Maluch septic

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco






całkiem sympatycznie im to wyszło

www.fiat-furious.prv.pl
  
 
FAJNY orginalne to miejsce na tablice
  
 
moze slepy jestem ale nie widze odblaskow z tylu...czyli klopoty z miśkami...
  
 
jak dla mnie rewelacja !!!!!!
  
 
gdzie to takie cudeńka można zobaczyć???

no jak dla mnie to idealny - nie trzeba więcej nic mówić
  
 
A wiesz cos o silniku tego potwora bo bocznych wlotów nie widze ,jak masz to podaj fotki silnika PLIS
  
 
hm kolka ma fajne
reszta hm.....
  
 
z tego co mi wiadomo silnik jest seryjny i ma byc lekko poprawiony... takie byly informacje kilka miechow temu...
a bez bocznych wlotow bedzie mial takie chlodzenie ze nawet seryjny silnik zatrze

co do malucha to dla mnie typowy rice, tylko ze w profesjonalnym wykonaniu... przedni zderzak z podkladka - tragedia, brewki - jeszcze gorzej, wloty na przednich blotnikach mozna jeszcze przezyc bo to rozpoznawczy znak klubowy ..

podziwiam jakosc wykonania oraz ilosc kasy ktora koles wlozyl w malucha ( 15tys. ), ale to calkowicie nie moje podejscie do tuningu/stylingu....
  
 
Cytat:
2003-03-21 01:53:58, schwepes pisze:
z tego co mi wiadomo silnik jest seryjny i ma byc lekko poprawiony... takie byly informacje kilka miechow temu...
a bez bocznych wlotow bedzie mial takie chlodzenie ze nawet seryjny silnik zatrze

co do malucha to dla mnie typowy rice, tylko ze w profesjonalnym wykonaniu... przedni zderzak z podkladka - tragedia, brewki - jeszcze gorzej, wloty na przednich blotnikach mozna jeszcze przezyc bo to rozpoznawczy znak klubowy ..

podziwiam jakosc wykonania oraz ilosc kasy ktora koles wlozyl w malucha ( 15tys. ), ale to calkowicie nie moje podejscie do tuningu/stylingu....



Mi się podoba (chociaż niektóre rzeczy mozna by wyrąbać)

BTW. Czy mnie oczy nie mylą ....czy on ma aluminiowa miskę olejową ?
  
 
Porthos chyba pochromowaną
  
 
Pierwsza wrażenoe - VT , ale tak poczytałem , pooglądałem , hm , Jeśli to prawdziwy , to się ktoś postarał , kupa pracy (i kasy) i efekt w sumie bardzo fajny .
  
 
Do tego całe wnętrze ze skóry. Podobno 20tys czy 30tys zostało włożone w tego malucha. I pewnie jeszcze z 10tys w niego włożą
  
 
mnie sie podoba chociaż mam inne wizje takiego auta
  
 
A co to ma za bajer w tylnych kloszach wlozony ? ja zukam wlasnie kawalka przezroczystej czerwonej folii (lub cienkich arkuszy) Nie wiecie skad mozna cos takiego zdobyc ?
  
 
Może być choć troche bym pozmieniał, ale należą się brawa za włożoną prace.
  
 
całkiem przyjemnie wyglada ale dziwna jest ta miska ogólnie ciekawie troche za cukierkowo ciekawe jaki motorek siedzi w środku
  
 
....niestety podobno zwykly...az wstyd...ze 20tys zł wsadzili w sam srodek a silnika nie ruszyli....
  
 
20tys??????????? przecież za to mozna mieć takiego rodzyna
  
 
a jak dla mnie to brakuje mu ładnej białej naklejki f&f pod lusterkami
  
 
Wiem ze mozna...ja mam wnetrze seryjne...poza paru drobnymi dodatkami rajdowymi...
a w silnik wlozylem troszke kasy....mam nadzieje ze sie oplacalo...ale musze poczekac az sie porzadnie dotrze...