Książka tuning

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś miał okazje czytać książke Tuning i sportowe modyfikacje samochodu?autorstwa Wojciech Jurecki i Tomasz Ważyński.Jeżeli tak to warto ją nabyc czy opisy są raczej takie ogólne masło maślane?
  
 
ja ją przeglądałem pokrótce w ksiegarnii; spodziewałem się jakichś głupot o magnetyzerach itp, ale wyglądało na to, że jest tam spisana teoria z różnych zagadnień. jutro chyba będę w okolicy tej księgarni, więc jakby co to oglądnę dokładniej i napiszę
  
 
Ja ją przegladałem no i nawet miałem ją w domku i poczytałem kilka rozdziałów no i muszę ci powiedzieć ze jest tam kilka interesujących rzeczy. Miadzy innymi jak powinno sie "zbudować: idealne autko WRC no i jeszcze kilka "trików" i "sztuczek"
  
 
bylem dzisiaj w tej księgarni i z grubsza ją przeglądnąlem. w książce są napisane bardzo ciekawe rzeczy, ale nie nastawiaj się, że znajdziesz tam instrukcję zrobienia czegokolwiek. tam jest tak jak już kolega napisał, opisane wszystko, co znajduje znaduje zastosowanie w sporcie (np. kłowe skrzynie), dużo rzeczy popartych jest wykresami...
  
 
wiadomo nie ma ogólnej recepty na podkręcanie motorka ale lekkie naprowadzenie co i jak i gdzie .Tak sie zastanawiam .kosztuje 38 pln a to już troszke paliwka .
  
 
Cytat:
kosztuje 38 pln a to już troszke paliwka .



Cóż... Tuning kosztuje i 38PLN to nawet nie jest pierdnięcie komara przy tych kosztach )

K.Y.

PS. A gdzie to można kupić?
  
 
Dostalem ja od kumpla za free, fsumie nic szczegolnego tam nie ma Tylko bardzo ogolna teoria, nic wiecej...