Spotkanie w Krakowie- zapraszamy!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie
Zapraszam na spocik w Krakowie na pasie w czyżynach w niedziele. ak jak wczesniej pisałem bedzie można zebrac pieniądze na kubki klubowe i co niektórzy klubowicze(mam na myśli kolegów -drvampire, hgs i ewentualnie Miśkaz Wadowic) będą mogli odebrać klubowe koszulki razem z naklejkami.
Myśle,że najlepiej gdybysmy sie spotkali przed południem , bo wtedy na pasie jest prawie pust. Ale czeka na Wasze propozycje
Paweł
 
 
Będę na stówę, chyba żeby coś... odpukać.
pozdr.
  
 
OK Misiek ! A która godzina Ci odpowiada????
 
 
W zasadzie każda. Dostosuję się do reszty.
  
 
Ja tez bede. Moze sie umowimy na piwko w sobote wieczorem? Najlepiej gdzies w rynku.
Jasiu
  
 
Kurcze - Ja w sobotę wieczorkiem mam imprezke rodzinną i nie dam rady.Zresztą musze jeszcze pgadać z Ewą)))
Paweł
 
 
Kiedy dokładnie jest ten spot?
Można wtedy będzie dać na Kubki? Miałem tygodniową awarię w komputerach i dzisiaj przeczytałem że termin mija 22.03.
Paweł będziesz zbierał na kubki na pasie?
  
 
Racja termin mija 22.03 ale myślę, że góral poczeka do wtorku aż przywiozę kasę od nas z Krakowa. Co ty na to góral?????? A spocik robimy w niedzielę przed południem Ja będę od godz 10.00
Paweł
 
 
Może sie powtarzam, ale jak ja wam zazdroszcze tego Krakowa!!! Juz sie nie moge doczekac, jak znowu bede przejazdem w grodzie Kraka. Fantastycznie,z e możecie sobie powiedzieć "spotkajmy sie na rynku w sobote na piwko"

Jak bylem w zeszlym roku to uwiodla mnie jedna knajpka w bramie przy rynku. Jet gdzies tak po srodku tej sciany rynku przy ktorej stoi kosciol mariacki. Jak sie wchodzi w brame to jest takie podworko z galeriamii dookola, naprawde urokliwie, i jest tam pare knajpek. Kojarzycie krakowaicy?

Pozdrawiam!!!
  
 
Stawię się ok. 10.30
  
 
Będę na pasie!
Jeśli będzie ładnie - chcę jeszcze podjechać na giełdę do Balic, a potem na passsss
Paweł - ponieważ mam do Ciebie kom. - zadzwonię k 10 dowiedzieć się co i jak...
  
 
Dobra Piotrus - będziemy czekać!
A jeśi chodzi o to podwórko w Krakkowie to być może myślisz o Pasażu Bielaka Leszek???
Pawel
 
 
Nie to zdecydowanie nie to o czym mowisz

W to urokliwe podworko wchodzi sie przez taka standardowa brame, ktora jest zamykana kolo 23 i potem trzeba tam dzwonic. Polecam sie wam tam wybrac - naprawde super miejsce. Moze konrad bedzie wiedzial? Bylem jeszcze w Roentgenie, ale juz mi sie tak nie podobalo.
  
 
Ok!
postaram się przybyć na 10.30
A co do knajpy to idąc od strony Kościoła Mariackiego w stronę floriańskiej przed pasażem bielaka jest taka wielka brama - chyba jeden budynek wcześniej - tam są różne atrakcje
Sobota raczej odpada bo postanowiłem ocenić szkody jakie zima wyrządziła mojej łajdaczce - a wiecie jak to jest. Zaczyna się niewinnie od przeszlifowania kawałka rdzy na drzwiach a kończy się niespodziewanym, kapitalnym remontem układu hamulcowego :o)

No i może wreszcie ją umyję ( a może nawet posprzątam...)
Do zobaczenia na pasie
ps:
Piotrze - daj znać czy będziesz to przywiozę Ci te zdjęcia łajb ojca, tak chyba będzie najprościej. Skoro nie da się elektronicznie, to będzie tradycyjnie.
ale się rozpisałem. już więcej nie będę


  
 
No to ja tam nie byłem . Ale chyba nie sposób poznac wszystkie knajpy w krakowie)A szkoda...
Pozdr
paweł
 
 
To chyba to o co mi chodzilo - faktycznie mozna tam spotkac nieliche atrakcje
  
 
No to jutro spocik o godzinie 10 na pasie(będziemy pewnie tam trochę czasu wiec jak ktoś przyjedzie póxniej to pewnie sie spotkamy). A dzisiaj o 19.00 piwko w okolicach rynku. Jakby ktos chciał wpaśc to prosze o telefon - powiem gdzie siedzimy , bo w Kraku nigdy nic nie jest pewne do końca i możemy wyladowac w jakimś innym barze)
Moja kom 0605 95 28 73
PAweł
 
 
Ja będę troche po 10, ale na stówę.
  
 
Aha Panowie - wyślijcie emaile do wszystkich Krakusów z listy, którzy nie zaglądają na forum - może któryś przez to dołączy do nas właśnie na forum.
  
 
Udanego dzisiejszego Spotu życzę.