Maluch septic - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-03-21 01:53:58, schwepes pisze:
z tego co mi wiadomo silnik jest seryjny i ma byc lekko poprawiony... takie byly informacje kilka miechow temu...
a bez bocznych wlotow bedzie mial takie chlodzenie ze nawet seryjny silnik zatrze




Kolega ma w malcu zaspawane a powietrze do chlodzenia ssie spod auta. Jezdzi juz dwa lata od zaspawania i nic sie nie dzieje.
  
 
o ile soie orientuje to w srodku mialy byc kubelki sparcop a tu takie badziewie
ogolnie maluch niczego sobie ale ja takiego bym nie chcial
  
 
Mnie sie podoba choc nie wszystko.. pare drobiazgow zrobilbym inaczej.. no i te koszta
  
 
No ladny to trzeba przyznac, robi wrazenie i zwraca na siebie uwage. Jestem jeszcze ciekawy jak bedzie wygladal w srodku z ta biala skorka ale juz napewno wiem ze siedzenia nie beda mi sie podobac bo kubel obszywac w skore to jest ble


Ale jezeli chodzi o design to jest ok
  
 
no ale brawa za prace i finanse włożone w tego maluch Ciekaw jestem za ile bedzie chciał go porem sprzedać ???
  
 
Jak dla mnie to jest to jeden z najładniejszych jakie widziałem. Bardzo podoba mi się ten styl (tylko szybki bym przyciemnił). A co do wnętrza to w malcu taka jasna skóra jest bardzo ale to bardzo niepraktyczna. Kasa jaką facet włożył w niego to lekka przesada .

Pozdrawiam
  
 
UUUUUaaaaa ale maluszek wielkie brawa dla wykonawcy
  
 
Maluch z Septic Tuning jest jak dla mnie cudowny. Natomiast Wasze wypowiedzi zdradzają chyba pewnego rodzaju niechęć do ludzi którzy tuningują nasze ukochane autko za naprawdę duże pieniądze i robią to z gustem. Co do silnika ... Nie zatrze się, mój sąsiad ma takie samo rozwiązanie, wygląd oszałamiający i żadnych kłopotów. Co do kubełków Sparco to to są kubełki SPARCO tylko obszyte jasną skórą. A co do samej jasnej skóry to teraz jest taki trend w tuningu na zachodzie iż dopasowuje się ciemniejszy lakier zewnętrzny do jasnego wnętrza. Ja robię odwrotnie . Miska olejowa w istocie jest pochromowana. Tylna klapa mogła nie wszystkim przypaść do gustu, ale trzeba przyznać że jest oryginalna. Jednak tylny zderzak jest zbyt ubogi so takiego auta. A co do tylnych lamp to wystarczy "wygrzebać" odblask i włożyć odblask z białego materiału albo na przykład cząstkę przedniego białego kierunkowskazu przycięta na wymiar. Poza tym można zamówić całe białe u producenta za dodatkową opłatą. Ogólnie rzecz ujmując wasza opinia iż koszty są przesadzone nie jest do końca prawdziwa. Obszycie samych siedzeń kosztuje 2 tysiące. Natomiast w tym wspaniałym maluszku jest również obszyta deska rozdzielcza boczki drzwi słupki i podsufitka ... a to dużo więcje pieniążków. Sprawa okien < dlaczego nie od Eleganta>. Dlatego że nie zmieściłyby się panele ze sprzętem grającym. Stąd też zachowano klasyczne maluchowskie rozwiązanie. Sam sprzęt grający jest wart nieprawdopodobną sumę w tym aucie. I tu dochodzimy do sumy jaką przeznaczono na modyfikacje. Wcale nie jest ona wzięta z księżyca. Szkoda tylko że jeszcze nie zmodyfikowano silnika. Ale mam nadzieję że stanie się to w najbliższym czasie. A tak przy okazji po co sprzedawać tego malucha?? Ja na przykład nie modyfikuje swojego po to żeby go sprzedać tylko już na zawsze zostanie ze mną. Będzie sobie stał wkrótce w garażu i jeździł jedynie na zloty. Sądzę że sporo osób tak robi.
  
 
Cytat:
Natomiast Wasze wypowiedzi zdradzają chyba pewnego rodzaju niechęć do ludzi którzy tuningują nasze ukochane autko za naprawdę duże pieniądze i robią to z gustem


cala dyskusja wlasnie sprowadza sie do tego czy z gustem czy nie.. mnie nie podchodzi (prawie) zaden maluch z udziwnionymi zderzakami, podkladkami, dokladkami itp. nie twierdze ze jest zle wykonany czy cos.. jest zrobiony technicznie bardzo dobrze ale stylistycznie nie...
a co do chlodzenia to robi sie duzo rzeczy zeby silnik byl jak najlpeiej chlodzony a tu - miska chromowana (gorzej odprowadza cieplo) , brak bocznych wlotow..a do tego silnik ma byc tuningowany wiec temp. podskoczy...
  
 
No cóż widocznie nie zrozumiałem poprzednich wypowiedzi Natomiast o gustach PODOBNO się nie dyskutuje. Ale dowodem na to że gust tego człowieka jednak nie jest najgorszy, jest to że zastosowano naprawdę bardzo dobrą jakościowo skórę, fantastyczne, drogie i rzadko spotykane felgi z dobrej klasy oponami, oryginalny wlew Sparco ... O sprzęcie grającym nie mam jeszcze dokładnych informacji ( ). Ale jak coś będe wiedział na pewno dam znać. Poza tym szanuję go za to że większość z Was gdyby miała 20 tysięcy złotych pozbyła by się naszego ukochanego auta i kupiła coś innego!!!! Natomiast On tego nie zrobił. Stuningował maluszka żeby być z niego dumny. Żeby móc się nim szczycić na zlotach w całej Polsce a mam ogromną nadzieję że i w Europie! Są w nim rozwiązania kontorwersyjne < wspmniane kilkakrotnie chłodzenie silnika, tylna klapa ...> ale należy to do ESTETYCZNYCH wyróżników. Nie ma natomiast pluszowych kostek do gry na lusterku czy gigantycznego "banana" na tylnej klapie. To może się komuś podobać ale są one oklepane i dużo mniej estetyczne. Natomiast to co powinno budzić respekt to ogrom pomysłów i pracy włożone w ten kochany samochodzik.
Pozdro Schwepes