Chciałbym żebyśmy się poznali trochę bliżej... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mariuszu
Tu nie ma żadnej autocenzury
Pzdr Grzesiek
  
 
U mnie jest... taka malutka... siedzi mi na ramieniu i każe wykasowywać niektóre - już napisane - wersy... taka szelma
  
 
To nie wiesz co z nią zrobić?Przecież tenowałes(trenujesz)walki wschodu to ją z kikc-boxa,albo poprostu prawy prosty i dowidzenia
Pzdr Grzesiek
  
 
hehe, ostatni bastion kontroli chcesz Grześ wytłuc???
  
 
Pozdrowienia dla wszystkich, nowych klubowiczów jak i starych . Mam nadzieje, że się spodkamy wszyscy na zlocie. JOHNY Ps.Pozdrowienia z Mazur,
  
 
Hehehe... Tiaaa... normalne pytanko)) Nick wymoslony na poczekaniu i przypadkiem kilka latek temu, a ze groszek juz jakis gdzies byl to wpisalem pierwsze, co mi sie skojarzylo)))) hehe....

Obecnie ma wieeeele innych znaczen... m.inn. koncert w woodstockw 1969 roku, symbol Jin-Jang (podobne;P) i tak dalej... jest nawet nawiazanie La(j)daczne - zerknijcie na moment obrotowy 21077 -ki))):Car Specs

Pozdrawiam!!

  
 
A czym się różni w takim razie 21076 od 21070 (bo pojemność silnika ta sama), 21072 od 21077 itd.?
  
 
heh! pytanie do fachowcow))) ja jestem laik jak cholera
  
 
Jestem studentem pirwszego roku politechnice szczecińskiej, mam 21 lat, interesuje się głównie motoryzacją, elektronikom, dziewczynami
  
 
Mamy kilku nowych klubowiczów
Może któryś z nich ma ochotę napisać cos o sobie ?






pzdr
CHIO
  
 
Andrzej
W tym roku zacznę czwarty krzyżyk (jakby ktoś nie zrozumiał to kończę 30 - tkę) . Student Akademii Ekonomicznej w Krakowie (od 11 lat ). Zawód - w zależności od potrzeby: instruktor a potem menager w Mac-u, kierownik restauracji (dosyć przyzwoitej), kiedyś barman, trochę pracy we Włoszech, Holandii itp.
Zainteresowania: historia (zwłaszcza I i II wojna św), lotnictwo, marynistyka, architektura (średniowieczna), motocykle, turystyka
Kiedyś trochę pływałem na kajakach górskich
Stan: wciąż wolny - ale tylko na papierze
I tyle tych pierdół o sobie
Andrzej
  
 
hmmm, no to ja tez cos napisze.....

Michał
prawie 23 lata
monter instalacji grzewczych i sanitarnych
zainteresowania: samochody, muzyka , dziewczyny (szczegolnie moja )komputer.
co ja moge napisac o sobie, ten kto mnie pozna bedzie wiedzial jaki jestem.
  
 
Krzysiek stukneły mi już 32 wiosny

SZKOŁA......................................Studium ekonomiczne
ZAWÓD WYUCZONY..mechanik maszyn biurowych, tech.ekonomista
ZAWÓD WYKONYWANY...operator systemów komputerowych

STAN CYWILNY......wolny... po raz drugi
ZAINTERESOWANIA...auta ..te starsze z "duszą" , mam słabość do
zastav tej 1100 i 750 ,sam kiedyś taką 1100
popylałem. Poza tym akwarystyka,kynologia
a ostatnio łajdaczka i... biegi, bynajmniej nie
te w aucie



  
 
Jak wszyscy to wszyscy Kornat - Tomek K. lat 22 student UW Wydzial Nauk Społecznych - Politologia jestem jedna noga na III roku (w trakcie seji ) kierunek srednio zgodny z moimi zainteresowaniami ale cos w zyciu trzeba robic Faktyczne zainteresowania to Rajdy jestem czynnym uczestnikiem na poziomie KJS ale mam w dorobku tytuł II vice Mistrza Czterech Kółek Dolnego Śląska w edycji 2001 tytul zdobyty na PF 126p od tego roku przesiadka do Lajdaka 2107 w pelnej werji rally i to chyba tyle wiecej chetnie opowiem o sobie przy ognisku na zlocie pozdrawiam wszystkich klubowiczow.
  
 
Dodam jeszcze tylko ze skonczylem technikum mechaniczne i z zawodu jestem Technikiem-mechanikiem o specjalizacji naprawa i eksploatacja pojazdow samochodowych
  
 
Remik to ja nowy w klubie i od niedawna szczesliwy posiadacz najnizej zawieszonej łady o czym niektórzy juz wiedza hihi kawaler z odzysku handlowiec z zawodu mieszkaniec pieknego grodu nad Utrata
teraz mysle tylko o tym jak wybrac sie na wegry i dobrze pobawic z wami
  
 
W takim razie może kilka słów o sobie:
Z wykształcenia elektronik ogólny, obecnie zatrudniony jako informatyk. Stanu wolnego (oficjalnie), na karczychu siedzą już 3 krzyżyki. 6 lat właściciel Ładnej 2106, 12 lat serwisant takowej, obecnie właściciel Toyota Carina E Kombi. Szczegóły na zlocie
Pozdro.

  
 
Andrzej.N lat31 z wykształcenia Technik Budownictwa,żonaty,dzieci aweł 6lat,Michał 2lata.
Obecnie jestem brygadzistą w firmie produkującej wyroby sanitarne.Zainteresowania-fotografia.Wykonywane wcześniej zawody: operator prasy wulkanizazcyjnej,murarz,kierowca w U.S,sprzedawca środków ochrony roślin.
  
 
NO TO MOŻE JA COŚ O SOBIE NAPISZE........
LAT 28, RODOWITY SZCZECINIANIN, JAK NA RAZIE KAWALER(ALE JUŻ NIE DŁUGO ;-l )
UKOŃCZONE :TECHNIKUM BUDOWLANE, POLITECHNIKA SZCZECIŃSKA, STUDIUM -TECHNIK INFORMATYK/JESZCZE NIE DO KOŃCA/.
POSIADACZ LADY SAMARY 1500, 5D I SAMARY 1300,3D(RODZICÓW-ALE JEST NA MNIE I JA JĄ SERWISUJĘ HEHE).

I TO CHYBA WSIO............


[ wiadomość edytowana przez: troll dnia 2003-09-01 12:35:08 ]
  
 
Witam wszystkich.Wlasnie doloczylem sie do klubu.Mam 20lat i mieszkam w Trojmiescie,kształtuje sie na Mechanika posiadam Lade 2107 z silnkiem 1.5 jerzdze prawie pol roku naprawde mocne auto jestem pelen podziwu ,tylko mam jedna lipe skrzynia IV-biegowa 110km domaga sie V,mysle nad zmjana,jak ktos ma taka skrzynke na spylke to niech da znac.NARAZIE