Tylko dla wrogow Espero...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdy chcesz cos zlego powiedziec o espero dzwon: 0642229996 chetnie Cie wysluchaja! I rade dadza! Masz Espero nie dzwon!
  
 
???
  
 
Ale o co chodzi mow jasniej !!!
  
 
Cytat:
2003-03-21 16:28:34, Pycel pisze:
Ale o co chodzi mow jasniej !!!



Myślałem, że tylko ja jestem niekumaty...
  
 
no to mozemy zalozyc klub niekumatych bo ja tez nie wiem o co biega)
  
 
Pisze: dla wrogow Espero!
  
 
Pisze: dla wrogow Espero!
  
 
Dzięki stary - TO WSZYSTKO WYJAŚNIA
  
 
uwaga uwaga telefon dostępny tylko i wyłącznie z aparatu domowego lub budki telefonicznej adamwd
  
 
Panowie!! Nie bójcie się spróbować!!-to kosztuje tylko tyle co 15 sekund /więcej nie trzeba/ rozmowy międzymiastowej!! WARTO! NAPRAWDĘ WARTO!!...dostałem ten namiar parę tygodni temu...oczywiście natychmiast zatelefoniłem!! Dalsza część dnia była dla mnie o wiele bardziej radosna POLECAM!
  
 
Nie mogłem się powstrzymać i zadzwoniłem


no naprawdę warto - miłe zaskoczenie
  
 
Spoko ..... poprawia humor
  
 
BUahahahaa amen
  
 
ale czad , wymieniłem wszystkie grzechy, dzwoniłem z pravcy więc mogłem sobie na to pozwolić, czas spowiedzi 3 min. * 7 połączeń co daje wsumie 21 minut,


Nazbierało się troszkę tego
  
 
ale sssooo to jest???
  
 
Zadzwon "Synu" a twoje sumienie i Espero z pewnoscia beda naprawione
------------
O.R

Buahahaha
  
 
Tomek nie pytaj tylko dzwoń!!!...tego trzeba doświadczyć samemu bo...inaczej nie uwierzysz !!!
  
 

Twój nick mówi sam za siebie - PAJAC -
  
 
jak dobrze,że takich pajacowych ŚMIECI już niedługo na forum nie będzie....PAJACU!-POMYLIŁEŚ ADRESY!!! twój śmietnik jest gdzie indziej Żegnamy
  
 
temu pajacowemu śmieciowi spodobał się chyba mój podpis


i ztego miejsca pragne w/w pajaca zaprosić na małe ściganie....z 8 letnim koreańskim seryjnym samochodzikiem