Ankieta prezydencka :)

Ankieta: Głosuję na:
Donald Tusk
Lech Kaczyński
Andrzej Lepper
Marek Borowski
Henryka Bochniarz
Maciej Giertych
Janusz Korwin-Mikke
inny...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapraszam do głosowania i komentowania
  
 
wygra kaczor donald
sie srednio interesuje, ale zaglosuje chyba na tusk, czlowiek przynajmniej jakos wyglada... Napewno mowie NIE dla kaczynskiego.
  
 
Hmmm, moje pierwsze wybory
Narazie jeszcze myślę, ale raczej też będę głosował na Tuska.
Ja to zdecydowanie NIE, mówię Lepperowi. Co tu wyjśniać, spójrzcie na niego i pomyślcie, że takie coś może reprezentować Polskę.
  
 
ostatnio jeszcze o korwinie-mikke ale on nie ma wiekszych szans na zwyciestwo chyba...
  
 
Focus, a czemu mówisz takie stanowcze "nie" Kaczyńskiemu?
Ja się cały czas wahałem między Kaczyńskim i Tuskiem i ostatecznie jednak popieram bardziej Kaczkę Kaczyńskiego niż Kaczora Donalda
  
 
hmm poniewaz nie podobaja mi sie rzady kaczora w wawie. Moja rodzinka i wiekszosc znajomych zostala bardzo dotknieta tym co robi (chodzi np o rozlozenie na lopatki najwiekszej i najstarszej korporacji taksowkowej MPT). Przez 3 lata, nic dobrego dla warszawy nie zrobil, a tyle obiecywal (tak samo jak teraz, obiecuje a pewnie gowno zrobi)... Po prostu nie budzi we mnie zaufania, a poza tym sie pluje... Nie i koniec
Ostatnio sluchalem wywiadu myszka Mikke i jak pisalem wczesniej bardzo spodobalo mi sie to co mowil. Wiecie o tym ze Kaczynski maja w swoich planach skasowanie ZUSu razem z naszymi emeryturami?


[ wiadomość edytowana przez: Focus dnia 2005-10-05 13:51:31 ]
  
 
Focus, tak naprawdę to Kaczyśnki zrobił dla Warszawy więcej niż jakikolwiek prezydent Warszawy przez minione lata od upadku komuny Ja wiem, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i różne teorie są na ten temat, dlatego na pewno ani ja Ciebie nie przekonam ani Ty mnie

Co do myszki Mikke to on zawsze ma takie poglądy jakich chce słuchać większość społeczeństwa. Niestety 90% z jego postulatów nie ma szans na wprowadzenie w życie bo to by spowodowało ogólny chaos gospodarczy i byłby dopiero ładny bigos

ZUS... to instytucja bez sensu, a Kaczyńscy nie chcą skasować emerytur, po prostu chcą wprowadzić inteligentniejszą politykę dot. emerytur.
W tej chwili ZUS ma długi, piękne marmurowe siedziby, my płacimy składki na emerytury, a po latach dostajemy nędzne ochłapy... a co z naszą wpłaconą kasiorką? Część idzie na aktualnych emerytów a część... pewnie na te siedziby piękne i pensje urzędników.
Jak my będziemy na emeryturze to nie będą nam wypłacać z tego co my wpłaciliśmy tylko ze składek ludzi którzy będą wtedy w tym wieku w którym my teraz jesteśmy. Właśnie tą bzdurną politykę Kaczory chcą zmienić
  
 
na Tusk-a Kaczorom mowie nie... juz w szczegolnosci zmianom w Konstytucji....
  
 
Macu swietnie powiedziane.

Ci ktorzy mowia ze Kaczynski nic nie zrobil dla Watrszawy albo tu nie byly ostatnio albo za bardzo nasluchali sie lepperow i innych. Nie bede tu wyliczal bo samych wyremontowanych ulic jest tyle ze szok. Co do MPT jak oni maja sie utrzymac jak Extra Taxi ma cene 1,30zl za kilometr a MPT cos kolo 2,20. I za co mam tyle placic ze sie przejade bialym autem ??

ja tam jak stoi na postoju mpt i jakas inna wybieram zawsze inna

pozdr
  
 
Cytat:
2005-10-06 14:40:30, thaniel pisze:
Co do MPT jak oni maja sie utrzymac jak Extra Taxi ma cene 1,30zl za kilometr a MPT cos kolo 2,20. I za co mam tyle placic ze sie przejade bialym autem ?? ja tam jak stoi na postoju mpt i jakas inna wybieram zawsze inna pozdr


ale tu wcale nie chodzi o cene za kilometr (mpt jezdzi po 2 zl). chodzi tu o sprawy wewnatrz firmowe. Stary prezes zostal wyrzucny a na jego miejsce kaczynski wepchnal nowego prezesa z gdanska plus 8 nowych dyrektorow (gdy byl stary prezes, dyrektor byl jeden). i jeszcze pare innych spraw.
P.S thaniel nie badz pewny ze jadac taksowka za 1,30 na danej trasie zaplacisz mniej niz mialbys jechac np mpt. Np ele taxi jezdzilo po 1,60 i po przejechaniu 2 km zaplacisz wiecej niz w jezdzacym po 2 zl mpt
  
 
Ja rowniez jestem ZA Tuskiem, nie chcialbym zeby naszym krajem rzadziła jedna partia.