Spotkanie Grupy Śląskiej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spotkanie grupy slaskiej odbedzie sie w sobote 29 marca na parkingu M1 w Zabrzu, o godz. 16. wszystkich zainteresowanych zapraszamy. (okolice Norauto)

[ wiadomość edytowana przez: dooh dnia 2003-03-20 19:44:51 ]
  
 
czy to jest spotkanie tylko grupy slaskiej? czy moze sie pojawic kazdy posiadacz fiata?
  
 
ja nie jestem w grupie ślaskiej a przyjade na pewno, wiec ty tez możesz im wiecej nas tym lepiej.
  
 
Dooh obowiązkowo będe ale znowu kadetem od ojca bo maluch w dalszym ciagu full remont
  
 
może zdołam się uporać z problemem obrotów w moim autku, jeśli tak to może sie wybiore...ale nie wiem bo jest jeszcze Siewierz, a moge wybrać tylko jeden....
  
 
Siewierz
  
 
Cytat:
2003-03-20 21:52:11, Genius pisze:
Dooh obowiązkowo będe ale znowu kadetem od ojca bo maluch w dalszym ciagu full remont




Dobrze wiesz czemu jeszce nie jestes w GS...przyjechales ostatnio za pozno by cie obfotografowac , poazatym nie bylo Rubika co spisuje wszyskie dane tekkniczne. Wiec to tylko formalnosc.

PS: Zapraszamy wszystkich maluchowcow. Musimy sie znowu wkrecic w sezon spotkan kiedy przyjezdzalo wiele maluchow z calegop slaska..to dopiero 2 spot po przerwie wiec przybywajcie, najlepiej maluchami , chociaz ... http://www.gs.of.pl
  
 
Cytat:
2003-03-20 22:25:55, Koniu pisze:
Siewierz



no Koniu jak tylko zrobie autko to będzie Swierz obiecuje...jestem Ci to winny...