Spotkanie w Krakowie- zapraszamy! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Juz po spociku!
Wszyscy poodbierali koszulki , a hubert (hgs)zrobił nam od razu prezentację ubierając ja na sweter(mimo słoneczka jednak było chłodno. Oprócz nas na pasie odbywało się spotkanie organizacyjne klubu KR Rallykrakow.
Po raz pierwszy przyjechał do nas dziś nowy klubowicz(BUBU)Ładą 2107 w kolorze ciemno- brązowym(pięknie wyglada taki kolor na ładzie - wszystkim się podobało. Autko juz stało na złomie ale Bubu doprowadził go na razie do stanu używalności i wygląda bardzo dobrze.na spociku dzis byli;
1. Misiek Wadowice
2.Jasiu
3. Drvampire(na chwilkę - ale koszulki odebrał
4.BUBU
5.HGS
6 Piotr-kraków
7. No i ja
Nie było żadnych zawodów bo jeździły już jakieś inne samochody, ale za tydzień znowu jestem na pasie (będzie kręciołek ) więc jak ktoś ma ochotę to zapraszam o 10.00 na pas w czyżynach
Zebrałem też pieniądze od naszej krakowskiej grupy na kubki.W sumie wpłaciły trzy osoby (Jasiu-2szt, misiek - 3szt, drvampire-2szt ). Ja dokładam jeszcze na dwa więc w sumie z Krakowa jest 9szt.Mamjeszcze pieniądze na dwa kubki od Scorpio i moje dwa. W sumie więc mam pieniądze dla Ciebie Kacper na 13 kubków.
każdy dopłacił po trzy złote na dodatkowe kubki dla wegrów.
Dzięki za spocik,pozdrówka i do następnego razu
Paweł
 
 
Co do spotkań to byłem dzisiaj na Skwerze Kościuszki w Gdyni (dla tych co nie wiedza, to to miejsce gdzie cumuje slynna Błyskawica i Dar Pomorza) i ku mojemu zdziwieniu byl tam zlot Łady?!?!?!? Przynajmniej mi sie tak wydawało. To był mini zlot bo stały koło siebie 3x 2107. Niestety byłem z rodzinką i troche sie nam spieszylo, ale właścicielami z tego co zauwazylem byli bardzo mlodzi ludzie. No i sie na mnie ostro gapili (co za wstyd - mam takie brudne auto) Chyba sie tam wybiore a analogicznym czasie za tydzien i zaprosze do klubu.

Aha i dodam jeszcze, ze wczoraj bylem poogladac sobie dwie łady mirka jankowskiego vel sheriffnt. Zostawilem mu kartecze za wycieraczka, mam nadzieje ze jej nikt nie zwinie. Ludzie sie na mnie podejrzliwie patrzyli
  
 
A może to byli jacys nasi klubowicze????Nie wiem czy pamiętasz ale był jeszcze taki kolega z Gdyni z zieloną 2105 albo siedem.Wiem ,ze miał jakieś problemy i się tu wiecej nie pokazuje . JAki on miał nick????
Ale jesłi możesz zapoznac te grupke ze skweru(znam go doskonale. T będzie nam miło
Paweł
 
 
Paweł-to był Macias
  
 
No własnie - Macias !
Ale nie dziwcie sie, bo skleroza niestety nie wybiera.
 
 
NIestey pawełku tam nie było Maciasa. Były same 2107 (2x czerwona i 1x biala). Za tydzien sie tam kopsne i zagadam! Oby tam byli!
  
 
Cytat:
2003-03-23 21:07:08, pawel_krakow pisze:
No własnie - Macias !
Ale nie dziwcie sie, bo skleroza niestety nie wybiera.

Co do sklerozy to są różne opinie: jedni mówią, że nie da się jej wyleczyć, ale można o niej zapomnieć. Drudzy z kolei, że podobno już wynaleziono lek na sklerozę, ale zapomniano zapisać receptury. Nie wiem w co wierzyć.
A co do Maciasa - jemu również wysłałem maila o zlocie. Mam chyba na dysku jeszcze zdjęcia jego 2107.