Vw jetta

Ankieta: Co sadzicie o nowej jettcie ??
jest super
podoba mi sie
taka sobie
mogliby zrobic lepsza
bardziej podobala mi sie stara jetta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Elegancka linia nadwozia, ale i potencjał do nagłego skoku jak u drapieżnego kota (przyspieszenie od 0-100 km/h nawet w 7,2 sekundy), bagażnik prawie jak w mini-vanie (527 l bez składania oparcia tylniego siedzenia), ale i komfortowe zawieszenie. Volkswagena Jetta można z pewnością nazwać "mniejszym Passatem", szczególnie patrząc z tyłu na jego reflektory wykonane tak jak w Passacie w technologii LED. Jednocześnie nie pomylą się również ci, którzy określą Jettę mianem sportowca.

W świecie Jetty można znaleźć się już za 69.190 PLN. Oprócz komfortu i przestrzeni typowych dla karoserii limuzyny za tą cenę właściciel otrzyma również m.in. klimatyzację climatic, centralny zamek, elektrycznie podnoszone szyby zarówno z tyłu, jak i z przodu, elektrycznie nastawiane i podgrzewane lusterka boczne, elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego z funkcją servotronic oraz czujnik temperatury zewnętrznej. Dodatkowo każda Jetta posiada chłodzony, podświetlany i zamykany na kluczyk schowek, który umieszczono w desce rozdzielczej, konsolę środkową z przodu i z tyłu ze schowkiem i uchwytami na napoje, konsolę dachową ze schowkiem oraz składane i dzielone oparcie kanapy tylnej. W zakresie bezpieczeństwa VW Jetta już w standardzie oferuje cztery poduszki powietrzne i kurtyny powietrzne oraz system ABS z EBV, ASR i MSR. Podstawową jednostką napędową jest silnik 1,6 l o mocy 102 KM.

Dla VW Jetty przewidziano dwie linie wyposażenia dodatkowego - comfortline i sportline. Szczególnie ta druga wydaje się godna polecenia łącząc w sobie elementy poprawiające komfort ze sportowymi akcentami. Za niewiele ponad 5.000 PLN VW Jettę można w ten sposób wzbogacić m.in. o sportowe siedzenia z przodu z regulacją odcinka lędźwiowego, podłokietnik z przodu z możliwością chłodzenia napojów oraz przedłużoną konsolę środkową ze schowkiem i uchwytami na napoje zakrywanymi żaluzją, dodatkowymi nawiewami powietrza z tyłu i gniazdem 12V.
W wersji sportline również tylna kanapa wyposażona jest w podłokietnik oraz dodatkowo w specjalny otwór do przewożenia długich przedmiotów. Aluminiowe elementy wykończenia wnętrza, sportowa trójramienna kierownica, dźwignia zmiany biegów i hamulca ręcznego w skórze, komputer pokładowy MFA i wieszak do mocowania bagażu w przestrzeni bagażowej uzupełniają listę wyposażenia dodatkowego wnętrza. Z zewnątrz Jettę sportline można rozpoznać po obręczach ze stopów metali lekkich w takim samym rozmiarze jak w Passacie (16 cali) oraz reflektorach przeciwmgielnych i chromowanych listwach obramowujących szyby boczne.

Ponadto Jettę można wyposażyć w takie udogodnienia jak: "pakiet czujnik deszczu" (czujnik deszczu, czujnik zmierzchowości świateł z funkcją Coming Home / Leaving Home, automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne, oświetlenie przestrzeni wokół nóg) za 680 PLN, dwustrefowa klimatyzacja elektroniczna Climatronic (4.100 PLN) czy "pakiet zimowy" obejmujący podgrzewane siedzenia przednie, spryskiwacze reflektorów, ogrzewane dysze spryskiwaczy przedniej szyby i kontrolkę poziomu płynu spryskiwaczy (1.980 PLN).

Patrząc na silniki Jetty uzasadnione jest stwierdzenie, że Volkswagen wyposażył ją we wszystko co najlepsze. FSI, TFSI, TDI, tiptronic, DSG - te skróty to synonimy oszczędności spalania, ale i doskonałych osiągów i przyjemności z jazdy. Oprócz silnika 1,6 do wyboru są jednostki benzynowe 1,6 FSI 115 KM, 2,0 FSI 150 KM, 2,0 TFSI 200 KM oraz 1,9 TDI 105 KM i 2,0 TDI 140 KM.












  
 
nowa jetta jest super przynajmniej z wygladu podoba mi sie strasznie...
  
 
Dla mnie cudo
  
 
cena tego cuda tez jest cudna
bora to polaczenie wszytkich modeli z tego roku
czyli golfa , pasata i innych
  
 
widzialem live i podobna jest na pierwszy rzut oka do Dacii Logan. paskudne to jest...
  
 
Cytat:
2005-10-12 14:06:35, Voy pisze:
widzialem live i podobna jest na pierwszy rzut oka do Dacii Logan. paskudne to jest...



rozne sa gusta tez widzialam ja na drodze i mi sie podoba

zreszta by bardziej w japoncach gustujesz
  
 
Cytat:
2005-10-12 17:07:45, saseta1 pisze:
rozne sa gusta tez widzialam ja na drodze i mi sie podoba zreszta by bardziej w japoncach gustujesz



niop ja ja ogladlem w galerii w kielcach wczoraj.. nic specjalnego
  
 
moze jutro zajade do salony w kielcach to sobie ja obejrze....

ale i tak mi sie podoba
  
 
a czemu w ankiecie nie ma "nie podoba mi sie" ?
  
 
Cytat:
2005-10-13 12:03:56, Voy pisze:
a czemu w ankiecie nie ma "nie podoba mi sie" ?



rownie dobrze mozesz zaznaczyc opcje "mogli zrobic lepsza"