MYŚLĘ ŻE SPRZEDAM 127 Mk1-4drzwi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na razie rozważam taką opcję i jeżeli do niej dojdzie to chciałbym najpierw wiedzieć czy ktoś z klubowiczów jest zainteresowany ??
Jeżeli tak to odpiszcie>autko z grubsza można oglądnąć w moim profilu.Pa
  
 
to zależy ile za niego chcesz dostać?za ile byś go sprzedał?
co jest do roboty?aktualnie wyglada tak samo jak na fotkach
pozdrawiam
  
 
Jego stan sie nie zmienił , troche przy nim porobiłem głównie hamulce i elektryke opłaciłem przegłąd (jest do 14.09.2006) , ubezpieczenie do końca stycznia 2006.
Jeżeli chodzi o cenę to zapłaciłem za niego 600 i drugie 600 dołożyłem żeby bezpiecznie jeździć(myślę że cena 1200 nie jest wygórowana).Auto jest na chodzie, jeżdziłem nim przez ostatnie cztery miesiące prawie co dzień po 50 km i nic nie nawaliło.
  
 
Cytat:
2005-09-21 16:46:36, wuwu43 pisze:
Jego stan sie nie zmienił , troche przy nim porobiłem głównie hamulce i elektryke opłaciłem przegłąd (jest do 14.09.2006) , ubezpieczenie do końca stycznia 2006. Jeżeli chodzi o cenę to zapłaciłem za niego 600 i drugie 600 dołożyłem żeby bezpiecznie jeździć(myślę że cena 1200 nie jest wygórowana).Auto jest na chodzie, jeżdziłem nim przez ostatnie cztery miesiące prawie co dzień po 50 km i nic nie nawaliło.



1200???

Wujek uwierz bedzie ciezko...
  
 
Masz rację wybiłeś mi z głowy sprzedaż mojej siudemki -doszedłem do wniosku że jest lepsza od najlepszego malucha ( o ile w ogóle można porównywać te samochody)
DZIĘKI ZA DOBRĄ RADĘ