Pokrowce na siedzenia - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chętnie poproszę o namiary,jeżeli nie sprawi to problemu.Przyzwyczajony jestem do pokrowców i dlatego szukam ich.Fakt,lepiej jest bez nich.Poproszę jeszcze o dowiedzenie się o cenę.
Z góry serdeczne dzięki !!!
  
 
Odgrzewam kotleta i to mocno.

Ale nie zakładam kolejnego tematu o tym samym. Ostatnimi czasy chodzi mi po głowie temat pokrowców do Łady - mojej, więc 2107.Zacząłem podpytywać co i gdzie gdzie można załatwić i jak cenowo to wypada. Póki co nawiązałem kontakt z jedną firmą ze Śląska która nie widzi problemów uszyć na miarę pokrowców, może nawet mają wzorniki, jeśli nie to podjadę ściągnąć wymiary. Co do materiału to wygląda to tak, że niechętnie szyją z materiału klienta, bo osobiście mam wizję jakiegoś pluszowego miśka w kolorze adekwatnym do tapicerki. To jest kwestią do odgadania. Oferują swoje materiały - próbki mógłbym od nich ew. dostać. Jakieś napisy w stylu forumowym też są możliwe. Osobiście chciałbym coś FANCY w stylu niebieskiego (oryginalny kolor tapicerki w mojej) materiału "mokra włoszka"- za google. Albo, na okoliczność mojej żeniaczki, białego miśka.

Zapytacie może, po co pokrowce na wspaniałe fotele naszych jeszcze wspanialszych samochodów. Otóż w moim przypadku tylna kanapa jest zniszczona na górze przez promienie słoneczne a i kilka pomniejszych niedociągnięć by się znalazło.

Co do kosztów, na razie miałem styczność z jedną firmą, kwota za pokrowce do Passata to od ok 180PLN - wszystko uzależnione od materiału; eko skóra, alcantara itp. Taki rząd wielkości

Temat jest w powijakach, ale jakby wypalił może znajdzie się ktoś kto taki pokrowiec też by ciciał. Dajcie znać jak to widzicie
  
 
Ja jestem wstępnie zainteresowany. Z tym, że mój pacjent to 2106. Tylna kanapa jeszcze się jako tako trzyma i wygląda, natomiast przednie fotele są porwane:



A znaleźć ładne siedziska do 2106 w Polsce jest trudno. Docelowo chciałbym kupić używane fotele i kanapę ale na razie muszę się zadowolić pokrowcami. Jak będziesz już czasowo bliżej tematu pisz priva lub tutaj. Będziemy działać.





-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Polecam tą firmę. Znam osobiście ich produkty i je polecam z czystym sumieniem. Mają typowe pokrowce do każdej Łady i wyglądają jak oryginał. W nowszych autach robią tak pokrowce, że są nie do odróżnienia od oryginalnej tapicerki. Nie są tanie, ale jakościowo są super. W zasadzie, przy odrobinie sprytu, można użyć je jako oryginalną tapicerkę. Niestety, to nie dla Emde.

http://www.jakbet.pl

Jestem po rozmowie z szefem firmy. Sprawa wygląda następująco: są formy do każdej Łady, cena zależy od materiału. Jeżeli to ma być typowy pokrowiec na fotel z materiału, to koszt takowych około 300-350 zł. Jeżeli to mają być pokrowce jak w oryginale, czyli boki i plecy skaj i będą wyglądać jak oryginał, to koszt takowych około 600 zł. A decyzja należy już do was. Ja znam tą firmę, jest w moim mieście i polecam ją.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2017-04-27 11:09:56 ]
  
 
Pokrowce archiwalne.

Coś takiego może was zainteresuje. W szczególności emde. Nie wiem, ale chyba za taką cenę nie poszło, więc można spróbować kontaktu ze sprzedającym.
  
 
Lublin, to duże miasto. Ciężko będzie znaleźć sprzedawcę.
  
 
Mam coś, w stylu który mnie osobiście by interesował najbardziej. Pokrowce futrzane. Cena pokrowców w tym stylu to koszt 400-450PLN z informacji które dostałem, zależnie na jaką opcję się decyduje. Fajną opcją byłby jeszcze pokrowiec na tylną półkę który wg informacji na stronie możnaby zamówić i ja osobiście bym się pisał na taką opcję. Póki co rozmawiam z kilkoma firmami i zobaczymy co się wykluje.
  
 
A do mojej dzwoniłeś?
  
 
Jeszcze nie dzwoniłem, dowiem się też co i jak i napiszę, dzięki za informację, a brałeś coś od nich?
  
 
Cytat:
2017-04-27 10:37:31, SzokoLada pisze:
Lublin, to duże miasto. Ciężko będzie znaleźć sprzedawcę.


Chyba, że wystawia cokolwiek aktualnie - na samym dole archiwalnego ogłoszenia są miniaturki aktualnych ogłoszeń użytkownika. I w tym przypadku wystawia - także kontakt jest ---> https://www.olx.pl/oferta/rower-elektryczny-yamaha-CID767-IDkJ6Lg.html