A kiedy jakiś zlot w Łodzi ? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WSTYD!!!! Lotnisko Lublinek po godz. 16.00. 13 aut honda civic i to pewnie nie był koniec. Gdzie są klóbowicze z łodzi i okolic!!!!
  
 
A o moim bezwiednym stawieniu się to żeś nie wspomniał, hę ?
  
 
Cytat:
2005-10-01 21:41:28, DeeJay pisze:
A która z łódzkich Gwiazd ma rejestrację EZD 44AK ????? Bo wiem, że to klubowicz..... Niech się przyzna bo widziałem Go dzisiaj przy Centralu około 17:45


Coś nikt się przyznać nie chce
  
 
SORRY!!!!! Wczoraj i dzisiaj mogłem liczyć na DEE JAYa wraz ze swoją dziewczyną
  
 
W Łodzi i okolicach jest 15 klóbowiczy , nie wierzę że nikt nie ma czasu
  
 
EZD 44AK to mój czterokołowiec, sorki że tak późno, to co z tym spotkaniem na Lublinku?
  
 
To Cię witolo widuję często w Łodzi
  
 
A w jakich rejonach mnie widujesz? Następnym razem zatrąb, krzyknij, kiwnij czy coś w tym stylu, to będę już wiedzieć na przyszłość na jaką Leganzą się rozglądać.
  
 
Na czarną jak noc
A ostatnio widziałem Cię na Piotrkowskiej obok Centralu przy Sphinksie - jechałeś z jakąś Panią
A ciężko było trąbić czy krzyczeć bo drałowałem z kapcia do domu
  
 
Ta pani to pewnie moja żona, ale nie dam głowy , Ok czarna perła, będę pamiętać. A co ze spotkaniem?
  
 
Trzeba wymyślić jakiś termin - zapodaj jakiś byleby w miarę odległy coby każdy miał możliwość zapoznania się z tym wątkiem
  
 
Teraz pewnie do końca miesiąca będę na L-4, to będzie trochę wolnego, nie wiem czy nie za wcześnie, a w lutym jeszcze nie wiem jak będę pracować. Trzeba coś wymyśleć. A może na spotkanie bez samochodów
  
 
Co drugą niedzielę jestem na Lóblinku ok.15.00. Zawsze mam nadzieję że ktoś podjedzie.Nie umawiam się bo coś ostatnio , nie widzę na forum zbytniego zainteresowania.......
  
 
W tą niedzielę nie będę ale w następną napewno.
  
 
Cytat:
2006-01-12 17:10:57, Szreder pisze:
W tą niedzielę nie będę ale w następną napewno.



Niedziela u mnie zupelnie odpada prawie zawsze wyjezdzam poza Łódź ale inne dni to nie ma problemu. Jak co to sie pisze.
  
 
Ja oczywiscie też sie piszę ale szczerze mówiąc stać na takim mrozie to chyba niema sensu-trzeb poczekac az sie zrobi troche cieplej-a na to sie niestety narazie niezapowiada
  
 
Cytat:
2006-01-12 17:06:38, Szreder pisze:
Co drugą niedzielę jestem na Lóblinku ok.15.00. Zawsze mam nadzieję że ktoś podjedzie.Nie umawiam się bo coś ostatnio , nie widzę na forum zbytniego zainteresowania.......




A w tą niedzielę będziesz?
I ewentualnie gdzie?
  
 
22 . 01 Jestem parking lotnisko lublinek. Dla zmarźniętych jest obok parkingu bar.
  
 
OK
Będę ale mam brudną furkę i proszę się o to nie burzyć
  
 
O której godzince?