Obrotek auto metronic

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupiłem sobie od fumfla obroteka autometronic (okrągły) ale mam problem, bo na biegu jałowym pokazuje mi 1000 obr. Maluch podobno ma mię ok 800, da się to jakoś wyregulować?
  
 
regulacja uchylenia przepustnicy i mieszanki..
  
 
regulujesz gaznik a nie obrotomierz...
  
 
cosik mi się nie wydaje obroty są raczej prawidłowe, ale pojawił się nowy problem: na 2 biegu 50 kmh a on pokazuje 2,5 tyś Ma moze ktoś taki? w srodku jest potencjometr i nim się coś ustawia, tylko co? I jeszcze jedno trzy kable Niebieski - masa, czerwony - plus, czarny - cewka. Tak? An jeszcze jedno mam niewielkie problemy z rozruchem
  
 
z tego co wiem,to auto-metronic robi odrębne obrotomierze do samochodów z różną liczbą cyl i chyba nie ma możliwości przestawienia (przynajmniej na ich stronie nic o tym nie było). a kumpel czy jeździł?? mountez też miał problem z odpalaniem po podłączeniu obrotomierza...może jego zapytaj
  
 
Widynek: a mógłbys rzucić mi adres tej stronki? Ps obrotek jest do aut dwucylindrowych na bank. Ps jest możliwość ze pozamieniałem przewody od cewki z masą? Czy działał by wtedy wogóle?
  
 
proszę ja ciebie abdull,oto ten link :tu

more red then devil and much faster than you

[ wiadomość edytowana przez: widynek dnia 2003-03-20 18:54:00 ]
  
 
a czy czaesem niebieski to nie cewka a czarny to masa???
  
 
Cytat:
2003-03-20 15:20:24, Abdull pisze:
Kupiłem sobie od fumfla obroteka autometronic (okrągły) ale mam problem, bo na biegu jałowym pokazuje mi 1000 obr. Maluch podobno ma mię ok 800, da się to jakoś wyregulować?



Podjedz na stacje diagnostyczna i sprawdz, czy masz dombrze wyregulowane wolne obr, a potem baw sie z obrotomierzem.


  
 
racja - masowe kabelki sa z reguly czarne
  
 
Na bank masz źle kable pospinane
niebieski - cewka
czarny - masa
czerwony - plus
biały albo jaki inny - włącznik świateł
  
 
Mielście racje, kumpel mnie zrobil w wała: niebieski to cewka
Obrot chodzi ale żle On go chyba rozregulowaL ( kręcił tym potencjometrem w środku i teraz na 2 biegu prz 50 na godz pokazuje mi 7000 tyś:9 pomóżcie mi jak go znowu wyregulować(