Pas przedni i progi ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktos jeszcze produkuje blachy do 127 mkI? potrzebuje jak w temacie progi i pas przedni ( tyko nie z tworzyw sztucznych)
kiedys w gliwicach sprzedawali, orientuje sie ktoś?
prosze o wiadomość, dzieki

kuba - 127 mkI kraków
  
 
Podpinam sie bo tez szukam progu nic niewiem o Gliwicach pierwszy raz słysze pozdr.
  
 
jakis rok temu kiedy moja 127ka przechodzila remont blacharski... kupilem porgi i placilem za sztuke cos kolo 100zl

przedni pas tez chcialem kupic ...ale nie bylo...
a jak sie pytalem jeszcze rok wczesniej to byl przedni pas...

wiec ewidentnie widac jak to znika ze sklepow....

na szczescie znalazlem przedni pas wycialem od innej 127ki wypiaskowalem i wyszlo na to samo
  
 
Znalazłem sklep w Gliwicach, "Autowak" maja stronke w internecie ale padł im serwer i od poniedziałku nie mozna na nia wejść , moze nie długo naprawią

www.autowak.com.pl

Auto-Wak PHU
44-100 Gliwice ul.Toszecka 18B
tel. (32) 279 05 55

Na stronce maja sporo częsci blacharskich do 127 ale po rozmowie telefonicznej poprosili o przysłanie zamówienia mailem,
Czeka sie na nie około 3-4 tygodni i prawdopodobnie bedzie trzeba dac zaliczke,
Odniosłem wrazenie ze kiedyś sprowadzali czesci do 127 i ktos ich po prostu zrobił w balona i nie odebrał ich... .
jeśli ktos z forum byłby zaiteresowany jakąś "blaszką" poważnie to prosze o kontakt, wiadomo ze zamawiając wiecej mozna wynegocjowac lepszą cenę...
Na razie nie znam zadnych cen, jak coś bede wiedział wiecej napisze tu.

Pozdrawiam Kuba - bjkubek@poczta.onet.pl
  
 
ja bym wziol napewno próg jesli dobra cena prawy mozliwe ze zewnetrzny i wewnetrzny
  
 
Ja chetnie kupilbym prog lewy i prawy do MK3 (ale moze byc i MK2)

  
 
ww.autowak.com.pl juz działa pozdr.