Czy założyć gaz w Corsie - jak tak to jaki?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jeżeli chodzi samochody to nie jestem blondynką, ale kobietą i każdy mechanik może wcisnąć mi kit.
Dlatego proszę o wasze opinię (najchętniej poparte doświadczeniem) czy gaz w Oplu 1,2 z 1997 roku to doby pomysł i czym mam się kierować jak podejmę decyzję o założeniu.
Z góry dziękuję
  
 
po pierwsze corsa 1.2 ma maly silnik i nie pali duzo. Musisz sie kierowac czy duza jezdzisz i czy odw3azysz sie zamulic silnik tak maly gazem. Wiadomo ktos zarabia samochodem jezdzi bardzo duzo to gaz zalatwia sprawe. Ja mam corse 1.2 B 95r. z salonu caly szac na benz. nie mam gazu i nie zamierzam go instalowac.
Po podjeciu zdecyzji kieruj si erozmiarem butli gdzie ma ona byc zamocowana jaka firma i gdzie bedzie montowala ci ten gaz.
  
 
mam prawie identyczną corse
zakladalem gaz jakies 2 miesiące temu w radomiu w firmie somiko
za 1400 pln.
zadnych problemow nie bylo, a pali mi jakies 8-9 litrow po miescie
  
 
heyka. Mam corse 1,2 z 96 roku z przebiegiem 80000tyś.w czerwcu zaożyłem gaz z butlą w kole 32litry i robię na niej 450 kilosów, praktycznie zero spadku mocy.Jestem zadowolony gorąco polecam montaz gazu
  
 
Witam

Mam dylemat czy zakładać gaz w corsinie a 1.2 gaźniczek i gdzie najlepiej to zrobić Jeśli ktoś ma jakieś namiary na taniego gazownika w okolicach Warszawy to był bym zobowiązany Z góry dzięki
  
 
gosik tez jestem z pruszkowa i znam dobra firem co gaz zaklada. Znajduje sie w Kaniach Helenowskich na trasie Pruszkow - Grodzisk . Nazywaja sie Geo Gaz
  
 
W czerwcu kupiłam corse B city 1,2 z 96r. i miała juz zainstalowany gaz. Problem w tym, że ja strasznie odczuwam spadek mocy... jak zmieniam na bęzynę to jeździ ok, ale na gazie jakby coś blokowało. Wymieniłam parownik na nowy, byłam już 2 razy na regulacji gazu, wymieniłam filtr powietrza.. i nic Czy ktoś może wie co może być tego przyczyną ??
Pozdrawiam serdecznie, Gosia
  
 
filterek gazu... chyba najczęstsza przyczyna braku mocy.