacją się bedzie powtarzać to z przykrością bede blokował wątki. To forum odwiedza dużo osób z innych klubów i nawet nie chce myśleć co oni sobie myślą czytając Wasze "szybkie" posty.

AMEN
  
 
Domyslam się ze tu chodzi między innymi o mnie, więc zamilkne na jakis czas, wiem przesadzam od czasu do czasu, ale taka juz mam naturę
  
 
KONRAD MA 100 % RACJI !!!


  
 
Gadzio jest usprawiedliwiony nie bierzcie tego tak bardzo do siebie, chodzi o to żeby nie było bałaganu na forum, trzeba zająć się w końcu poważniejszymi sprawami
  
 
Sorry Konrad no faktycznie lipnie wyszło postaram sie najpierw pomysles 10 razy a dopiero cos napisac.Jeszcze raz sorry
  
 
Nie ma sprawy Campus, poprostu nie róbcie jaj gdy chodzi o sprawy klubowe, luźniejsze tematy nie widzę problemu (np "wojna z irakiem" )
  
 
Ok wiec koniec juz.Zarty nabok z powaznymi sprawami klubu.Ale wracajac do wojny to to nie jest smieszne
  
 
oczywiście że nie jest śmieszne, chodziło mi o paliwko i inne jakieś rowerki co tam wypisywaliście .
ZAMYKAM POST

AMEN


Konrad McRae