SOLENIZANCI, cukiereczki, ciasteczka... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie badz dla niego taka surowa w koncu jak by nie patrzec to ubarwia nieco nasze foru
  
 
Kolejnym Naszym klubowym Solenizantem tym razem jednak z 8 października jest Kolega Marcin21100.
Przyjmij ode mnie moc zyczeń, wiele radości, szczescia pomyślności, coby marzenia Ci się spełnily i uśmiechu rzyspożyły . Wszystkiego Najlepszego Marcin Życzy Kiniusia
  
 
Kolezko nasz klubowy rodem ze Sz-na zycze Ci Wsiego Naj... Na... Naj.. co by zdrowka,kasiorki i czego zapragniesz Ci nie brakowalo
  
 
OCZYWSCIE MARCINIE WSZYTSKIEGO NAJ NAJ NAJ ............
  
 
Jako że ostatnio na forum zrobiła się moda na życzenia (na pierwszej stronie forum wiszą dwa takie kwiatki) postanowiłem założyć wątek o takim przeznaczeniu.

Jednocześnie przenoszę dwa w/w tematy.

Narazie wątek nie będzie przyklejony, jeśli ktoś będzie chciał uszczęśliwić kogoś życzeniami niech zacznie od odkopania tego tematu.
  
 
JACO!! Przede wszystkim watki nie byly na stronie glownej forum tylko w OFF-TOPIC-u !! PO drugie nie wszyscy beda zagladali do watku o takim tytule (jak sie zatytulowalo kto swietuje to wiadomo bylo o kogo chodzi) a tak to juz nie to samo !! Warsiafka sie nie spisala i tyle
  
 
Składamy Ci Marcinie NAJLEPSZE ŻYCZONKA , dużo Kobiet, Kasy, Samochodów, Żdrówka, Uśmiechu i coby Twoje Marzenia spełniały się chociaż w 45 procentach

WSZYSTKIEGO WYŁĄCZNIE DOBREGO !

B1 & B1

JOŁ! JOŁ!
  
 
JACo, aleś dowalił !!!!
Przeca każdy z Nas to inna osoba. Czemu połączyles wątki?
A poza tym jak się to rozrośnie postowo to i tak albo niewiele osób albo nikt nie będzie zaglądał tutaj.
Monitujemy!!!!! byś przywrócił poprzedni stan rzeczy.
  
 
Przykro mi, ale zostaje jak jest.

Przy takiej ilości Klubowiczów i zauważalnym podnieceniu do składania życzeń na forum wyglądałoby to następująco:

Stefan składa żyeczenia Piotrkowi

Marek oblewa maturę

Gieniek świętuje imieniny

Dziś Bronek ma urodziny

Misiek miał urodziny wczoraj, ale dzisiaj zaprasza na popijawę

Przepraszamy Dominika, urodziny miał wczoraj i dlatego przepraszamy i na wódke zapraszamy

itd. itp.

Czy jest to aż tak ważne że każdy solenizant musi mieć osobny wątek
Jedyne co mogę zrobić to podwiesić ten temat.

No chyba że wszyscy klubowicze nie mogą żyć bez wątków o życzeniach....

Dobra robie ankietę



[ wiadomość edytowana przez: -JACO- dnia 2005-10-08 08:36:37 ]
  
 
A może zrobić nową kategorie SOLENIZANCI?
Wtedy każdy kto będzie chciał powiedzieć (przypomnieć) o jakiś uroczystościach założy tam odpowiedni post.
I będzie można do woli spamować kolejnym solenizantom.
  
 
Najpierw ankieta która powinna wyjaśnić czy chcemy zmian, potem, jesli większość będzie za jednym wątkiem, pomyślimy co zrobić.
  
 
hehehehee....

Ścigamy się Jacku po postach.

Jednak dalej jestem za trzecią opcją.
Nowa KATEGORIA i tam 1000 wątków.
  
 
Faktycznie z posta na pościk

Dobra, muszę zlikwidować tamtą anikietę i zrobić nową, ale tak jak pisałem - trzeba będzię przedrzeć się przez 100ki wątków spamowych przy przeglądaniu forum bez podziału na kategorię
  
 
Wiesz, może większość podzieli Twoją opinię
I wtedy problem sam sie rozwiąże.

Puki co, niech naród zdecyduje.
  
 
Cytat:
Puki co, niech naród zdecyduje.



a jak bedzie slaba frekwencja ?
  
 
Cytat:
2005-10-08 10:12:43, Bartek1112 pisze:
a jak bedzie slaba frekwencja ?


To będzie dyktatura
  
 
Oto wątek w którym składamy życzenia itp.

Dla gapciów - patrz wyniki ankiety o składaniu życzeń na forum.
  
 
Andzia wszystkiego naj
  
 
wszystkiego naj naj naj najlepszego Andzia!!!
  
 
nie wiem jakim cudem na forumie nie huczy od życzeń ale przecie ludziska ..."nasza" /w sensie Klubowiczka / przesympatyczna Andzia ma dzisiaj URODZINY !!!
....sie nie mogłem w nocy wpisać bo mię cosik forum szwankowało ale na gg to jej klepnąłem 2 słowa...a tu soooo siem dzieje, że tak sichooooo ??

WSZYĆKIEGO NAJLEPSZEGO !...FANTASTYCZNEGO ŻYCIA, ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA , KASY , FAJNYCH FAC....tych nooo....FAJNYCH PRZEŻYĆ I INNYCH SUPER WRAŻEŃ....oczywista NOWEGO ESPERAKA i MARZEŃ SPEŁNIENIA bo przecie nie wymyślę wszystkiego !

...Buziaczki od nas (B1 & B1) i PIĘKNEGO DNIA Ci życzymy !!

...zresztą ...sama zobacz...wczoraj deszczysko a dzisiaj jak na zamówienie Słoneczko dla Ciebie!



[ wiadomość edytowana przez: bogdan1 dnia 2005-11-06 12:32:31 ]