Białe zegary do MK IV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Wszedzie sa wątki o białych zegarach ale nie znalazłem do wersji MK IV (1987r).Prosiłbym o nadesłanie: arni121986@wp.pl jezeli ktos takowe posiada. mam wersje licznika bez obrotomierza, jest za to analogowy, okragły zegarek w jego miejscu.Najlepiej bez jakichs rysunków w srodku, ale moga tez byc z nimi.Z góry dziekuje.
  
 
jesli to nie sprawi klopotu to i ja bym prosil

adresik to the_raven@o2.pl

z gory gr8 thx
  
 
a ja tez do Mk4 ale z obrotkiem i paliwomierzem po lewej... Z góry thx!
kwapek@poczta.fm
  
 
ja chyba mam cos co bedzie wam pasowac, ale nie mam jak wrzucic tego.Palifko po lewej jest.
  
 
Cytat:
2005-09-16 23:52:18, EssiRS pisze:
ja chyba mam cos co bedzie wam pasowac, ale nie mam jak wrzucic tego.Palifko po lewej jest.



Wyslij na maila mi kwapek@poczta.fm wrzuce na serwer i kleje tu. Z góry dizęki!
  
 
zapewne sa klubowe budziki ale pewnie trzeba byc driverem> ale jak kots ma swoje czemu nie EssiRS pokaz wzor. ja zostaje przy czarnych ale chetnie poatrze jak to u Ciebie wygalda
  
 
Kurcze, ale driverem jest się wtedy do końca roku tylko? (za 50 zł?)

A swoją drogą... z czego robi się takie nowe zegary? jakiś specjalny materiał cy co? I czy macie ew. czarne (jakoś nie chce bialych, a jakby to było tanie i bezproblematyczne to może bym sobie założył) do MK IV z zegarem? *nie wiem chwilowo czy wlew po prawej czy po lewej...
  
 
Strona po ktorej jest paliwomierz nie gra zbytnio roli, bo mozna sobie to potem na komputerze obrócic i problem z głowy.
Wrzucie tu cos ciekawego.
arni121986@wp.pl
  
 
Cytat:
2005-09-17 19:52:19, Arni86 pisze:
Strona po ktorej jest paliwomierz nie gra zbytnio roli, bo mozna sobie to potem na komputerze obrócic i problem z głowy. Wrzucie tu cos ciekawego. arni121986@wp.pl



I tu sie kolega myli.Zabawy z obracaniem tych dwoch wskaznikow jest strasznie duzo a najgorsze jest to zeby trafic dokladnie na tej samej wysokosci co oryginal.Ja juz sie w to bawilem i dla zabawy na zapasowym liczniku zalozylem takie wydrukowane na zwyklym papierze (nie polecam!!!).Wyglada z daleka ladnie, ale te zegarki zle spasowalem.

Zaraz podesle AgentCzor to co mam.


[ wiadomość edytowana przez: EssiRS dnia 2005-09-17 23:48:27 ]
  
 
Cytat:
2005-09-17 23:47:40, EssiRS pisze:
I tu sie kolega myli.Zabawy z obracaniem tych dwoch wskaznikow jest strasznie duzo a najgorsze jest to zeby trafic dokladnie na tej samej wysokosci co oryginal.Ja juz sie w to bawilem i dla zabawy na zapasowym liczniku zalozylem takie wydrukowane na zwyklym papierze (nie polecam!!!).Wyglada z daleka ladnie, ale te zegarki zle spasowalem. Zaraz podesle AgentCzor to co mam. [ wiadomość edytowana przez: EssiRS dnia 2005-09-17 23:48:27 ]



Moge to wrzucic na serv essiRS jak sie zgadzasz a masz jakąś fotk jak to wygląda?
A co do maeriałów to ponoś najlep[iej to wywołać u fotografa...
  
 
Robcie sobie z tym co chcecie.

Ja tez znalazlem to gdzies w necie tylko nie pamietam gdzie.

Milej zabawy
  
 
Myslałem ze obrocenie tego na kompie nie bedzie sprawiało trudnosci a tu sie okazuje ze nie.Szkoda.
Zamiescie to ktos na serwer albo na maila podeslijcie.Thx.

[ wiadomość edytowana przez: Arni86 dnia 2005-09-18 17:13:36 ]
  
 
kiedyś net był tym zapchany teraz już cięzko bo sie ludzie wycfanili i kasują za to jak niechcesz robić sam to na allegro jest tego pełno a co do rozebrania zegarów powiedz mi jak poszło ci ze wskazówkami udało ci się bez problemu bo jak ja wymieniałem w golfie to złamałem sobie wskazówke
  
 
Na razie rozebrałem go zeby zobaczyc jak sa zarówki porozmieszczane.Wskazówki bede zciagał jak juz dostane gotowe białe blaty.
  
 
Na razie rozebrałem go zeby zobaczyc jak sa zarówki porozmieszczane.Wskazówki bede zciagał jak juz dostane gotowe białe blaty.
  
 
Wskazowki sie normalnie sciaga od gory bez zbednej sily.Nie ma z tym zadnych problemow.Problem jest natomiast wtedy gdy chcemy zalozyc je w takiej samej pozycji jak je zdielismy.Najlepiej jest sobie to jakos zaznaczyc zeby pozniej nie bylo smiesznych przeklaman licznika.

Przeslalem AgentCzor na maila te wzory wiec proscie jego aby zamiescil to gdzies.
  
 
Wzory od essirs

  
 
O! Super! O to chodziło.Thx.
  
 
Fajne Blaty. Mam Pytanko czy da sie je wydrukować i założyć do auta ?? Jesli tak to napiszcie na jakim papierze najlepiej to zrobić. Pozdro
  
 
a ma ktoś do mk5 z obrotomierzem ??
byłbym zobowiązany