Rozbiłem moje dziecko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
rozbiłem auto ale nie z mojej winy. wyjeżdżałem, z drogi osiedlowej na główna. facet wyprzedzał na zakazie, krzyrzówce i podwujnej ciagłej. jak patrzyłem to go nie było bo stanąłem bo tam chujowo wązki wjazd jest. dostałem 6 punktów i 200 pln mandatu za nieusyąpienie pierwszeństwa nadjeżdrzającemu pojazdowi.

jest nie dobrze w sobote spot, w niedziel kjs a jak w domu.
  
 
wyrazy współczucia, ale jak to nie z twojej winy? przeca policja uznała że wymusiłeś, czyli nie dostaniesz z ubezpieczenia nic...

jeszcze raz współczuje
  
 
Oj to szkoda. Też dołanczam wyrazy współczucia .
  
 
podziel sie z nami stratami jakie masz bo narazie nic nie wiadomo co rozbiłeś ani w jakim stanie jest auto
  
 
Współczucia, ja dzisiaj wychodze z psem, patrze na mojego bolida a tu kur.. nie ma białych lamp nie wiem wogole co zrobic, mam stare, ale przeciez nie po to kupowalem białe..niestety na złodziejii nic nie poradze, no może parking strzezony by pomógł, ale mnie na niego nie stać. a Wy macie jakies sposoby na to? np. Łukasz Ty, nigdy Ci nie ukradli ?
  
 
lamp mi nie ukradli , tylko sam sprzedałem
ale ukradli mi za to radio głośniki !!!

i wczoraj przywalił mi ktos na parkingu w to samo miejsce co ostatnio !!!
  
 
No jeszcze tylko tego by mi brakowało
Musze sie dowiedziec o cene strzeżonego, bo mam za blokiem, albo wystawie warty przed samochodem....
  
 
Cytat:
2003-03-22 00:16:16, black_panther pisze:
rozbiłem auto ale nie z mojej winy. wyjeżdżałem, z drogi osiedlowej na główna. facet wyprzedzał na zakazie, krzyrzówce i podwujnej ciagłej. jak patrzyłem to go nie było bo stanąłem bo tam chujowo wązki wjazd jest. dostałem 6 punktów i 200 pln mandatu za nieusyąpienie pierwszeństwa nadjeżdrzającemu pojazdowi.

jest nie dobrze w sobote spot, w niedziel kjs a jak w domu.



Przyjales mandat, tym samym przyznales sie do winy. Teraz niewiele juz mozesz zdzialac. Naprawa auta ktore w Ciebie walnelo pojdzie z TWOJEGO OC a Ty nie dostaniesz NIC. Szczerze wspolczuje.
  
 
no i stracisz zniżki jeszcze
  
 
Cytat:
2003-03-22 00:16:16, black_panther pisze:
rozbiłem auto ale nie z mojej winy. wyjeżdżałem, z drogi osiedlowej na główna. facet wyprzedzał na zakazie, krzyrzówce i podwujnej ciagłej. jak patrzyłem to go nie było bo stanąłem bo tam chujowo wązki wjazd jest. dostałem 6 punktów i 200 pln mandatu za nieusyąpienie pierwszeństwa nadjeżdrzającemu pojazdowi.



Nie bede sie znecal, ale cos mi tu nie pasuje. Przy takim opisie wina powinna byc goscia a nie Twoja, chyba ze o jakichs szczegolach "zapomniales".
  
 
Cytat:
. a Wy macie jakies sposoby na to?


Spojrz na www.maluch.mgt.pl/blampy.htm - opisalem tam akuteczny sposob na zabezpieczenie kloszy przed kradzieza i sposob ten zadzialal u mnie. Jakies gnoje probowaly wylamac je, ale im sie nie udalo i odpuscili. A jak chcesz nowe klosze, to rowniez moge ci takie sprzedac.
  
 
Mi w piatek wjechal gosc w "pupe" wkurza mnie to bo juz tydzien jestem bez samochodu, czekam na wycene z pzu i wogule duzo zalatwiania. A tak pozatym to jakas klatwa wsrod moich znajomych ostatnio 10 osob mialo stluczki albo wypadki, jedna osoba niestety nie zyje.
  
 
Cytat:
2003-03-22 14:55:19, LoRd_S pisze:
Spojrz na www.maluch.mgt.pl/blampy.htm - opisalem tam akuteczny sposob na zabezpieczenie kloszy przed kradzieza i sposob ten zadzialal u mnie. Jakies gnoje probowaly wylamac je, ale im sie nie udalo i odpuscili. A jak chcesz nowe klosze, to rowniez moge ci takie sprzedac.




Bylem na Twojej stronce kilkanaście razy, ale widocznie nie czytałem zbyt uwaznie tego..troche trzeba sie pobawic no ale efekty pewnie sa tak jak mówisz, narazie jestem spłókany po za tym juz nie ryzykuje kupna białych kloszy bo czuje ze mi je zajebią znowu , przed chwila wrocilem ze szrota kupilem wszystko bo wszystko mi wyciagneli przy okazji zmienilem swiatla na te od modelu el, a tak z ciekawości to za ile sprzedajesz lampy + żarówki ?

[ wiadomość edytowana przez: Amstaff dnia 2003-03-22 15:17:12 ]
  
 
współczuje , bo niestety sam wiem jakie to uczucie , tyle że ja miałem nie z mojej winy i od razu dostałem od gościa kase

Dziś znów pchałem i mimo to nie odpalił dopiero na lince , w takich momentach mam go na prawde serdecznie dość
  
 
z wstepnych ogledzin wyglada ze drzwi i progi całe, ja mam do wymiany 2 błotniki, maske, przedni pas, lampe, chłodnice. ale nie jest że. z ubezpieczneim jest tak, policja w notatce nie wskazuje kto jest sprawca wypadku, a ubezpieczalnia patzry na to ze swojego punktu widzenia, jak gadałem z kolesiem z pzu to mówi ze spoko bedzie dobrze. a blacharz powiedział ze cos sie dogadamy to może zmienie kolorek tzrymajcie kciuki za pzu
  
 
co do białych lamp to na allegro bywają już od 20 zł za komplet, żarówki można kupić w większości sklepów motoryzacyjnych są po około 2,30 za sztuke, a co do zabezpieczenia to mam podobne do tego z opisu zurawia...
  
 
Wyrazy głębokiego wspułczucia, ale trzymaj się będzie dobże ....

.... mi dzisiejszej nocy jakieś leszcze próbowały zapier... kaszla, naszczęście nastąpiło małe zwarciei zaczoł wyć klakson i zpier..., ciule zostawili mi narzędzia zbrodni śrubokręt (odpowiednio dorobiony) i metrową rurke (pewnie do stacyjki). Uszkodzeniu uległy tylko wkładki i plastik na kolumnie.